Galda spēle Bekgemons 890012481

Galda spēle Bekgemons 890012481 Tactic

 • Tiesības 14 dienu laikā atteikties no pirkuma Tiesības 14 dienu laikā atteikties no pirkuma
 • Pērc tagad, maksā pie saņemšanas Pērc tagad, maksā pie saņemšanas
12,50 € • Tiesības 14 dienu laikā atteikties no pirkuma Tiesības 14 dienu laikā atteikties no pirkuma
 • Pretenziju iesniegšanas laiks ir 2 gadi Pretenziju iesniegšanas laiks ir 2 gadi

Preces apraksts

Galda spēle Bekgemo ns

Spēle tiek spēlēta uz laukuma, kas sastāv no divdesmi t četriem šauriem trīsstūrie m, ko sauc par punktie m. Trīsstūri mijās pēc krāsas, un ir sagrupēti četros sektoros pa sešiem trīsstūrie m katrā. Sektorus sauc par spēlētāja māju, pagalmu, pretiniek a māju un tās pagalmu. Mājas no pagalmie m atdala šķirtne. Katram spēlētāja m ir 15 vienādas krāsas kauliņi. Spēles mērķis — pārvietot visus savus kauliņus uz savu māju un pēc tam nost no laukuma. Uzvar tas spēlētājs, kuram pirmaja m tas izdodas.
Spēle notiek ar diviem metamaji em kauliņie m — katra metamā kauliņa uzmestā acu skaits norāda par cik punktie m jāpārviet o savi kauliņi, kauliņus drīkst virzīt tikai norādītaj ā virzienā, turklāt tos nedrīkst virzīt uz punktu, kuru ir aizņēmuš i divi vai vairāk pretiniek a kauliņi. Abu metamo kauliņu uzmestās acis var pielietot vienam kauliņam vai diviem . Ja uz abiem metamaji em kauliņie m uzmests vienāds acu skaits, tad spēlētāja m jāiet par tik punktie m nevis 2, bet 4 reizes.

Ja uz kāda punkta atrodas viens kādas krāsas kauliņš, tad pretiniek s to kauliņu var nosist, uzkāpjot tam virsū. Nosistais kauliņš tiek novietots uz šķirtnes. Ja spēlētāja m ir viens vai vairāki kauliņi uz šķirtnes, tad tas nevar izdarīt citus gājienus, kā tikai ievadīt atpakaļ spēlē šos kauliņus. Kauliņus ievada spēlē no pretiniek a mājas, ja neviens no uzmestaj iem punktie m nav atvērts, tad spēlētāja m jāizlaiž gājiens.

Kad visi 15 kauliņi nokļuvuši savā mājā, tos var sākt novākt no laukuma. Noņemt var kauliņus, kuri no laukuma malas ir atbilstoš ā attālumā metamaji em kauliņie m. Ja uzmet skaitli, kas ir lielāks par atlikušo kauliņu attālumu līdz malai, tad var noņemt no laukuma tālāk palikušo kauliņu.

Specifikācija

25.0 cm

6.2 cm

25.0 cm

7

Piegāde

Piegādes veids

  Atgriešana

  Preci var atgriezt, izmantojot atteikuma tiesības, 14 kalendāro dienu laikā no brīža kad esi ieguvis preces valdījumā, neminot atgriešanas iemeslu.

  Pretenzijas pieteikšanas laiks – 24 mēneši no preces pirkuma brīža.

  Ar pilniem noteikumiem lūdzam iepazīties sadaļā “Garantija un atteikuma tiesības”, kas pieejama lapas apakšā.

  Jautājumi un atbildes

  Kā mainīt vai atcelt pasūtījumu?

  Ja vēlies mainīt vai atcelt savu pasūtījumu, lūdzu, sazinies ar klientu apkalpošanas speciālistu pa tālruni 6765 1234 vai rakstot uz e-pasta adresi xnet@xnet.lv.

  Kā uzzināt informāciju par savu pasūtījumu?

  Ja vēlies saņemt informāciju par savu pasūtījumu, lūdzu, sazinies ar klientu apkalpošanas speciālistu pa tālruni 6765 1234. 

  Kā iegādāties preces līzingā?

  Līzinga pieteikumu savām precēm var veikt, noformējot pasūtījumu Xnet e-veikalā vai sazinoties ar klientu apkalpošanas speciālistu pa tālruni 6765 1234 vai noformējot pasūtījumu interneta veikalā. Ņemot preci līzingā, minimālai pasūtījuma summai ir jābūt 70 EUR. Noformējot pasūtījumu līzingā, kā piegādes veidu nevar izvēlēties piegādi uz pickup punktu vai pakomātu.

  Kāpēc reģistrēties par pastāvīgo klientu?

  Reģistrējoties par pastāvīgo klientu, Tev būs iespēja ātri un ērti izveidot jaunu pasūtījumu, redzēt savu pasūtījumu vēsturi, saņemt dažādas atlaides un izdevīgus piedāvājumus un mainīt savus personīgos datus.

  Aizmirsi savu lietotāja paroli?

  Jaunas paroles iegūšanai jāievada sava e-pasta adrese šeit.

  Kā mainīt savus personīgos datus?

  Savus personīgos datus var mainīt sazinoties ar klientu apkalpošanas speciālistu pa tālruni 670 60 506 vai rakstot uz e-pasta adresi xnet@xnet.lv. Hansapost tīmekļa vietnē reģistrējušies klienti var mainīt savus personīgos datus zem sadaļas „MANS KONTS”.