Nikon D3200 spoguļkamera + 18-105 VR objektīvs

Ražotājs: Nikon
Kods: X055845
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Iemūžiniet atmiņas ar jaudīgo un neticami vienkārši lietojamo D3200.

Ar 24,2 megapikseļu CMOS sensoru un Nikon jaudīgo EXPEED 3 attēlu apstrādes programmu šī vienobjektīva spoguļkamera nodrošina izcilas fotogrāfijas un Full HD D-video. 

Nikon pamācības režīms vienkāršo darba uzsākšanu, parādot jums, kā iegūt satriecošus rezultātus, veicot tikai pāris darbības. Attēlu paraugi un skaidras instrukcijas palīdzēs uzņemt augstas kvalitātes fotogrāfijas un video, kā to vienmēr esat vēlējies. 

Fantastisks veids, kā iemūžināt dzīvi smalkās detaļās. Ar D3200 varat pat nosūtīt attēlus tieši no kameras uz viedierīci, lai uzreiz varētu parādīt fotogrāfijas un video citiem.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Foto izšķirtspēja 24 Mpix
Objektīva gaismasspēja F 3.5
Komplektācija Ar objektīvu
Video ieraksts Full HD
Skārienjutīgs ekrāns

Attēla sensors

* Tips: 23,2 x 15,4 mm CMOS sensors
* Faktiskie pikseļi: 24.2M
* Kopējais pikseļu skaits: 24.7M
* Netīrumu samazināšanas sistēma:    Attēla sensora tīrīšana, attēla netīrumu noņemšanas atsauces dati (nepieciešama papildu programmatūra Capture NX 2)

Objektīvs

* Savienojums: Nikon F savienojums (ar AF kontaktiem)
* Faktiskais skata leņķis: Aptuveni 1,5 x objektīva fokusa attālums (35 mm formāta ekvivalents, Nikon DX formāts)
* Kadra aptvērums:    Apm. 95 % horizontāli un apm. 95 % vertikāli
* Palielinājums:    Apm. 0,8 x (50 mm f/1,4 objektīvs iestatīts uz bezgalību, -1,0 m-1)
* Objektīva diafragma:    Elektroniski vadāma tūlītējā atgriešanās
* Saderīgi objektīvi:    Autofokuss ir pieejams AF-S un AF-I objektīvos. Autofokuss nav pieejams, izmantojot cita tipa G un D tipa objektīvus, AF objektīvus (netiek atbalstīti IX NIKKOR un F3AF objektīvi) un AI-P objektīvus. Objektīvus bez centrālā procesora var izmantot režīmā M, taču kameras ekspozīcijas mērītājs nedarbosies. Elektronisko diapazona meklētāju var izmantot ar objektīviem, kuru maksimālais apertūras atvērums ir f/5,6 vai ātrāks.

Ekrāns

* Izmērs: 3 collas
* Punkti skaits: aptuveni 921K
* Tips: TFT šķidro kristālu
* Spilgtuma pielāgošana

Video uzņemšana

* Video — kadra izmērs (pikseļos) un kadru uzņemšanas ātrums: 1920 x 1080, 30 p (progresīvā attēlošana)/25 p/24 p, (smalks) augsts/normāls 1280 x 720, 60 p/50 p, (smalks) augsts/normāls 640 x 424, 30 p/25 p, (smalks) augsts/normāls. Ja kā video režīms ir atlasīts NTSC, ir pieejams kadru uzņemšanas ātrums 30 p (faktiskais kadru uzņemšanas ātrums 29,97 kadri/s) un 60 p (faktiskais kadru uzņemšanas ātrums 59,94 kadri/s). Ja kā video režīms ir atlasīts PAL, ir pieejami kadru uzņemšanas ātrumi 25 p un 50 p. Faktiskais kadru uzņemšanas ātrums pie 24 p ir 23,976 kadri/s.

Fokuss un zibspuldze

* Autofokuss:    Nikon Multi-CAM 1000 autofokusa sensora modulis ar TTL fāzes noteikšanu, 11 fokusa punktiem (tostarp vienu krustveida sensoru) un AF palīggaismotāju (aptuvenais diapazons 0,5–3 m (1 pēda 8 collas–9 pēdas 10 collas))
* Noteikšanas diapazons:    No -1 līdz +19 EV (ISO 100, 20 °C/68 °F)
* Objektīva servo:    Autofokuss (AF): viena servo AF (AF-S); nepārtraukts servo AF (AF-C); automātiskā AF-S/AF-C izvēle (AF-A); fokusa paredzēšana aktivizēta automātiski saskaņā ar objekta statusu. Manuālais fokuss (MF): var izmantot elektronisko diapazona meklētāju.
* Fokusa punkts    Var atlasīt kādu no 11 fokusa punktiem
* AF apgabala režīms:    Viena punkta AF, dinamiskā apgabala AF, automātiskais apgabala AF, 3D paredzēšana (11 punktu)
* Fokusa fiksators:    Fokusu var fiksēt, līdz pusei nospiežot aizvara atbrīvošanas pogu (viena servo AF) vai nospiežot AE-L/AF-L pogu
* Iebūvēta zibspuldze    Automātiskais, portrets, bērns, tuvplāns, nakts portrets: automātiskā zibspuldze ar automātisku atvēršanu. P, S, A, M: manuālā atvēršanās ar pogas atlaišanu.
* Jaudas skaitlis:    Apm. 12/39, 13/43 ar manuālu zibspuldzi (m/pēdas, ISO 100, 20 °C/68 °F)
* Zibspuldzes vadība:    TTL: i-TTL zibspuldzes vadība, izmantojot 420 pikseļu RGB sensoru, ir pieejama ar iebūvēto zibspuldzi un SB-910, SB-900, SB-800, SB-700, SB-600 vai SB-400; vienmērīga apgaismojuma i-TTL piespiedu zibspuldze digitālajām vienobjektīva spoguļkamerām tiek izmantota ar matricu un centra svērto mērīšanu, standarta i-TTL zibspuldzi vai digitālo vienobjektīva spoguļkameru ar punkta mērīšanu
* Zibspuldzes režīms:    Automātiska, automātiska ar sarkano acu efekta samazināšanu, automātiskā lēnā sinhronizācija, automātiskā lēnā sinhronizācija ar sarkano acu efekta samazināšanu, piespiedu zibspuldze, sarkano acu efekta samazināšana, lēnā sinhronizācija, lēnā sinhronizācija ar sarkano acu efekta samazināšanu, aizmugurējā aizkara sinhronizācija ar lēno sinhronizāciju, aizmugurējā aizkara sinhronizācija, izslēgts
* Zibspuldzes kompensācija:    No –3 līdz +1 EV ar 1/3 EV palielinājumu
* Zibspuldzes gatavības indikators:    Iedegas, kad iebūvētā zibspuldze vai papildu zibspuldze ir pilnībā uzlādēta, mirgo apmēram 3 sekundes pēc tam, kad zibspuldze ir uzplaiksnījusi ar pilnu jaudu

Savienojamība

* Hi-Speed USB
* Video izvade: NTSC, PAL
* HDMI: C veida
* Audio ievade: 3,5 mm

Fizikālie dati

* Trijkāja: ligzda    6,35 mm (1,25 collas) (ISO 1222)
* Izmēri: (P x A x Dz)    Apm. 125 x 96 x 76,5 mm (5,0 x 3,8 x 3,1 collas)
* Svars:    Apm. 505 g (1 mārciņa, 1,8 unces) ar akumulatoru un atmiņas karti, bez korpusa vāciņa. Apm. 455 g (1 mārciņa) (tikai kameras korpuss)
* Temperatūra:    0–40 °C (no +32 līdz +104 °F)
* Mitrums:    Mazāk par 85 % (bez kondensāta)

<b>Komplektācija</b>

* Uzlādējams litija jonu akumulators EN-EL14 (ar kontakta vāku)
* Akumulatora lādētājs MH-24
* Siksna AN-DC3
* EG-CP14 audio/video kabelis
* UC-E17 USB vads
* DK-5 actiņas vāciņš
* BS-1 piederumu pieslēgvietas vāciņš
* DK-20 actiņas gumijas ietvars
* BF-1B korpusa vāciņš
* ViewNX 2 CD-ROM un lietošanas rokasgrāmatas CD

Vai darbs ar D-SLR kamerām jums ir jaunums? Pamācības režīms izmanto attēlu paraugus un skaidras instrukcijas, lai parādītu jums, kā uzņemt lieliskas fotogrāfijas, veicot pāris vienkāršas darbības.

24,2 megapikseļu DX formāta CMOS sensors: iemūžiniet asus, augstas izšķirtspējas attēlus ar 24,2 megapikseļu CMOS sensoru. Liela formāta drukas izskatās pirmšķirīgi, un attēlus var apcirpt, nezaudējot attēla kvalitāti.

Kinematogrāfijas kvalitāte: ar D-video funkciju uzņemtos video negribēsiet slēpt no citiem. Ar kameras lielo attēla sensoru un augsto ISO var ierakstīt asus Full HD (1080 p) video ierakstus jebkurā apgaismojumā.

Augsts ISO (100–6400): uzņemiet lieliskus attēlus vājā apgaismojumā vai asus ātri kustīgu objektu uzņēmumus. Kamera ir aprīkota ar automātiskas ISO jutības iestatījumu, ko var palielināt līdz 12 800.

Īpaši asa 11 punktu autofokusa sistēma: izbaudiet ātru un precīzu autofokusa aptvērumu visam kadram neatkarīgi no tā, vai objekts atrodas ārpus centra, ātri pārvietojas vai ir pilnībā neparedzams.

Adapteris bezvadu savienojumam ar mobilo ierīci: izmantojiet papildu ierīci WU-1a adapteri, lai kopīgotu attēlus tieši no D3200 kameras uz viedtālruni vai planšetdatoru vai attāli vadītu kameru ar viedierīci*.

EXPEED 3: Nikon ātrā un jaudīgā attēlu apstrādes programma nodrošina ātru darbību, pārsteidzoši skaidrus attēlus ar izcilu krāsu atveidi un uzlabotu video ierakstīšanu.

Sižetu atpazīšanas sistēma: ļaujiet D3200 kamerai palīdzēt jums iemūžināt pirmšķirīgus attēlus. Nikon sižetu atpazīšanas sistēma detalizēti analizē sižetu, kādā uzņemat attēlus, un pielāgo fokusu, ekspozīciju un baltā balansu optimālam rezultātam.

Nepārtraukta uzņemšana ar ātrumu 4 kadri/s: uzņemiet notiekošo ar ātrumu 4 kadri sekundē un iemūžiniet mainīgas kustības vai sejas izteiksmes pareizajā brīdī.

Fotogrāfijas retušas izvēlne: uzlabojiet fotogrāfijas kamerā, izmantojot dažādus rīkus un efektus. Retušas rīkos ir ietverta Izmēra maiņa, Ātrā retuša un Iztaisnošana. Efektos ir ietverta opcija Izvēles krāsa, Krāsu skice un Miniatūrefekts, kas attāliem objektiem liek izskatīties kā mērogā darinātiem modeļiem.

Aktīvā D-Lighting: iemūžiniet vairāk detaļu augsta kontrasta apgaismojuma apstākļos. Nikon funkcija Aktīvā D-Lighting automātiski saglabā detaļas gan gaišās, gan tumšās vietās, radot satriecošus attēlus ar dabisku kontrastu.

Prasmīgs autofokuss video uzņemšanai: izbaudiet nepārtrauktu autofokusu (AF), uzņemot D-video. Pilna laika servo AF (AF-F) un objekta kustības paredzēšanas AF nezaudē fokusu, uzņemot kustīgus objektus. Sejas prioritātes AF ir ideāls dažādu pasākumu uzņemšanā, kad vēlaties izbaudīt notikumus un ļaut kamerai fokusēt sejas.

Vispusīgas video opcijas: varat ierakstīt Full HD (1080 p) video ar 30 p, 25 p un 24 , un kamera atbalsta arī Nikon ME-1 stereomikrofona izmantošana. Rediģēšanas funkcijas kamerā ļauj veikt tādas darbības kā video sākuma un beigu brīža iestatīšanu. Mini HDMI izvade iespējo atskaņošanu HD televizorā.

NIKKOR objektīvi: izmantojiet Nikon leģendāros NIKKOR objektīvus, lai iemūžinātu attēlus ar košām krāsām, satriecošiem kontrastiem un smalkām detaļām vai eksperimentētu ar kinematogrāfijas efektiem. Nevainojamu portretu uzņemšanai izmantojiet ātros objektīvus, tuvplāniem — mikroobjektīvus, bet attāliem objektiem — telefoto objektīvus.

Prieks lietot: pateicoties D3200 kameras vieglajam un īpaši ergonomiskajam korpusam, fotoattēlu uzņemšana sagādās jums prieku. Kamerai ir stingri satverams rokturis, tāpēc to ir ērti turēt. Biežāk lietotajām funkcijām, piemēram, D-video vai tiešā skata funkcijai, ir pielāgotas viena pieskāriena pogas, tāpēc ar kameru ir viegli darboties.