Elektronikas komplekts Mini Lab 890531178

Elektronikas komplekts Mini Lab 890531178

 • Tiesības 14 dienu laikā atteikties no pirkuma Tiesības 14 dienu laikā atteikties no pirkuma
 • Pērc tagad, maksā pie saņemšanas Pērc tagad, maksā pie saņemšanas
8,95 € • Tiesības 14 dienu laikā atteikties no pirkuma Tiesības 14 dienu laikā atteikties no pirkuma
 • Pretenziju iesniegšanas laiks ir 2 gadi Pretenziju iesniegšanas laiks ir 2 gadi

Preces apraksts

Elektronikas komplekts bērniem no 8 gadu vecuma.
Caur sešiem eksperimentiem atklāj, kā pašam sev uzbūvēt signalizāciju. Darbam ir nepieciešama aukla (neietilpst komplektā). Komponentes nevajag salodēt.
Komplektā ir: 1 spiestā plate, 1 caurumota kartona attēls, 7 sarkani vadi, 7 balti vadi, 20 atsperes, 1 bateriju kastīte, 1 trokšņa radītājs, 1 gaismas diode (LED), 1 NPN tranzistors, 1 PNP tranzistors, 1 kondensators, 1 gaismas sensors un balsts, 2 rezistori un pamācība ar ilustrācijām 6 dažādu uzdevumu paveikšanai un ar norādījumiem pieaugušajiem.

Komponenšu salikšana, vadoties pēc komplektā iekļautās pamācības. Uzliec caurumoto kartona attēlu uz spiestās plates un piestiprini 4 atsperes tajā norādītajos caurumos Nr. 1, 2, 19 un 20, izspiežot to šaurāko daļu. Ar pieaugušā palīdzību uzstādi katru komponenti plates malās (A), apgriez plāksni apkārt (B), saloki komponenšu kājiņas (C), izbīdiet tās cauri kartonam augšup (D) un piestipriniet tās pie atsperu malām (E). Sastāvdaļu savienošanai ir iepriekš nepieciešams uz spiestās plates uzstādīt atsperes. Komponenšu savienošana:
 • Gaismas diodes (LED) – piestiprināt īso kāju pie atsperes Nr. 8 un garo – pie Nr. 9.
 • Kondensators – piestiprināt īso kāju pie atsperes Nr. 6 un garo – pie Nr. 7.
 • Gaismas sensors – uzlikt gaismas sensoram balstu un piestiprināt īso kāju pie atsperes Nr. 11, bet garo – pie Nr. 10.
 • Rezistors (apļi: brūns, melns, brūns) – piestiprināt pie atsperes Nr. 15 un Nr. 16.
 • Rezistors (apļi: brūns, melns, dzeltens) – piestiprināt pie atsperes Nr. 17 un Nr. 18.
 • Skaņas devējs – piestiprināt melno vadu pie atsperes Nr. 1 un sarkano – pie Nr. 2.
 • Bateriju nodalījums – piestiprināt sarkano vadu pie atsperes Nr. 19 un melno – pie Nr. 20. Kabeļu stiprināšanai saliekt atsperi un nofiksēt vada metāla galu tās starpā.
 • NPN tranzistors (SS8050) – nolikt detaļas plakano pusi uz spiestās plates tai paredzētajā vietā. Piestiprināt vidējo kājiņu pie atsperes Nr. 5 un pārējās – pie Nr. 3 un 4.
 • PNP tranzistors (SS8550) – nolikt detaļas plakano pusi uz spiestās plates tai paredzētajā vietā. Piestiprināt vidējo kājiņu pie atsperes Nr. 14 un pārējās – pie Nr. 12 un 13.

 • NB! Nevienas komponentes kājas nedrīkst pieskarties cita citai!
  Sešu eksperimentu izpildei pamācībā ir zils logo un cipari pie tā. Piem., savienot atsperes Nr. 14 un Nr. 17, tad Nr. 18 un Nr. 7, kā arī Nr. 7 un Nr. 12 savstarpēji ar baltu vai sarkanu vadu. Turpināt, līdz ir izveidojies strāvas slēgums. Salocīt atsperi kabeļu savienošanai. Brīdinājums! Slēdzot visu kopā, izņemt no rotaļlietas baterijas. Pirms katra eksperimenta pārbaudīt savienojumus – slikti sasaistītas komponentes var tikt bojātas. Lietot tikai tās sastāvdaļas, kas ir iekļautas komplektā.

  Brīdinājums! Bērniem no 8 gadu vecuma. Lietot pieaugušo uzraudzībā. Iepakojumā esošajām precēm iespējami asi punkti vai malas.
  Preces krāsas drīkst atšķirties. Komplekta izmantošanai ir vajadzīgas 2 AA/LR06 baterijas (nav iekļautas pakā). Akumulatorus drīkst lādēt pieaugušo uzraudzībā. Uzlādes laikā tiem jābūt izņemtiem no rotaļlietas. Nelietot nekādus parasto un lādējamo vai jaunu un vecu bateriju sajaukumus. Neatstāt tās rotaļlietā, ja tā ilgāku laiku netiks neizmantota. Nelietot nekādus citus strāvas avotus kā vien komplektā ietverto bateriju kastīti un AA/LR06 baterijas. Brīdinājums! Nelikt rotaļlietu pārāk tuvu ausīm.

  Specifikācija

  25.0 cm

  5.0 cm

  20.0 cm

  8

  Piegāde

  Piegādes veids

   Atgriešana

   Preci var atgriezt, izmantojot atteikuma tiesības, 14 kalendāro dienu laikā no brīža kad esi ieguvis preces valdījumā, neminot atgriešanas iemeslu.

   Pretenzijas pieteikšanas laiks – 24 mēneši no preces pirkuma brīža.

   Ar pilniem noteikumiem lūdzam iepazīties sadaļā “Garantija un atteikuma tiesības”, kas pieejama lapas apakšā.

   Jautājumi un atbildes

   Kā mainīt vai atcelt pasūtījumu?

   Ja vēlies mainīt vai atcelt savu pasūtījumu, lūdzu, sazinies ar klientu apkalpošanas speciālistu pa tālruni 6765 1234 vai rakstot uz e-pasta adresi xnet@xnet.lv.

   Kā uzzināt informāciju par savu pasūtījumu?

   Ja vēlies saņemt informāciju par savu pasūtījumu, lūdzu, sazinies ar klientu apkalpošanas speciālistu pa tālruni 6765 1234. 

   Kā iegādāties preces līzingā?

   Līzinga pieteikumu savām precēm var veikt, noformējot pasūtījumu Xnet e-veikalā vai sazinoties ar klientu apkalpošanas speciālistu pa tālruni 6765 1234 vai noformējot pasūtījumu interneta veikalā. Ņemot preci līzingā, minimālai pasūtījuma summai ir jābūt 70 EUR. Noformējot pasūtījumu līzingā, kā piegādes veidu nevar izvēlēties piegādi uz pickup punktu vai pakomātu.

   Kāpēc reģistrēties par pastāvīgo klientu?

   Reģistrējoties par pastāvīgo klientu, Tev būs iespēja ātri un ērti izveidot jaunu pasūtījumu, redzēt savu pasūtījumu vēsturi, saņemt dažādas atlaides un izdevīgus piedāvājumus un mainīt savus personīgos datus.

   Aizmirsi savu lietotāja paroli?

   Jaunas paroles iegūšanai jāievada sava e-pasta adrese šeit.

   Kā mainīt savus personīgos datus?

   Savus personīgos datus var mainīt sazinoties ar klientu apkalpošanas speciālistu pa tālruni 670 60 506 vai rakstot uz e-pasta adresi xnet@xnet.lv. Hansapost tīmekļa vietnē reģistrējušies klienti var mainīt savus personīgos datus zem sadaļas „MANS KONTS”.