Forerunner 245 Music sporta pulkstenis, GPS, Wi-Fi, melns/sarkans 890764360

Forerunner 245 Music sporta pulkstenis, GPS, Wi-Fi, melns/sarkans 890764360

 • Tiesības 14 dienu laikā atteikties no pirkuma Tiesības 14 dienu laikā atteikties no pirkuma
 • Pērc tagad, maksā pie saņemšanas Pērc tagad, maksā pie saņemšanas
349,99 € • Tiesības 14 dienu laikā atteikties no pirkuma Tiesības 14 dienu laikā atteikties no pirkuma
 • Pretenziju iesniegšanas laiks ir 2 gadi Pretenziju iesniegšanas laiks ir 2 gadi

Preces apraksts

Garmin Forerunner 245 Music
 • Sinhronizējiet pulksteni ar mūzikas straumēšanas pakalpojumu sniedzējiem, piemēram Spotify®, lai ērti glabātu un atskaņotu savas iecienītākās dziesmas tieši no pulksteņa
 • Izvērtē jūsu pašreizējo treniņu statusu, lai brīdinātu, ja jūs trenējaties nepietiekami vai pārmērīgi, piedāvā papildu veiktspējas uzraudzības iespējas
 • Iegūstiet bezmaksas adaptīvus treniņu plānus Garmin Coach lietotnē vai izveidojiet pats savus treniņus Garmin Connect™ tiešsaistes fitnesa kopienā
 • Piedāvā paplašinātu skriešanas dinamikas analīzi², tostarp par zemes kontakta laika līdzsvaru, soļa garumu, vertikālā attiecību utt.
 • Drošības un sekošanas iespējas³, kā piemēram, iebūvētā starpgadījumu konstatēšana, ļauj jums viegli dalīties ar savu atrašanās vietu
 • Akumulatora darbības laiks: līdz 7 dienām viedpulksteņa režīmā vai 6 stundām GPS režīmā ar mūziku
 • Skrienat jūs. Domā Forerunner 245 Music. Tas pat jūs iepazīst kilometru pēc kilometru, dziesmu pēc dziesmas. Šis GPS viedpulkstenis uzglabā jūsu iecienītākās dziesmas, lai jūs varētu kustēties mūzikas ritmā, nenesot līdzi tālruni. Tas arī seko līdzi jūsu statistikai, analizē to un rūpīgi izpēta jūsu veikumu, skriešanas formu, treniņu vēsturi un pat jūsu mērķus. Jums atliek tikai domāt par skrējienu – soli pa solim.
 • Ja nespējat skriet bez ideālās pleijlistes, jūs nespēsiet skriet bez Forerunner 245 Music. Sinhronizējiet savas rūpīgi sastādītās pleijlistes no noteiktiem mūzikas straumēšanas pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Deezer un Spotify, lai klausītos tās no pulksteņa bez reklāmām. Tieši pulkstenī iespējams uzglabāt līdz pat 500 dziesmām. Jūs ērti varat pārsūtīt mūziku no datora un pievienot atskaņošanai savu iecienītāko pleijlisti, lai ērti klausītos to, izmantojot ar BLUETOOTH® tehnoloģiju aprīkotas austiņas.

 • Paplašināta veiktspējas analīze
  Kāds treniņu apjoms ir jums vispiemērotākais? Forerunner 245 Music piedāvā personalizētu treniņu un atjaunošanās analīzi, lai jūs varētu pieņemt izsvērtākus lēmumus par treniņiem, gatavojoties nākamajām sacensībām. Tas uzrauga jūsu VO2 max rādītāju un izprot karstuma un augstuma virs jūras līmeņa ietekmi uz jūsu veiktspēju. Jo augstāks jūsu VO2 max rādītājs, jo labāks sniegums sagaidāms, kas ir tieši tas, ko norāda veiktspējas stāvokļa rādītājs. Treniņu statusa rādītājs izvērtē jūsu nesenāko treniņu vēsturi un veiktspējas rādītājus, lai informētu jūs par to, vai treniņi ir produktīvi, augstākajā punktā vai pārspīlēti. Ar informāciju par aerobo un anaerobo treniņu efektu jūs varat redzēt, kā jūsu treniņi ietekmē jūsu izturības, ātruma un spēka attīstību. Atjaunošanās laiks palīdz jums iegūt pēc iespējas vairāk no ieguldītā darba, paredzot, kad būsiet gatavs nākamajam grūtajam uzdevumam. Jūs pat varat aplūkot savu kopējās treniņu slodzes rādītāju, kas aprēķina jūsu treniņu apjomu pēdējās 7 dienās un salīdzina to ar optimāli iespējamo, pamatojoties uz jūsu fiziskās formas rādītājiem un neseno treniņu vēsturi.

  Vairāk treniņu iespēju
  Skriešana ir jūsu dzīvesveids, tādēļ trenējieties gudrāk, izmantojot Garmin Connect tiešsaistes sporta kopienā pieejamos rīkus. Izveidojiet pats savus personalizētos treniņus vai lejupielādējiet gatavus bezmaksas treniņus, sinhronizējot tos tieši ar pulksteni. Savukārt, ja jums ir padomā noteikts mērķis nākamajām 5K sacensībām, iepazīstieties ar Garmin Coach. Ar pieredzējušu treneru sniegtiem padomiem un bezmaksas treniņu plāniem, kas ir pielāgojami jums un jūsu mērķiem, tas ir pilnīgi drošs veids, kā sekmīgi tikt līdz finišam. Treniņu plāna ietvaros tas pat var palīdzēt prognozēt jūsu sacensību rezultātu. Bet ja nu gribas kaut ko pamainīt? Forerunner 245 Music arī piedāvā profilus velobraukšanai, peldēšanai baseinā, airēšanai telpās un pat eliptiskajam vai kāpņu trenažierim.

  Analizējiet savu skriešanas formu
  Forerunner 245 Music GPS viedpulkstenis arī piedāvā visus nepieciešamos rīkus, lai jūs varētu uzlabot savu skriešanas formu. Pulkstenis mēra būtiskus skriešanas rādītājus², piemēram, kadenci, soļa garumu, zemes kontakta laiku un līdzsvaru, vertikālo svārstību un vertikālo attiecību. Šie rādītāji ir būtiski, lai jūs saprastu savu esošo formu un varētu izdarīt visu, ko spējat, ikvienā skrējienā, ikvienās sacīkstēs. Jūsu Forerunner 245 Music pulkstenis šiem mērījumiem var sekot, izmantojot saderīgu pulsa jostiņu vai kompakto skriešanas dinamikas sensoru, kas ir piestiprināms tieši pie jostas.

  Vairāk personalizēšanas iespēju
  Apmeklējiet Connect IQ veikalu, kur savam Forerunner 245 Music pulkstenim varat piešķirt unikālu personību, lejupielādējot lietotnes, vadīklas, pulksteņa ciparnīcas un daudz ko citu. Tas ir ērti un vēl jo vairāk – tas ir bez maksas! Katru dienu tiek pievienotas jaunas lietotnes, lai jūs varētu sekot līdzi, kad ieradīsies jūsu Uber vadītājs, ieslēgt apgaismojumu mājās ar SmartThings lietotni, un pat izmantot AccuWeather MinuteCast lietotni, lai uzzinātu, kad sāks līt.

  Esiet savienots skrējiena laikā
  Forerunner 245 Music ļauj jums doties skrējienā, neatsakoties no būtiskām viedajām iespējām. Savienojot pulksteni ar saderīgu viedtālruni, jūs varēsiet saņemt īsziņas un redzēt jaunākās ziņas no sociālajiem tīkliem, kā arī e-pastus un daudz ko citu tieši uz plaukstas locītavas. Un ar jaunām drošības un sekošanas iespējām jūs ērti varat dalieties ar savu atrašanās vietu ar izvēlētiem kontaktiem gadījumam, ja jums nepieciešama palīdzība – nosūtiet to manuāli vai automātiski ar iebūvēto starpgadījumu noteikšanas iespēju³, ja tas nepieciešams. Jūs varat uzvilkt botas un doties ārā ar mierīgāku sirdi.

  Dalieties un sacentieties
  Treniņu sinhronizēšana ar Gamin Connect sniedz plašākas iespējas, nekā tikai datu uzglabāšanu. Garmin Connect ir dzīvīga tiešsaistes kopiena, kas ļauj steidzīgiem cilvēkiem savstarpēji kontaktēties un sacensties, piedaloties izaicinājumos, uzmundrināt citam citu uz panākumiem un pat dalīties uzvaras priekos, izmantojot sociālos medijus. Garmin Connect lietotne ir pieejama bez maksas internetā vai jūsu viedtālrunī.

  Labsajūtas un paplašināta miega datu uzraudzība
  Forerunner 245 Music viedpulkstenis piedāvā rīkus, lai jūs varētu sekot līdzi savai kopējai labsajūtai un iknakts miegam4. Šie rīki sniedz būtisku informāciju, ko varat izmantot, lai iegūtu maksimālo rezultātu no treniņiem. Piemēram, tas ir mūsu pirmais viedpulkstenis, kas aprīkots ar skābekļa daudzuma asinīs sensoru5. Sensors uz plaukstas locītavas aplēš skābekļa koncentrāciju jūsu asinīs, tādējādi palīdzot novērtēt, cik labi jūsu organisms uzņem skābekli – it sevišķi miega laikā. Un, lai jūs saprastu, cik labi guļat, Forerunner 245 Music seko līdzi vieglajam, dziļajam un REM miega līmenim, kā arī jūsu kustībām nakts laikā. Tas piedāvā arī stresa uzraudzību visas dienas garumā, lai jūs vienmēr varētu sekot līdzi labsajūtai. Ja jūsu stresa līmenis sāk palielināties, veiciet dažu minūšu elpošanas vingrinājumu ar relaksējošās elpošanas taimeri, lai nomierinātu ķermeni un prātu. Un, lai palīdzētu jums optimizēt savu enerģiju, Body Battery™ enerģijas līmeņa monitorings izmanto apkopotos datus, lai noteiktu jūsu enerģijas rezerves jebkurā dotā brīdī, lai jūs varētu plānot savu dienu, optimizējot aktivitātes un atpūtas laiku.

  Cikla monitorings
  Drīzumā jūs varēsiet gūt labāku izpratni par sava organisma darbību ar Garmin Connect menstruālā cikla monitoringa iespēju. Ar tā palīdzību varat detalizēti sekot līdzi savam ciklam, reģistrēt fiziskos un emocionālos simptomus, kā ari pierakstīt personīgas piezīmes saistībā ar regulāru, neregulāru vai menopauzes pārejas ciklu. Jūs arī saņemsiet informāciju par pašreizējam cikla posmam atbilstošiem treniņiem un uzturu. Ar Connect IQ lietotni6 jūs saņemsiet paziņojumus par savu ciklu, piemēram, atgādinājumus par mēnešreizēm, detalizētu cikla informāciju un dienā reģistrētos simptomus, tieši uz plaukstas locītavas.

  SPECIFIKĀCIJA
 • Ekrāna izmērs (collas): 1.2"
 • Izšķirtspēja: 240 x 240
 • Operētājsistēmas atbalsts: iOS, Android
 • Displejs: Jā
 • Bluetooth: Jā
 • Krāsa: balta/melna
 • Savietojamība: Garmin Connect™
 • Izmērs: 42.3 x 42.3 x 12.2 mm
 • Siksnas izmērs: S/M (127 - 204 mm)
 • Svars (g): 38.5
 • Specifikācija

  melna, sarkana

  1.0

  38.5 g

  Piegāde

  Piegādes veids

   Atgriešana

   Preci var atgriezt, izmantojot atteikuma tiesības, 14 kalendāro dienu laikā no brīža kad esi ieguvis preces valdījumā, neminot atgriešanas iemeslu.

   Pretenzijas pieteikšanas laiks – 24 mēneši no preces pirkuma brīža.

   Ar pilniem noteikumiem lūdzam iepazīties sadaļā “Garantija un atteikuma tiesības”, kas pieejama lapas apakšā.

   Jautājumi un atbildes

   Kā mainīt vai atcelt pasūtījumu?

   Ja vēlies mainīt vai atcelt savu pasūtījumu, lūdzu, sazinies ar klientu apkalpošanas speciālistu pa tālruni 6765 1234 vai rakstot uz e-pasta adresi xnet@xnet.lv.

   Kā uzzināt informāciju par savu pasūtījumu?

   Ja vēlies saņemt informāciju par savu pasūtījumu, lūdzu, sazinies ar klientu apkalpošanas speciālistu pa tālruni 6765 1234. 

   Kā iegādāties preces līzingā?

   Līzinga pieteikumu savām precēm var veikt, noformējot pasūtījumu Xnet e-veikalā vai sazinoties ar klientu apkalpošanas speciālistu pa tālruni 6765 1234 vai noformējot pasūtījumu interneta veikalā. Ņemot preci līzingā, minimālai pasūtījuma summai ir jābūt 70 EUR. Noformējot pasūtījumu līzingā, kā piegādes veidu nevar izvēlēties piegādi uz pickup punktu vai pakomātu.

   Kāpēc reģistrēties par pastāvīgo klientu?

   Reģistrējoties par pastāvīgo klientu, Tev būs iespēja ātri un ērti izveidot jaunu pasūtījumu, redzēt savu pasūtījumu vēsturi, saņemt dažādas atlaides un izdevīgus piedāvājumus un mainīt savus personīgos datus.

   Aizmirsi savu lietotāja paroli?

   Jaunas paroles iegūšanai jāievada sava e-pasta adrese šeit.

   Kā mainīt savus personīgos datus?

   Savus personīgos datus var mainīt sazinoties ar klientu apkalpošanas speciālistu pa tālruni 670 60 506 vai rakstot uz e-pasta adresi xnet@xnet.lv. Hansapost tīmekļa vietnē reģistrējušies klienti var mainīt savus personīgos datus zem sadaļas „MANS KONTS”.