Meaco Mist Standard ultraskaņas gaisa mitrinātājs

Ražotājs: Meaco
Kods: X022760
Ražotāja garantija: 12 mēn.

Meaco budžeta līmeņa stilīga dizaina gaisa mitrinātājs, aprīkots ar skārienu sensoru vadību. Ja Jūs vēlaties vienkāršu gaisa mitrināšanas risinājumu tad Meaco Mist Standard gaisa mitrinātājs ir acīmredzama izvēle.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Gaia mitrinātāji
Gaisa attīrītājs
Ieteicamā telpas platība 40 m²
Vadība Elektroniskā
Displejs
Ūdens tvertnes tilpums 5
Gaisa jonizācija
Nakts režīms
Lietojams ar aromātiskajām eļļām
Piederumi

Funkcijas
* Mitrina gaisu (vēss tvaiks)

Veiktspēja
* Līdz 40 m2
* Iztvaikošanas apjoms: 350 ml/h (vēss tvaiks)
* Enerģijas patēriņš: 30W

Vadība
* Elektroniska

Galvenās īpašības
* Divu līmeņu tvaika izvade
* Automātiska izslēgšanās, ja tvertne ir tukša
* Līdz 13h darbība maksimālajā režīmā
* Komplektā 2 kaļķakmens filtri
* Tvertnes ietilpība: 5 l

Trokšņu līmenis
* Līdz 35 dB

Svars un izmērs
* Svars: 1.75 kg
* Izmērs: 365 x 165 x 165 mm

Meaco nodarbojas ar mitruma līmena regulēšanu gaisā jau no 1991.gada, vispirms tie bija muzeji un mākslas galerijas un vēlāk klientu mājas. Jaunās sērijas MeacoMist gaisa mitrinātāji var palīdzēt tikt galā ar sauso gaisu un sasniegt veselīgu līdzsvaru.

Meaco Mist Standart ir ultraskaņas gaisa mitrinātājs, kas nozīmē, ka ūdens traukā tiek pārvērsts patīkamā miglā un pēc tam izpūsts pa visu istabu.

Jaunā MeacoMist sērija atrisina divas vislielākās problēmas ar ko saskaras gaisa mitrinātāju lietotāji mājās - gaisa cirkulācija un lietošana vietās, kur ir ciets ūdens. Patreiz ļoti daudz gaisa mitrinātāju tikai izpūš gaisu augšā un tas krīt atpakaļ un kondesējas kā dubļi mitrinātāja priekšpusē. MeacoMist izvairās no šis problēmas projecējot mitro gaisu uz augšu un uz priekšu telpā, tādejādi nodrošinot vienmērīgāku mitrā gaisa izplatīšanos telpā. MeacoMist Standarts izvada mitro gaisu optimālā lenķī, nodrošinot optimālu un vienmērīgu tā izplatīšanos telpā.

Gaisa mitrināšanas nepieciešamība
Fiziskā labklājība cilvēkiem un dzīvniekiem ir atkarīga no pareiza apkārtējā mitruma līmeņa. Nosakiet telpas mitruma līmeni, izmantojot mitruma mērītāju – higrometru. Optimālie apstākļi – iekštelpu mitruma līmenis ir robežās no 40-60%. Aukstajā sezonā iekštelpu gaisa relatīvais mitruma līmenis ievērojami samazinās pat par 13-16%, negatīvi atsaucas uz cilvēku pašsajūtu, bieži izkalst kakls, var būt apgrūtināta elpošana, sprēgā lūpas, paaugstinās iespēja saslimt ar bronhītu, gaiss tiek piesātināts ar dūmiem un sākas nepatīkama elektrostatiskā izlāde, kaitējot ne tikai veselībai, bet arī elektro ierīcēm mājās. Sausais gaiss ne tikai slikti ietekmē cilvēka ādu, arī ietekmē telpaugus un dzīvniekus, koka mēbeles, gleznas, mūzikas instrumentus. Gaisu telpā var padarīt svaigu un veselīgu, izmantojot gaisa mitrinātājus. Gaisa mitrinātājiem ir moderns dizains, tie ir ērti, pārvietojami un automātiski nodrošina izvēlētā mitruma līmeņa uzturēšanu telpā.