Nikon D5200 spoguļkamera + Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6 VR objektīvs

Ražotājs: Nikon
Kods: X000082
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Atklājiet jaunas perspektīvas ar iedvesmojošo kameru D5200.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Foto izšķirtspēja 24 Mpix
Objektīva gaismasspēja F 5.6
Komplektācija Ar objektīvu
Video ieraksts Full HD
Skārienjutīgs ekrāns

Vai tās būtu elpu aizraujošas fotogrāfijas vai vienmērīgi Full HD video, šī digitālā vienobjektīva spoguļkamera palīdzēs atraisīt jūsu radošumu.

Elastīgais maināma leņķa monitors ļauj paplašināt jūsu redzējumu ar unikāliem skatiem. 24,1 megapikseļu DX formāta CMOS sensors sniedz iespēju uzņemt sīki detalizētus attēlus, un uzlabotā 39 punktu autofokusa sistēma vienmēr ir precīza. Nikon pārsteidzoši precīzais 2,016 pikseļu gaismas mērīšanas sensors nodrošina pareizu ekspozīciju arī slikta apgaismojuma apstākļos.

Varat reāllaikā atveidot specefektus video vai nekustīgiem attēliem, un Nikon adapteris bezvadu savienojumam ar mobilo ierīci sniedz iespēju nosūtīt savus darbus tieši uz saderīgu viedierīci tūlītējai kopīgošanai.

Specifikācija

Attēla sensors

* Tips: 23,5 x 15,6 mm CMOS sensors
* Faktiskie pikseļi: 24.1M
* Kopējais pikseļu skaits: 24.7M
* Netīrumu samazināšanas sistēma: Attēla sensora tīrīšana, attēla netīrumu noņemšanas atsauces dati (nepieciešama papildu programmatūra Capture NX 2)
Objektīvs

* Savienojums: Nikon F savienojums (ar AF kontaktiem)
* Faktiskais skata leņķis: Aptuveni 1,5 x objektīva fokusa attālums (35 mm formāta ekvivalents, Nikon DX formāts)
* Kadra aptvērums: Apm. 95 % horizontāli un apm. 95 % vertikāli
* Palielinājums: Apm. 0,8 x (50 mm f/1,4 objektīvs iestatīts uz bezgalību, -1,0 m-1)
* Objektīva diafragma: Elektroniski vadāma tūlītējā atgriešanās
* Saderīgi objektīvi: Autofokuss ir pieejams AF-S un AF-I objektīvos. Autofokuss nav pieejams, izmantojot cita tipa G un D tipa objektīvus, AF objektīvus (netiek atbalstīti IX NIKKOR un F3AF objektīvi) un AI-P objektīvus. Objektīvus bez centrālā procesora var izmantot režīmā M, taču kameras ekspozīcijas mērītājs nedarbosies. Elektronisko diapazona meklētāju var izmantot ar objektīviem, kuru maksimālais apertūras atvērums ir f/5,6 vai ātrāks.

Ekrāns

* Izmērs: 3 collas
* Punkti skaits: aptuveni 921K
* Tips: TFT šķidro kristālu
* Spilgtuma pielāgošana
* 100% kadra pārsegums

Video uzņemšana

* Video — 1920 x 1080, 60i (59,94 kadri/s)/50i (50 kadri/s)*, augsts/normāls 1920 x 1080, 30 p, (progresīvs)/25 p/24 p, augsts/normāls 1280 x 720, 60 p/50 p, augsts/normāls 640 x 424, 30 p/25 p, augsts/normāls, ir pieejams kadru uzņemšanas ātrums 30 p (faktiskais kadru uzņemšanas ātrums 29,97 kadri/s), 60i un 60 p (faktiskais kadru uzņemšanas ātrums 59,94 kadri/s), ja kā video režīms ir atlasīts NTSC. Ja kā video režīms ir atlasīts PAL, ir pieejami kadru uzņemšanas ātrumi 25 p, 50i un 50 p. Faktiskais kadru uzņemšanas ātrums pie 24 p ir 23,976 kadri/s. *60 Sensora izvade ir aptuveni 60 vai 50 kadri/s.

Fokuss un zibspuldze

* Autofokuss: Nikon Multi-CAM 4800DX autofokusa sensora modulis ar TTL fāzes noteikšanu, 39 fokusa punktiem (tostarp 9 krustveida sensoriem) un AF palīggaismotāju (aptuvenais diapazons 0,5–3 m
* Noteikšanas diapazons: No –1 līdz +19 EV (ISO 100, 20 °C/68 °F)
* Objektīva servo: Autofokuss (AF): viena servo AF (AF-S); nepārtraukts servo AF (AF-C); automātiskā AF-S/AF-C izvēle (AF-A); fokusa paredzēšana aktivizēta automātiski saskaņā ar objekta statusu. Manuālais fokuss (MF): var izmantot elektronisko diapazona meklētāju
* Fokusa punkts: Var atlasīt vienu no 39 vai 11 fokusa punktiem
* AF apgabala režīms: Viena punkta AF, 9, 21, vai 39 punkta dinamiskā apgabala AF, 3D paredzēšana, automātiskais apgabala AF
* Fokusa fiksators: Fokusu var fiksēt, līdz pusei nospiežot aizvara atbrīvošanas pogu (viena servo AF) vai nospiežot AE-L/AF-L pogu
* Iebūvēta zibspuldze: Automātiskais, Portrets, Bērns, Tuvplāns, Nakts portrets, Viesības/iekštelpas, Mājdzīvnieka portrets, Krāsu skice: automātiskā zibspuldze ar automātisku atvēršanu P, S, A, M, Ēdiens: manuāla atvēršana ar pogas atlaišanu
* Jaudas skaitlis: Aptuveni. 12/39, 13/43 ar manuālu zibspuldzi (m/pēdas, ISO 100, 20 °C/68 °F)
* Zibspuldzes kompensācija: No –3 līdz +1 EV, vērtības pieaugums par 1/3 vai 1/2 EV
* Zibspuldzes gatavības indikators: Iedegas, kad iebūvētā zibspuldze vai papildu zibspuldze ir pilnībā uzlādēta, mirgo pēc tam, kad zibspuldze ir uzplaiksnījusi ar pilnu jaudu

Savienojamība

* Hi-Speed USB
* Video izvade: NTSC, PAL
* HDMI: C veida mini HDMI savienojums
* Audio ievade: 3,5 mm

Fizikālie dati

* Trijkāja: ligzda 6,35 mm (1,25 collas) (ISO 1222)
* Izmēri: (P x A x Dz) Aptuveni 129,0 x 98,0 x 78,0 mm
* Svars: Aptuveni 555 g ar akumulatoru un atmiņas karti, bet bez korpusa vāciņa; aptuveni 505 g
* Temperatūra: 0–40 °C (no +32 līdz +104 °F)
* Mitrums: Mazāk par 85 % (bez kondensāta)

Galvenās īpašības

* 24,1 megapikseļu DX formāta CMOS sensors: uzņemiet skaisti detalizētus attēlus un video. Liela formāta drukas fotogrāfijas izskatās lieliski, un attēlus var apcirpt, nezaudējot attēla kvalitāti.

* Maināma leņķa monitors: apgrieziet, nolieciet, pagrieziet to — atklājiet savu radošumu, izmantojot šo daudzpusīgo grozāmo monitoru. Uzņemiet unikālus attēlus, tostarp lieliskus pašportretus, jebkurā leņķī.

* Iedvesmojieties ar funkciju D-video: ierakstiet sīki detalizētus Full HD videoklipus ar augstu detalizācijas pakāpi, ko vēlēsieties kopīgot. Izmantojiet vienmērīgas ierakstīšanas (līdz pat 60i) funkcijas un iebūvētā stereomikrofona sniegtās iespējas.

* Augsta ISO jutība (100-6400, palielināma līdz 25600 ekvivalentam): izbaudiet brīvību, ko sniedz lieliska veiktspēja vājā apgaismojumā. Uzņemiet detalizētus attēlus vājā apgaismojumā un skaidrus ātri kustīgu objektu attēlus.

* 39 punktu AF sistēma: ar 39 fokusa punktiem izcilas precizitātes nodrošināšanai. Uzlabota 3D objektu paredzēšana nodrošina fokusēšanu pat uz vismazākajiem objektiem, lai cik neparedzamas būtu to kustības.

* EXPEED 3: Nikon ātrā un jaudīgā attēlu apstrādes programma nodrošina ātru darbību, pārsteidzoši skaidrus attēlus ar izcilu krāsu atveidi un uzlabotu video ierakstīšanu.

* Efektu režīms: izveidojiet īpašas fotogrāfijas un video, izmantojot virkni specefektu, tostarp opciju Izvēles krāsa un Miniatūra. Varat aplūkot izvēlēto efektu reāllaikā, uzņemot attēlu.

* 5 kadru/s nepārtraukta uzņemšana: uzņemiet darbības ar ātrumu pieci kadri sekundē un iemūžiniet īslaicīgas kustības vai sejas izteiksmes pareizajā mirklī.

* HDR (augsts dinamiskais diapazons): iemūžiniet vairāk detaļu augsta kontrasta apgaismojuma apstākļos. Ar šo nekustīgu objektu fotografēšanai lieliski piemēroto kameru iespējams iegūt divus uzņēmumus ar dažādām ekspozīcijām vienā aizvara atbrīvošanas reizē un, tos apvienojot, izveidot vienu satriecošu attēlu ar dabisku kontrastu.

* 16 sižetu režīmi: uzņemiet lieliskus uzņēmumus, vienkārši atlasot režīmu, kas atbilst objektam vai situācijai, ko vēlaties uzņemt. Sižetu režīmi optimizē tādus iestatījumus kā aizvara ātrums, ISO un apertūras atvērums, kas ir lieliski piemērots situācijām, kad vēlaties ātri uzņemt nevainojamus attēlus vai tikai mācāties uzņemt fotogrāfijas ar digitālu vienobjektīva spoguļkameru.

* Prasmīgi veidots dizains: mazais, vieglais korpuss un izcilā ergonomika pārvērš fotografēšanu ar šo kameru īstā baudījumā. Stingri satveramais rokturis nodrošina ērtu turēšanu. Skaidras izvēlnes un viena pieskāriena pogas biežāk lietotajām funkcijām, piemēram, D-video un tiešā skata funkcijai ļauj veikt darbības ātri un intuitīvi.

* NIKKOR objektīvi: izmantojiet Nikon leģendāro NIKKOR objektīvu sniegtās iespējas un izbaudiet kameras 24 megapikseļu izšķirtspēju visā tās pilnībā. Iemūžiniet fotogrāfijas ar košām krāsām un satriecošiem kontrastiem. Uzņemiet video ar smalkām detaļām vai eksperimentējiet ar kinematogrāfijas efektiem.

Uzspied lai iegūtu lietošanas instrukciju latviešu valodā!