Ligra ECOROLL sienas/ griestu ekrāns ar CSR sistēmu 244x244 cm

Ražotājs: Ligra
Kods: X003594

Ligra ECOROLL manuālie ekrāni izceļas ar augstu kvalitāti un atbilstošu cenu. Ekrāna materiāls ir izgatavots no augstas kvalitātes 3 kārtu Matt White PVC plēves ar atspīduma koeficentu 1.2 un labu skata leņķi. Ekrāna attiecība 1:1, kas raksturīga kodoskopiem, padara šo ekrānu lielisku prezentācijām skolās, ofisos un universitātēs. Itāļu inženieru izstrādātais CSR (automātiskās aizvēršanās mehānisms) padara to par lielisku, drošu un elegantu prezentācijas ekrānu - izcila Itāļu kvalitāte - lielisks dizains - adekvāta un pievilcīga cena!  Pilns apraksts

210.60 €
21.06 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

21.06€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 231.66€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
Ekrāns projektoram ar manuālo ievilkšanas mehānismu un iekšējo mehānismu, lai nostiprinātu ekrānu jebkurā augstumā bez papildierīcēm. Iespējams piemontēt pie griestiem vai sienas.

ECOROLL ir ideāls risinājums tiem, kas meklē lielisku manuālās ievilkšanas ekrānu, dodot papildus pieregulēšanas iespējas.

Specifikācija

* Ekrāna izmērs - 244x244 cm
* Aktīvais laukums - 244x244 cm
* Atspīduma koeficents: Gain 1.2
* Skata leņķis: 150 grādi
* Ekrāna biezums: 0.42 mm
* Ugunsdrošs
* Automātiskās aizvēršanās sistēma
* 3 kārtu PVC plēve