Omron RS1 asinsspiediena mērītājs uz apakšdelma (0095627)

Ražotājs: Omron
Kods: X058347

Omron RS1 ir pilnībā automātisks asinsspiediena mērītājs, kurš ir aprīkots ar Intellisense tehnoloģiju ērtākai mērījumu veikšanai un precīzākiem rezultātiem. 

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Mērītāja veids Automātiskie
Mērītāja novietojums Uz apakšdelma
Maksimālais aproces izmērs 21.5 cm
Barošanas veids Baterijas

 

Specifikācija

Mērīšanas metode
* Oscilometriska

Aproce
* Aproces pozīcijas kontrole
* Aproces izmērs: 13.5-21.5cm.
* Aproces spiediena diapazons: 0-299mm Hg
* Spiediena precizitāte: ±3mm Hg
* Materiāls: Neilons

Lietošanas ērtums
* Intellisense tehnoloģija

Mērījumi
* Pulsa mērījumu diapazons: 40 -180 sitieni/min, precizitāte: ±5%
* Atmiņa pēdējam mērījumam

Barošana
* Baterijas (iekļautas komplektā)

Komplektācija
* Asinsspiediena mērītājs
* Baterijas


Par uzņēmumu Omron
1933. gada 10. maijā Japānā Kadzuma Tateisi nodibināja firmu, kura mūsdienās ir pasaules vadošo automātikas sistēmu un elementu ražotāju vidū. 1959. gadā šī firma ieguva nosaukumu Omron. Korporācija lielu uzmanību pievērš zinātniskiem pētījumiem. Omron pelnīti dēvē par mūsdienu tehnoloģiju pionieri. Pašu izstrādātās unikālās tehnoloģijas ļauj kompānijai radīt pilnīgus aparātus un ierīces – no sarežģītākajām automatizācijas sistēmām rūpniecības vajadzībām līdz īpaši precīzai medicīnas tehnikai, kuru cilvēki izmanto visā pasaulē.


Mērīšana uz apakšdelma
Manšete jānostiprina tā, lai ērti piegulētu plaukstas pamatnei. Plaukstas pamatni un delnu atslābina, nevirza plaukstas pamatni ne uz priekšu, ne atpakaļ, nesavelk pirkstus dūrē. Roka jātur tā, lai ierīce atrastos tieši sirds augstumā. Ja manšete atradīsies zemāk par sirds augstumu, mērījuma rezultāts būs paaugstināts, ja augstāk – pazemināts, un abos gadījumos kļūdains. Tāpat nevajag turēt manšeti ar otru roku, jo arī tas var radīt mērījuma neprecizitāti.

Asinsspiedienu ieteicams mērīt divreiz dienā vienā un tajā pašā laikā – pirms brokastīm un vakarā, ja vien ārsts nav norādījis citādi. Mērījumu veic kreisajā rokā vai tajā rokā, kurā asinsspiediens konkrētajam cilvēkam ir augstāks. Atkārtotu asinsspiediena mērījumu veic tai pašai rokai 3 – 5 minūtes pēc tam, kad no manšetes ir pilnīgi izlaists gaiss. Laikā starp šiem mērījumiem nevajadzētu mainīt manšetes novietojumu un ķermeņa pozu. Standarta poza asinsspiediena mērīšanas laikā ir sēdus, atbalstoties pret krēsla atzveltni, kājām jābūt atslābinātām un nesakrustotām, roku atkailina un novieto uz galda virsmas.