McCulloch CS380 benzīna ķēdes zāģis

Ražotājs: McCulloch
Kods: X013085
MPN: 967326301
Ražotāja garantija: 24 mēn.

38 kubikcentimetru ķēdes motorzāģis, kurā apvienots kompakts izmērs un jaudīgs "OxyPower" dzinējs, padara to par ideālu piemājas darbu palīgu, kā arī tas spēs paveikt smagākus uzdevumus. Aprīkots ar ķēdes spriegotāju ķēdes regulēšanai bez rīku palīdzības, kas ļauj vienkārši un ātri nomainīt un nospriegot ķēdi. Ātri un viegli iedarbināt; jo tam ir "Soft Start" funkcija, atgaisotājs un integrēta gaisa vārstu/apturēšanas sistēma. Degvielas līmeņa rādītāja lodziņš. Aizmugurējā rokturī ir integrēts kombinētais instruments.

 Pilns apraksts

179.00 €
17.90 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

17.90€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 196.90€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Motora jauda (w) 1400 W
Sliedes garums 35 cm
Benzīna bākas tilpums 0.25l
Vibrācijas slāpēšanas sistēma
Svars 5.2 kg
Citas priekšrocības Soft Start sistēma vieglai iedarbināšanai, Automātisks eļļas sūknis, Integrēts ķēdes spriegotājs

Dzinējs
* Motors: Benzīna
* Cilindra tilpums: 38 cm³
* Izejas jauda: 1.4 kW
* Maks. apgriezienu skaits: 9000 apgr./min
* Apgriezienu skaits tukšgaitā: 3000 apgr./min

Aizdedze
* Aizdedzes sveces: Champion RCJ 7Y
* Elektrodu attālums: 0.5 mm

Degvielas / eļļošanas sistēma
* Degvielas tvertnes tilpums: 250 ml
* Eļļas sūkņa jauda: 7 ml/min
* Eļļas tvertnes tilpums: 200 ml
* Eļļas padeves sistēma: Automātiska

Ķēde / sliede
* Standarta sliede: 14" / 35 cm
* Ieteicamās sliedes: 14-16" / 35-40 cm
* Ķēdes solis: 3/8" / 9.52"
* Ķēdes biezums: 0.05"/1.3 mm
* Dzenošais skriemelis: Spur, 6-zobu
* Maks. ķēdes ātrums: 20 m/s

Troksnis / vibrācijas
* Skaņas jaudas līmenis: 115 dB(A)
* Skaņas spiediena līmenis pie auss: 102 dB(A)
* Vibrāciju līmenis: 5.3 m/s2

Svars
* Svars: 5,2 kg
* Kopējais svars: 8,3 kg

 

OxyPower_M110-0404b_small.jpg "OxyPower" "OxyPower" dzinēju tehnoloģija nodrošina ar papildus jaudu, lai savaldītu dabu nenodarot tai piesārņošanas ļaunumu. Šī tehnoloģija ir uzlabojusi degvielas efektivitāti, kas nozīmē - vairāk jaudas, vienlaikus par 70% samazinot emisijas izplūdes daudzumu, un par 20% samazinot degvielas patēriņu.

 

Soft_start_M120-0013b_small.jpg Soft Start Atvieglo mašīnas "McCulloch" iedarbināšanu. Samazina pretestību startera auklai līdz pat 40%

 

Integrated_combi_tool_M110-0418_small.jpg Integrēts kombinētais instruments Kombinētais instruments, kas ir integrēts aizmugurējā rokturī, ir pieejams ikreiz, kad vien ir nepieciešams veikt apkopes darbus.

 

Tool-less_chain_tensioning_M110-0422_small.jpg Ķēdes spriegotājs ķēdes regulēšanai bez rīku palīdzības Ātra un viegla ķēdes nospriegošana, kā arī sliedes un ķēdes noregulēšana bez rīku palīdzības.

 

Purge_M120-0013c_small.jpg Atgaisotājs Manuālais sūknis, kas nodrošina karburatoru ar degvielu, un tikai ar dažiem vilcieniem atvieglo mašīnas iedarbināšanu.

 

Combined_chokestop_control_M120-0029b_small.jpg Kombinētā gaisa vārsta/apturēšanas sistēmas vadība Kombinētā gaisa vārsta/apturēšanas sistēmas vadība ļauj ātrāk iedarbināt, un samazina risku, ka lietotājs var pārpludināt dzinēju ar degvielu.

 

Fuel_level_window_M110-0421_small.jpg Degvielas līmeņa lodziņš. Degvielas līmeņa lodziņš ļauj viegli nolasīt tvertnē atlikušās degvielas daudzumu.

 

Double_activated_chain_brake_M110-0323b_small.jpg Dubultā ķēdes bremze Uzlabota drošība, ko aktivizē, ieslēdzot ar labo roku vai tas notiek automātiski ar inerces funkciju.
 • Rokturi ar mīkstu satvēriena daļu

  Rokturi ar mīkstu satvēriena daļu ērtai lietošanai

 •  
 • Cirsmu vietas

  Gāšanas atzīmes uz roktura padara precīzu koka nogāšanu vieglāku.

 • CCS ilga dzīves cikla gaisa filtra sistēma

  Ar inovatīvo CCS gaisa filtra sistēmu ķēdes motorzāģi iespējams lietot ilgāk ar mazāku skaitu gaisa filtra apkopju. Izmantojot centrfūgas tīrīšanu, paņemtais gaiss tiek attīrīts un lielākās netīrumu daļiņas tiek izmestas pirms tās saniedz galveno gaisa filtru.

 •  
 • Pretvibrāciju sistēma

  Pretvibrāciju sistēma ļauj strādāt daudz efektīvāk un uz ilgāku laika periodu. Zāģa rokturi ir izolēti no dzinēja un griešanas ierīces, kas samazina vibrāciju līmeni.

 • Ergonomisks dizains

  "McCulloch" līnija ne tikai labi izskatās, bet tai ir arī ļoti funkcionāla konstrukcija ar tievu korpusu, zemu smaguma centru un plakanu apakšējo daļu. Aizmugurējais rokturis ir ergonomiski izstrādāts, un vadības ierīces ir izvietotas tā, lai tās varētu viegli aizsniegt.