Nikon D7000 spoguļkamera + 18-105mm f/3.5-5.6 VR objektīvs

Ražotājs: Nikon
Kods: X000079
Ražotāja garantija: 12 mēn.

Kamera D7000 ar pārsteidzoši kompaktā korpusā ietvertām augstākās klases attēla tehnoloģijām uzsāk jaunu radošas pielāgojamības laikmetu. Kamera ir pietiekami izturīga, lai ceļotu visur līdzi, un pietiekami jaudīga, lai darbotos labi jebkurā situācijā. Tās uzlabotās funkcijas apmierinās ikvienu fotogrāfu, kurš vēlas attīstīt savas spējas. Ja fotografēšana ir jūsu aizraušanās, šī ir tieši tā vienobjektīva spoguļkamera, kas jums vajadzīga.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Foto izšķirtspēja 16 Mpix
Objektīva gaismasspēja F 5.6
Komplektācija Ar objektīvu
Video ieraksts Full HD
Skārienjutīgs ekrāns

16,2 megapikseļu DX formāta CMOS attēla sensors
Augsta ISO gaismas jutība (100–6400), kas palielināma līdz 25 600
EXPEED 2: Nikon uzlabotā attēlu apstrādes programma
Augšējais un aizmugurējais vāks no magnija sakausējuma ar izturīgu dizainu
Divi SD karšu sloti: saderīgi ar SDXC
Īpaši asa 39 punktu AF sistēma

D7000 18-105VR Kit

Daudzpusīgs objektīva komplekts. Komplektā iekļauta D7000 kamera un jaudīgais objektīvs AF-S DX NIKKOR 18-105mm VS ar 5,8x tālummaiņas diapazonu, kas nodrošina izcilu daudzveidību, un vibrāciju samazināšanas sistēmu, kas mazina kameras drebēšanas izraisītos efektus.

Galvenās funkcijaS

16,2 megapikseļu DX formāta CMOS attēla sensors nodrošina reālistiskus fotoattēlus ar košām krāsām, samazinātu trokšņu līmeni un vienmērīgām toņu pārejām.

Augsta ISO (100–6400) gaismas jutība, kuru var manuāli palielināt līdz 25600, izmantojot Hi2 iestatījumu. Nodrošina lielāku aizvara ātrumu, lai iegūtu sīki detalizētus attēlus ar minimālu trokšņu līmeni, fotografējot objektus, kas ātri kustas, vai uzņemot attēlus vājā apgaismojumā. Kamerai ir automātiskas ISO jutības iestatījums.

EXPEED 2 attēlu apstrādes sistēma: optimizē kameras tehnoloģijas, lai nodrošinātu izcilu sniegumu un attēlu augstāko kvalitāti, patērējot minimālu enerģijas daudzumu.

Izturīgs dizains: izturīgs un tajā pašā laikā viegls magnija sakausējuma augšējais un aizmugurējais vāks, kā arī cieši noslēgtas salaiduma vietas, lai aizsargātu kameru no netīrumiem un mitruma.

100 % skatu meklētāja aptvērums ar aptuveni 0,94x palielinājumu precīzai kompozīcijai.

Izturīga aizvara ierīce, kas pārbaudīta 150 000 ciklos. Nodrošina precīzu aizvara vadību un izcilu uzticamību ar aizvara ātrumu līdz 1/8000 s un zibspuldzes sinhronizāciju ar ātrumu līdz 1/250 s.

Divi SD atmiņas karšu sloti — uzlabotai uzņemšanas pielāgojamībai. Lietojiet otru karti, kad pirmā ir pilna, vai ierakstiet nekustīgos attēlus vienā kartē un videoklipus — otrā. Saderīgi ar SDXC.

Īpaši precīza 39 punktu autofokusa sistēma ar deviņiem krustveida sensoriem centrā. Nodrošina ātru un precīzu autofokusa aptvērumu visā kadrā. Četri AF apgabala režīmi, tostarp 3D paredzēšanas AF, sniedz precīzus rezultātus neatkarīgi no tā, vai objekts atrodas ārpus centra, ātri kustas vai ir pilnībā neparedzams.

2016 pikseļu RGB mērīšanas sensors nodrošina īpaši precīzu mērīšanu pareizai ekspozīcijai, kā arī sniedz precīzus datus kameras sižeta atpazīšanas sistēmai, kura uzlabo ekspozīciju, autofokusu un baltā balansu uzreiz pirms aizvara atbrīvošanas, lai iegūtu asi izteiktus attēlus.

Nepārtraukta uzņemšana ar ātrumu 6 kadri/s: notveriet ātras kustības darbību ar ātrumu seši kadri sekundē.

Ātra reakcija: ieslēgšanās gandrīz vienā acumirklī un aptuveni 0,052 sekunžu aizvara atbrīvošanas aizkaves laiks.

D-video — Full HD (1920 x 1080) formāta videoklipi: izmantojot īpašo ierakstīšanas pogu, varat nekavējoties notvert skaistus augstas izšķirtspējas (HD) videoklipus. AF-F režīms nodrošina precīzu fokusēšanu uzņemšanas laikā, un kamerai tiek atbalstīta ārēja mikrofona lietošana, lai varētu ierakstīt kvalitatīvu stereo skaņu. Izmantojot vienkāršas rediģēšanas funkcijas, varat rediģēt uzņemtos videoklipus tieši kamerā.

Liels 7,5 cm (3 collu), 920 000 punktu augstas izšķirtspējas šķidro kristālu monitors ar rūdīta stikla virsmu atvieglo svarīgas kameras informācijas skatīšanu, tādēļ fotogrāfiju un video pārskatīšana un rediģēšana ir patīkams process.