Mēs. Komanda. [DVD]

Ražotājs: Latv TV
Kods: X019479
UPC: 1112000123478

„Mēs.Komanda”. Tas ir stāsts par Rīgas Dinamo hokeja komandu uz aizvadītās sezonas izšķirošo notikumu fona.

 Pilns apraksts

8.99 €
Ir Xnet noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Žanrs Sports
Latviešu
Ārzemju
Datu formāts Video

Komanda no tehniskā personāla līdz vārtu guvējiem. Kāda ir rezultātu neredzamā puse... Rīgas Dinamo mēro kilometru tūkstošus no pilsētas uz pilsētu Krievijā – tas ir pārbaudījums spēlētājiem un personālam… Katram kaut kas jāziedo, lai komanda sasniegtu rezultātu. Ģimene, laiks un ambīcijas. Tā ir profesionālā sporta puse, par kuru nojaušam, bet tagad ieraudzīsim.

Spēles vietā vīri strādā cauru nakti līdz astoņiem rītā, lai spēlētāji pēcpusdienā varētu uzvilkt formas un doties kaujā… Spēlētāji dienas gaismu neredz, jo Sibīrijā dzīvo pēc Latvijas laika. Jāņa Sprukta ģimenē izbraukuma laikā piedzimst otrs puika… Savējie starp svešajiem – Oļegs Znaroks, Edgars Masaļskis – atklāti, skarbi un patiesi.
Izbraukuma tūre – tai cauri – klātbūtnes sajūta. Hokejistu un treneru emocijas, “dzīvie” komentāri uz soliņa, spēlē, ģērbtuvēs pēc uzvarām un zaudējumiem. Emocijas uz Krievijas pilsētu fona. Un kulminācija – kopā ar komandu izslēgšanas spēlēs.
Filmas autori ir Armands Tripāns un Dāvids Ernštreits.

Dāvids Ernštreits: „Pārliecība, ka šāda filma ir nepieciešama, mums bija jau krietnu laiku. Ko nozīmē būt hokejistam, kas ir milzīgie izbraukumi Krievijas plašumosā To mēs vēlējāmies paši redzēt, sajust un visbeidzot, iemūžināt filmā. Komanda nesākas ar kapteini vai treneri – tā ir ģimene, kurā katrs ir svarīgs.”
Armands Tripāns: „Mēs atklāsim šī sporta detaļas, par kurām nojautām, bet beidzot mēs tās parādīsim….esot lidmašīnās, viesnīcās, arēnās Krievijas pilsētu ielās, uz soliņa un šīs sezonas kulminācijā – izslēgšanas spēlēs. Būsim kopā ar komandu. Tik tuvu kā nekad!”

Valoda: Latviešu
Subtitri: Krievu valodā, Angļu valodā

Filmas garums: 1h 10min
Filmas autori: Armands Tripāns/Dāvids Ernštreits
Filmas Producents: SportsDaVision
Filmu atbalsta: DSV Transport, Sanistal, Dinamo Rīga