Norēķinu veidi

 

Tiešsaistē ar norēķinu karti

Apmaksa notiek pasūtījuma noformēšanas laikā. Tev būs jāievada norēķinu kartes numurs, tāpēc  Iespējams veikt apmaksu ar visu veidu kredītkartēm un debetkartēm, izņemot American Express norēķinu kartes. Sazinies ar savu banku, ja neizdodas norēķināties tiešsaistē - iespējams, jāpieslēdz šī iespēja konkrētajai kartei. 

Skaidrā naudā saņemot preci 

Pirkuma apmaksa tiek veikta preces piegādes brīdī. Kurjers izsniegs atbilstošos pirkuma dokumentus, kas noteikti jāsaglabā, lai mēs varētu nodrošināt garantijas servisu iegādātajai precei.

Apmaksa ar interneta banku vai apmaksājot rēķinu bankā

Rūpīgi aizpildi visus pirkuma noformēšanai prasītos datus un sistēma pēc šiem datiem automātiski sastādīs rēķinu. Rēķins pieejams tūlītējai izdrukāšanai kā arī tiks nosūtīts uz pasūtījumā norādīto e-pastu. Lūdzam, veicot apmaksu, norādīt rēķina numuru. SIA Xnet preci neizsniedz pēc bankas maksājuma uzdevumu uzrādīšanas. Preces piegāde vai izsniegšana tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas ienākšanas Xnet SIA bankas kontā. Preces saņemšanas brīdī būs jāparaksta Preču pavadzīme, kas ir pirkuma apstiprinājums.

Apmaksa ar kredītkarti saņemot preci

Pieņemam Visa, Mastercard, Visa Electron un Maestro kredītkartes. Kurjerdienesta kurjers piegādes brīdī veiks kredītkartes autorizāciju, izmantojot Bankas izsniegtu mobilo norēķinu karšu apstrādes termināli. Ja pirkums pārsniedz 200 EUR, lūdzam uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Veiksmīgas autorizācijas gadījumā, saņemsi kartes autorizācijas kvīti un preču pavadzīmi, kas kalpo, kā pirkuma apmaksas apstiprinājums.

Līzings

Pasūtījuma veikšanas brīdī izvēlies pirmās iemaksas lielumu un nomaksas termiņu, kā arī aizpildi līzinga pieteikuma formu. Aptuveni stundas laikā (darba dienās), līzinga kompānija sniegs savu atbildi, tiks sagatavots līzinga līgums, kuru preces saņemšanas brīdī būs nepieciešams parakstīt. Līzinga dokumentus drīkst parakstīt tikai līzinga iesniedzējs.

Attiecībā uz iesniedzamajiem dokumentiem, parasti līzinga kompānija pieprasa tikai pases  (ID kartes) kopiju, kuru, saņemot preci, jāatdot kurjeram, jāiesniedz Xnet birojā vai Latvijas Pasta nodaļā, kā arī jāuzrāda dokumenta oriģināls.

"Xnet Līzings” sniedz mūsdienīgu nomaksas pakalpojumu, kas klientiem dot iespēju realizēt savas ieceres jau šodien. Savu klientu ērtībai "Xnet Līzings” ir izstrādājis tādus pakalpojuma nosacījumus, kas ļauj rast individuālu risinājumu katra klienta vajadzībām. Lai pieteiktos pakalpojumam, nepieciešams aizpildīt un iesniegt nomaksas pakalpojuma pieteikumu Xnet.lv interneta veikala grozā, izvēloties apmaksas veidu "Līzings", kā arī uzrādīt personu apliecinošu dokumentu - pasi/ID karti.

"Xnet Līzings” nomaksas pakalpojuma noteikumi:
* Nomaksas pakalpojumam var pieteikties personas, kuras ir vismaz 21 gadus vecas un ir Latvijas Republikas pilsoņi/nepilsoņi vai arī ārvalstu pilsoņi, kuriem ir izsniegta derīga uzturēšanās atļauja Latvijas Republikā;
* Aizdevuma summa no 30 € līdz 6400 €;
* Aizdevuma termiņš no 3 līdz 60 mēnešiem;
* Pirmā iemaksa ir no 0%;
* Minimālais ikmēneša maksājums 7 €;
* Līzinga pakalpojuma sniedzēji: BIGBANK AS Latvijas filiāle, SIA Inbank Līzings, SIA Incredit.Group

Spied šeit, lai lejuplādētu savā datorā pirkuma apmaksas noteikumus un informāciju