3 Swords manikīra komplekts vīrietim 6335 N

Ražotājs: 3 swords
Kods: X018441
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Manikīra piederumi roku kopšanai, materiālu un izstrādājumu Solingen augstākā vācu kvalitāte - lielisks komplekts vīriešiem! Ietilpst pat skuveklis un zobu birste - viss nepieciešamais vienmēr ar kopā Jums

 Pilns apraksts

28.99 €
Ir Xnet noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Komplekti
Nagu šķērītes
Nagu vīlīte
Nagu standziņas
Manikīra ( kutikulas ) šķērīrtes
Pincete
Pušeris
Spoguļi

Viss nepieciešamais vīrietim: praktiskā melnas krāsas makā. Dažādi manikīra piederumi, kā arī ķemme, skuveklis un saliekama zobu birstīte. Nav aizmirsts arī par nazīti! Praktiskam vīrietim - vienmēr viss pa rokai! Visi piederumi atbilst augstākai vācu Solingen kvalitātei.

Specifikācija
* Niķelēts pārklājums
* Mākslīgās ādas iepakojums
* Manikīra komplekta komplektēšana:
- Nagu šķērītes
- Nagu vīle
- Pincete
- Nagu knaibles
- Nazis
- Zodu birste
- Skuveklis
- Citi piederumi
* Solingen augstākā vācu kvalitāte
* Izmērs: 150x140 mm
* Komplekts vīriešiem
* Krāsa: Melns
* Ražots: Vācijā

Superpiedāvājums!
Vācu kompānija Kellermann & Go pārstāvji Latvijā, kas izgatavo viskvalitatīvākos manikīra piederumus «3 Swords» (materiālu un izstrādājumu Solingen augstākā kvalitāte) piedāvā Jums iepriekš sagatavoties svētkiem. Pašlaik Jūsu kompānijai ir iespēja izvietot logotipu uz dažādiem «3 Swords» manikīra komplektiem pēc Jūsu izvēles (sk. pieliktajā katalogā foto zemāk) un pasūtīt nepieciešamo preces partiju. Minimālais pasūtījums ar logo - 30 gabali (viena veida komplekts), pasūtījuma izpildes termiņš – viens mēnesis (bez logo var pasūtīt jebkurus manikīra komplektus vajadzīgā daudzumā).

Tāds komplekts var būt laba dāvana Jūsu strādniekiem, VIP-klientiem, veiksmīga reklāma Jūsu firmai un arī piemiņas suvenīrs Jūsu darījuma partneriem.

Jums nevajadzēs maksāt papildus par Jūsu logotipa izvietojumu uz iepakojuma komplekta!