Merida Big Nine CF 1000 kalnu velosipēds (6110555850006)

Ražotājs: Merida
Kods: X049566
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Nopietns sacensību velosipēds, nopietniem riteņbraucējiem. Viegls oglekļa šķiedras rāmis, kas perfekti absorbē ceļa radītās vibrācijas. Amortizatora gaisa dakša ar izslēgšanas funkciju, rāmī ievietotas pārslēdzēju trosītes, 29 collu Mavic Crossride rati, kas viegli pārvarēs ceļa negludumus. Augstas klases disku bremzes un pārslēdzēji, kas neliks vilties pat sarežģītās kalnu trasēs. Viens no labākajiem modeļiem, lai pārliecinoši piedalītos sacensībās.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Rāmja izmērs 20"
Augums 178-185 cm, 188-193 cm
Riteņu izmērs 29"

Rāmis
* Tips: Big Nine carbon Comp
* Pieejamie rāmja izmēri: 19 collu rāmis, 21 collas rāmis

Krāsa
* Melna ar oranžu

Dakša
* Dakša: Manitou Marvel comp 29 TS air 100 taper

Pārnesumi
* Skaits: 30

Pārslēdzēji
* Pārslēdzējs priekšējais: Shimano SLX HD triple
* Pārslēdzējs aizmugurējais: Shimano XT Shadow
* Pārslēdzēja rokturi: Shimano SLX ispec

Bremzes
* Bremzes priekšējās: Shimano M615 180 cen
* Bremzes aizmugurējās: Shimano M615 160 cen

Ķēde
* Ķēde: KMC X10 10s

Rumba
* Rumba priekšējā: Attached
* Rumba aizmugurējā: Attached

Rati
* Riepas: Maxxis Crossmark 29er 2.1 fold
* Spieķi: Attached
* Aploces: Mavic CrossRide cen 29

Stūre
* Stūre: MERIDA pro OS 660 Flat
* Stūres rokturi: Foam Vise
* Stūres iznesums: MERIDA Pro K OS -16AD

Monobloks
* Attached

Klaņi
* Shimano M622 40-30-22

Sēdeklis
* Sēdeklis: Prologo Kappa Evo
* Sēdekļa stute: MERIDA carbon K SB0 27.2
* Ekscentrs sēdeklim: Aero Allen slide

Citas īpašības
* Pedāļi: XC Alloy
* Svars: 11.4 kg

Papildus priekšrocības
* Internal Cable: Ātrumu vai(un) bremžu troses ievietotas rāmja iekšpusē, tādējādi mazinot gaisa aizķeri un arī atvieglojot riteņa pārvietošanu (troses netiks aizķertas vai norautas).
* Lock Out: Lokauts - dod iespēju ieslēgt/ atslēgt amortizatoru - padara komfortablāku braucienu pa nelīdzenu ceļu, savukārt ātrāku pa gludu šoseju.
* Flexstay: Īpaši izveidotas aizmugurējās dakšas caurules, kuras pie intensīvas braukšanas nodrošina stabilitāti un absorbē ceļa negludumus, radot komfortablu braukšanu.
* Post - Mount Disc: Velosipēda rāmim ir diska bremžu tiešā stiprinājuma veids, kas atvieglo bremžu regulāciju. Vieglāk piestiprināt, mazāks svars.
* X-Taper Headtube: Speciāli veidota priekšējā velosipēda rāmja daļa, lai tajā varētu ievietot jaunā tipa konusveidīgās dakšas. 1,5'' lielāks diametrs gan augšpusē, gan apakšā. Lielisks dizains un funkcionalitāte.
* Structure Element: Merida oglekļa rāmji ir izgatavoti, lai tie būtu ultra izturīgi un viegli. Tādēļ ir ļoti svarīgi, lai rāmja daļas būtu precīzi un pārdomāti savienotas. Savienojuma vietas, kuras pakļautas paaugstinātai slodzei tiek savienotas ar tube-to-tube tehnoloģiju.
* Nano Matrix Carbon: Ar Nano daļiņām pastiprināts oglekļa šķiedras rāmis. Uzlabojot oglekļa šķiedras ar epoksīdsveķu bāzes matricas struktūru, tiek iegūts par 40% izturīgāks velosipēda rāmis.
* Double Chamber Technology: Merida velosipēdiem ar oglekļa rāmi, visas nesošās rāmja caurules ar sadalošo sienu, kas nodrošina lielāku stiprību pret triecieniem.
* Bio Fiber Damping Compound: Papildus pievienotās šķiedras oglekļa rāmja aizmugurējai daļai nodrošina lielāku braukšanas komfortu, jo izcili absorbē visas mikro vibrācijas.