McCulloch CS410 Elite benzīna ķēdes zāģis (966631613)

Ražotājs: McCulloch
Kods: X013086
MPN: 966631613
Ražotāja garantija: 24 mēn.

41 kubikcentimetru ķēdes motorzāģis ir gan jaudīgs, gan vienlaikus arī ārkārtīgi viegli iedarbināms un lietojams. Aprīkots ar "OxyPower" dzinēju, kas nodrošina lielāku jaudu, mazāku degvielas patēriņu un samazina kaitīgo izplūdes gāzu līmeni. "Soft Start" (mīkstā starta) sistēma, atgaisotājs, integrētā gaisa vārstu/apturēšanas sistēma ļauj ātri iedarbināt zāģi. Vienkārša, viegla vadāmība un uzglabāšana, ko nodrošina ķēdes spriegotājs ķēdes regulēšanai bez rīku palīdzības un viegli aizsniedzamais slēgmehānisms uz cilindra, kas ļauj ātri aizsniegt filtru un aizdedzes sveci. Aizmugurējā rokturī ir iebūvēts kombinētais instruments, kas lieti noderēs zāģa izmantošanā.

 Pilns apraksts

295.00 €
29.50 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

29.50€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 324.50€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Motora jauda (w) 1600 W
Sliedes garums 33 cm
Benzīna bākas tilpums 0.35l
Vibrācijas slāpēšanas sistēma
Svars 4.7 kg
Citas priekšrocības Soft Start sistēma vieglai iedarbināšanai, Automātisks eļļas sūknis, Integrēts ķēdes spriegotājs

Dzinējs
* Motors: Benzīna
* Cilindra tilpums: 40.9 cm³
* Izejas jauda: 1.6 kW
* Maks. apgriezienu skaits: 9000 apgr./min
* Apgriezienu skaits tukšgaitā: 2900 apgr./min

Aizdedze
* Aizdedzes sveces: NGK BPMR 7A/Champion RCJ 7Y
* Elektrodu attālums: 0.5 mm

Degvielas / eļļošanas sistēma
* Degvielas tvertnes tilpums: 350 ml
* Eļļas sūkņa jauda: 13 ml/min
* Eļļas tvertnes tilpums: 240 ml
* Eļļas padeves sistēma: Automātiska

Ķēde / sliede
* Standarta sliede: 13" / 33 cm
* Ieteicamās sliedes: 13-18" / 33-45 cm
* Ķēdes solis: 0.325" / 8.3mm
* Ķēdes biezums: 0.05"/1.3 mm
* Dzenošais skriemelis: Spur, 7-zobu
* Maks. ķēdes ātrums: 17.3 m/s

Troksnis / vibrācijas
* Skaņas jaudas līmenis: 113 dB(A)
* Skaņas spiediena līmenis pie auss: 103 dB(A)
* Vibrāciju līmenis: 2.5 m/s2

Svars
* Sausais svars: 4.7 kg
* Kopējais svars 6,7 kg

Standarta aprīkojums

Chains_38_U110-0002_small.jpg 577614375 - Bars 0.325" Pitch - NK 13 inch/33cm

Laminētas sliedes ar mazu zvaigznes rādiusu, lai samazinātu atsitiena risku un uzlabotu zāģēšanas konrtroli. Tās ir pārklātas ar epoksīdu, lai aizsargātu no skrāpējumiem un korozijas.

 

 

OxyPower_M120-0012b_small.jpg "OxyPower" "OxyPower" dzinēju tehnoloģija nodrošina ar papildus jaudu, lai savaldītu dabu nenodarot tai piesārņošanas ļaunumu. Šī tehnoloģija ir uzlabojusi degvielas efektivitāti, kas nozīmē - vairāk jaudas, vienlaikus par 70% samazinot emisijas izplūdes daudzumu, un par 20% samazinot degvielas patēriņu.

 

Soft_start_M120-0013b_small.jpg Soft Start Atvieglo mašīnas "McCulloch" iedarbināšanu. Samazina pretestību startera auklai līdz pat 40%

 

Integrated_combi_tool_M110-0418_small.jpg Integrēts kombinētais instruments Kombinētais instruments, kas ir integrēts aizmugurējā rokturī, ir pieejams ikreiz, kad vien ir nepieciešams veikt apkopes darbus.

 

Tool-less_chain_tensioning_M110-0422_small.jpg Ķēdes spriegotājs ķēdes regulēšanai bez rīku palīdzības Ātra un viegla ķēdes nospriegošana, kā arī sliedes un ķēdes noregulēšana bez rīku palīdzības.

 

Purge_M120-0013c_small.jpg Atgaisotājs Manuālais sūknis, kas nodrošina karburatoru ar degvielu, un tikai ar dažiem vilcieniem atvieglo mašīnas iedarbināšanu.

 

Combined_controls_M110-0419_small.jpg Kombinētas vadības ierīces Visas ieslēgšanas un izslēgšanas vadības ierīces ir apvienotas vienā ierīcē.Tas ļauj vienkāršāk iedarbināt iekārtu, un samazina risku pārpludināt dzinēju. Pateicoties automātiskās apturēšanas slēdzim, šis zāģis vienmēr ir gatavs darbam.

 

Easy_access_clips_M110-0360b_small.jpg Vienkārša piekļuve slēgmehānismam Stiprinājumi uz cilindra ļauj viegli un ātri piekļūt filtram un aizdedzes svecei.

 

Fuel_level_window_M110-0421_small.jpg Degvielas līmeņa lodziņš. Degvielas līmeņa lodziņš ļauj viegli nolasīt tvertnē atlikušās degvielas daudzumu.
 • Dubultā ķēdes bremze

  Uzlabota drošība, ko aktivizē, ieslēdzot ar labo roku vai tas notiek automātiski ar inerces funkciju.

 •  
 • Rokturi ar mīkstu satvēriena daļu

  Rokturi ar mīkstu satvēriena daļu ērtai lietošanai

 • Cirsmu vietas

  Gāšanas atzīmes uz roktura padara precīzu koka nogāšanu vieglāku.

 •  
 • CCS ilga dzīves cikla gaisa filtra sistēma

  Ar inovatīvo CCS gaisa filtra sistēmu ķēdes motorzāģi iespējams lietot ilgāk ar mazāku skaitu gaisa filtra apkopju. Izmantojot centrfūgas tīrīšanu, paņemtais gaiss tiek attīrīts un lielākās netīrumu daļiņas tiek izmestas pirms tās saniedz galveno gaisa filtru.

 • Pretvibrāciju sistēma

  Pretvibrāciju sistēma ļauj strādāt daudz efektīvāk un uz ilgāku laika periodu. Zāģa rokturi ir izolēti no dzinēja un griešanas ierīces, kas samazina vibrāciju līmeni.

 •  
 • Ergonomisks dizains

  "McCulloch" līnija ne tikai labi izskatās, bet tai ir arī ļoti funkcionāla konstrukcija ar tievu korpusu, zemu smaguma centru un plakanu apakšējo daļu. Aizmugurējais rokturis ir ergonomiski izstrādāts, un vadības ierīces ir izvietotas tā, lai tās varētu viegli aizsniegt.