Mašīndejas: Spēle In The Groove® for PC/Mac

Ražotājs: Positive Gaming
Kods: X019867

Mājas deju komplekts - labi pavadīt laiku var ne tikai uz deju mašīnām, bet arī mājās, vienatnē vai kopā ar draugiem un ģimeni!

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Komplekti
Deju platfroma
Spēļu disks

In The Groove® for PC/Mac - jaunās paaudzes deju spēle ar virkni jaunu risinājumu!

„In the Groove“ spēlei ir arī īpašs „Fitness“ režīms ar kaloriju skaitītāju (kurš gan, taisnību sakot, ir pārāk „optimistisks“ – reālās iztērētās kalorijas atbildīs, ja rezultātu dalīsi ar 2).

Dejuspēle - In The Groove® ir pieejama PC/Mac versijā!

Noskaties video par mašīndejām:


Tagad vairāk nekā 80 dziesmas, jaunākā grafika, daudz spēles gaitā atslēdzamu (unlock) iespēju (dziesmas, modi utt.), 5 deju režīmi (ieskaitot Fitness mode ar kaloriju skaitītāju). Šī spēle ir lielisks jaunums gan mašīndeju veterāniem, gan iesācējiem!

Mašīndejas ir fiziski un mentāli attīstošs sports, kas uzlabo fizisko formu, līdzsvara sajūtu, koordināciju un reakciju – taču tās vēl nav visas priekšrocības, ko iegūsti:

• mašīndejas ir lielisks aerobais treniņš, taču atšķirībā no darba svaru zālē, tās pārvērš citādi reizēm garlaicīgo sviedru liešanu - azartiskā rotaļā. Tas lieliski palīdz ienest savā ikdienā fiziskas aktivitātes un labas emocijas!

• mašīndejas ir lieliska tusiņu izklaide – gan ballītēm sīčiem, gan vienkārši “uzlēkājot” kopā ar draugiem vai ģimeni. Tajā pašā laikā – ar mašīndejām var nodarboties arī vienatnē, atslēdzoties no ikdienas stresa un problēmām, nejūtot citu vērtējošos skatienus.

• izdevīgs finansiāls ieguldījums – nav nepieciešams maksāt par sporta zāles abonementiem – vienreiz nopērc „Mājas deju komplektu“ un dejo, cik vien gribi!

• ASV Verna Patrika vidusskolā veiktie pētījumi (ieviešot mašīndejas kā fizisko nodarbību sastāvdaļu programmā) liecina, ka regulāra „mašīndejošana“ tiešām palīdz nomest svaru – protams, to kombinējot ar pareiza uztura principiem.

Interesanti:

Mašīndejām ir daudzi tūkstoši piekritēju visā pasaulē – gan kā mājas hobija, gan arī kā nopietna sporta veidā. Sportisti dejo uz speciālām deju mašīnām (pie mums Rīgā - Zelta Boulinga hallē) – īpaši populāri tas ir jauniešu vidū.

Mašīndejas 2005. gadā tika uzņemtas Starptautiskajā deju organizācijā (IDO) kā atsevišķs deju veids.

Platforma: PC/Mac
Žanrs: mūzikas / deju spēle
Izlaista: 2006 g. aug.
Spēlētāju skaits: 1-2
Ieteicamais vecums: sākot no 3 gadiem
Piemērots: Windows / MAC
Ražotājvalsts: Zviedrija

Piebilde: Ja gribas dejot mājās (trenējoties vai vienkārši izklaidējoties), to var izdarīt, papildus iegādājoties mājas deju aprīkojumu - arī mājas deju platformu Impact (dance pad) (23.99 LVL), ko var pieslēgt PC ar USB savienojumu.
Impact deju platforma ir USB kontrolieris, kas ļauj veikt dejošanu ar mūzikas deju spēlēm. Impact deju platforma ir īpaši piemērotas In The Groove® for PC/Mac, piedāvājot Plug&Play saslēgšanas iespējas.