Nikon D5100 spoguļkamera + AF-S DX NIKKOR 18–55 mm VR objektīvs

Ražotājs: Nikon
Kods: X035688
Ražotāja garantija: 12 mēn.

Augstās veiktspējas D-SLR kamera D5100 ir paredzēta radošām izpausmēm un, izmantojot šo kameru, varēsiet uzņemt nekustīgus attēlus un video, kas nelīdzināsies citiem.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Foto izšķirtspēja 16 Mpix
Objektīva gaismasspēja F 5.6
Komplektācija Ar objektīvu
Video ieraksts Full HD
Skārienjutīgs ekrāns

Maināma leņķa monitors apvienojumā ar funkciju D-video nodrošina iespēju uzņemt attēlus un video jebkādā leņķī. Nekustīgu attēlu un video uzņemšanai var izmantot īpašu efektu, piešķirot brīnumainu noskaņu.

Augsta dinamiska diapazona attēlveidošanas režīms ļauj iegūt izsmalcinātus, detalizētus augsta kontrasta uzņēmumus.
Ar šo kameru varēsiet brīvi izpaust sevi, un tā ir lieliski piemērota unikāla pasaules skatījuma fiksēšanai.

16,2 megapikseļu DX formāta CMOS attēla sensors
7,5 cm (3 collas), 921 000 punktu maināma leņķa šķidro kristālu displejs ar plašu skatīšanas leņķi
Specefektu režīms: var uzņemt nekustīgus attēlus un video, izmantojot specefektus
D-video: pilnīgas augstas izšķirtspējas (1080p) video:

D5100 18-55VR komplekts

Komplekts ar standarta tālummaiņas objektīvu. Nodrošina iespēju fotografēt vāja apgaismojuma apstākļos, neizmantojot zibspuldzi, lai iegūtu dabiskāka izskata fotogrāfijas. Komplektā iekļauta kamera D5100 un AF-S DX NIKKOR 18-55 mm VS objektīvs ar precīzu 3x tālummaiņu un vibrāciju samazināšanas līdzekli, kas samazina kameras drebēšanu.Specifikācija

* Tips - Viena objektīva digitālā kamera
* Objektīva stiprinājums - Nikon F savienojums (ar AF kontaktiem)
* Faktiskie pikseļi - 16,2 miljoni
* Pikseļu kopskaits - 16,9 miljoni
* Attēla sensors - 23,6 x 15,6 mm CMOS sensors
* Netīrumu samazināšanas sistēma - Attēla sensora tīrīšana, attēla netīrumu noņemšanas atsauces dati (nepieciešama papildu programmatūra Capture NX 2)
* Datu nesējs - SD (Secure Digital), SDHC un SDXC atmiņas kartes
* Ātrums - No 1/4000 līdz 30 s pakāpēs pa 1/3 EV vai 1/2 EV; spuldzīte; laiks (nepieciešama tālvadības pults ML-L3, kas ir pieejama kā papildpiederums)
* Zibspudzes sinhronizācijas ātrums - X=1/200 s; sinhronizācija ar aizvaru, ja ātrums ir 1/200 s vai mazāks
* Monitors - 7,5 cm/3 collas., aptuveni 921 k-dot (VGA), maināma leņķa zemas temperatūras polisilikona TFT LCD ekrāns ar 170 ° skatīšanas leņķi, aptuveni 100% kadra aptvērums un spilgtuma pielāgošana
* USB - Ātrdarbīgs USB
* Izmēri (P x A x Dz) - Aptuveni 128 × 97 × 79 mm (5,0 × 3,8 × 3,1 colla)
* Svars - Aptuveni 510 g/1 mārciņa, 2 unces (tikai kameras korpuss). Aptuveni 560 g (1 mārciņa, 3,7 unces) ar akumulatoru un atmiņas karti, bez korpusa vāka
* Komplektācijā iekļautie piederumi - Uzlādējams litija jonu akumulators EN-EL14 (ar gala kontaktu vāku), akumulatora lādētājs MH-24, siksna AN-DC3, audio/video kabelis EG-CP14, kabelis UC-E6 USB, DK-5 actiņas vāciņš, BS-1 piederumu pieslēgvietas vāciņš, DK-20 actiņas vāciņš no gumijas, BF-1B korpusa vāks, kompaktdiski ViewNX, lietošanas rokasgrāmata


16,2 megapikseļu DX formāta CMOS attēla sensors: nodrošina reālistiskus attēlus ar košām krāsām, samazinātu trokšņu līmeni un vienmērīgām toņu pārejām.

Augsts ISO (100-6400) gaismas jutība — manuāli paplašināms līdz vērtībai 25 600, izmantojot iestatījumu Hi2. Nodrošina lielāku aizvara ātrumu, lai iegūtu sīki detalizētus attēlus ar minimālu trokšņu līmeni, uzņemot objektus, kas ātri kustas, vai uzņemot attēlus vājā apgaismojumā. Ir pieejams iestatījums Auto ISO (Automātiska ISO jutība).

EXPEED 2 attēlu apstrādes programma: optimizē kameras tehnoloģijas, nodrošinot izcilu sniegumu un augstākās kvalitātes attēlus.

7,5 cm (3 collas), 921 000 punktu maināma leņķa šķidro kristālu displejs ar plašu skatīšanas leņķi: nodrošina iespēju uzņemt attēlus jebkurā leņķī. Aprīkots ar atvēršanas mehānismu sānos, kas ļauj vienkārši uzņemt pašportretus vai izmantot trijkāji.

D-video — pilnīgas augstas izšķirtspējas (1080p) video: īpaša video ierakstīšanas poga, kas atrodas blakus aizvara atbrīvošanas pogai, ļauj ērti un stabili turēt kameru, pārslēdzoties no nekustīgu kadru ierakstīšanu uz kustīgu kadru ierakstīšanu un otrādi. AF-F režīms nodrošina fokusēšanu, un kameras maināma leņķa monitors un specefektu režīms nodrošina iespēju uzņemt unikālus kadrus. Kamerā ir nodrošināts atbalsts ārēja mikrofona lietošanai, un tās nodrošinātais kadru uzņemšanas ātrums 30p, 25p un 24p.

Tiešais skats ar sižeta automātisko atlasītāju: vienkāršo attēlu kadrēšanas procesu, izmantojot maināma leņķa šķidro kristālu displeja monitoru. Sižeta automātiskais atlasītājs atlasa režīmu atbilstoši sižetam un objektam, ko vēlaties uzņemt. Aprīkots ar atlasāmiem AF režīmiem, tostarp sejas prioritātes autofokusa līdzekli, kas ļauj noteikt kadrā esošās sejas un sekot tām.
Īpaši precīza 11 punktu autofokusa sistēma: nodrošina ātru un precīzu autofokusa aptvērumu visā kadrā. Četri AF apgabala režīmi, tostarp 3D paredzēšanas AF, nodrošina precīzus rezultātus neatkarīgi no tā, vai objekts atrodas ārpus centra, ātri kustas vai ir pilnībā neparedzams.

Nepārtraukta uzņemšana ar ātrumu 4 kadri/s: ļauj uztvert ātrā kustībā esošus objektus ar ātrumu aptuveni četri kadri sekundē.

Specefektu režīms: nodrošina iespēju iegūt savādākus nekustīgus attēlus un video, izmantojot specefektus. Ir pieejami dažādi efekti, tostarp Krāsu skice, Miniatūrefekts, Nakts redzamība un Izvēles krāsa, kas ļauj akcentēt līdz par trim krāsām, pārējo attēlu padarot vienkrāsainu.

Sižetu režīmi nodrošina automātisku kameras iestatījumu, tostarp Picture Controls un aktīvās D-Lighting, pielāgošanu, lai atvieglotu kameras lietošanu sarežģītās fotografēšanas situācijās un ļautu iegūt optimālus rezultātus. Vienkārši pagrieziet režīma ciparripu uz SCENE (SIŽETS), lai piekļūtu visbiežāk izmantotajiem režīmiem. Displejā tiek parādītas parauga fotogrāfijas, lai palīdzētu atlasīt pareizo režīmu.

Augsta dinamiskā diapazona (HDR — High Dynamic Range) attēlveidošanas režīms: nodrošina iespēju iegūt izsmalcinātus, detalizētus augsta kontrasta uzņēmumus. Vienreiz nospiežot aizvara atbrīvošanas pogu, tiek iegūti divi uzņēmumi, ļaujot izveidot attēlu ar ārkārtīgi plašu dinamisko diapazonu, zemu trokšņa līmeni un bagātīgām krāsu pārejām.

Apjomīgas kamerā iebūvētas retušas izvēlnes nodrošina iespēju rediģēt attēlus un videoklipus uzreiz kamerā. Izvēlnē pieejams plašs fotogrāfiju efektu un filtru klāsts, tostarp perspektīvas kontrole, bezkontrastu fokuss un krāsu kontūra, kas fotoattēlu pārvērš līniju zīmējumā.

Divkārša integrēta netīrumu samazināšanas sistēma: attēla sensora tīrīšanas un gaisa plūsmas vadības sistēmas pasargā kameras attēla sensoru no netīrumu iekļūšanas tajā, nodrošinot skaidrus attēlus bez punktiem.

HDTV saderība: kamera ir aprīkota ar iebūvētu HDMI savienotāju, kurā ir nodrošināts HDMI-CEC atbalsts, tāpēc fotogrāfijas un video varat skatīties jebkurā augstas izšķirtspējas televizorā un kontrolēt atskaņošanas funkcijas, izmantojot televizora tālvadības pulti.

Priekšējais un aizmugurējais infrasarkano staru uztvērējs: palīdz nodrošināt asumu, uzņemot tuvplāna un pašportreta attēlus.

Stereo skaņa: Nikon stereomikrofons ME-1, kas ir pieejams kā papildpiederums, ir īpaši paredzēts D-SLR kamerām, un, to izmantojot, var ierakstīt video ar augstas kvalitātes stereo skaņu un bez AF trokšņiem. Komplektācijā iekļauts pretvēja aizsargekrāns un mīksts futlāris.