Optimus Terra Lite Cookset alumīnija trauku komplekts (7391812160598)

Ražotājs: Optimus
Kods: X010787
MPN: 8016059
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Optimus Terra Lite Cookset alumīnija trauku komplekts.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Komplekti

Daudzfunkcionāls un efektīvs divdaļīgs trauku komplekts, kas izgatavots no ļoti viegla un izturīga anodizēta alumīnija. Tas lieliski piemērots ēdienu gatavošanai pārgājienos, kempingā, kā arī citās brīvdabas aktivitātēs.

Komplektācija
* 1.75L katliņš ar karstuma izkliedētāju un iezīmētām tilpuma mērvienībām.
* Cepamā panna ar rievotu termisko pamatni, ko var lietot arī kā katla vāku.
* Tīklveida maisiņš.
* Izmēri: 18.8cmx10cm.
* Materiāls: anodizēts alumīnijs.
* Tilpums: 1.75L.
* Krāsa: pelēka.

Citas īpašības
* Katla apkašā esošais karstuma izkliedētājs samazina vārīšanās laiku par 20%, tādējādi padarot trauku komplektu energoefektīvāku un taupot degvielas patēriņu, gatavošanas laikā.

Svars
* Svars: 450g.

Optimus ir Katadyn Grupas meitas uzņēmums, kas nodarbojas ar gāzes degļu, trauku un citu piederumu izgatavošanu, kas domāti tūrismam.Optimus sāka savu darbību 1899. gadā kā lauka krāsniņu ražotājs Stokholmā. Interesants fakts ir uzņēmuma atpazīstamība, kam par godu ir nodēvēta iela Stokholmā. Joprojām Zviedrijā ražotās šķidrās degvielas plītiņas balstās uz Nyberga izgudrojumiem.Jau 1999. gadā Optimus ir krietni priekšā saviem konkurentiem plītinu ražošanā. Optimus izgudrotā Quick tehnoloģija tiek patentēta, un dažus gadus vēlāk tiek ieviests jaunais Optimus Novo Expedition deglis, kas ieveda jauninājumus, piemēram, saudzīgā degvielas izpūšanas sistēmu, vienotās strūklas dizains, lēnās uguns vārīšanas iespēju un iebūvētu tīrīšanas adatu.