Light My Fire Meal Kit 2.0 universālais trauku komplekts (41363010)

Ražotājs: Light My Fire
Kods: X010932
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Light My Fire Meal Kit 2.0 universālais trauku komplekts.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Komplekti

Viss, kas tev nepieciešams, lai pagatavotu un baudītu neatkārtojamu maltīti brīvā dabā - kompakts un parocīgs trauku komplekts, kas ideāli piemērots pārgājieniem, laivu braucieniem, velobraucieniem vai piknikam. Trauku komplektā iekļauts- vāks/šķīvis ar noapaļotiem stūriem-500ML, bļoda/šķīvis ar Spork turētāju-900ML, karote/dakša Spork Original, saliekamā krūze ar vāciņu Pack-Up-Cup-260ML, kombinēts sietiņš un virtuves dēlītis, ūdensdrošs trauciņš SnapBox Original-170ML, ūdensdrošs trauciņš SnapBox Oval-320ML, īpašs stiprinājums. Trauki izgatavots no viegli kopjama materiāla, kas nesaglabā ēdiena smaržu vai garšu, BPA brīvs. Traukus iespējams mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā un sildīt mikroviļņu krāsnī. Iekrītot ūdenī, trauku komplekts peld pa ūdens virsmu.

Komplektācija
* Trauku komplektā iekļauts: vāks/šķīvis ar noapaļotiem stūriem-500ML, bļoda/šķīvis ar Spork turētāju-900ML, karote/dakša Spork Original, saliekamā krūze ar vāciņu Pack-Up-Cup-260ML, kombinēts sietiņš un virtuves dēlītis, ūdensdrošs trauciņš SnapBox Original-170ML, ūdensdrošs trauciņš SnapBox Oval-320ML, īpašs stiprinājums.
* Materiāls: polipropilēns, karote/dakša-tritans, stiprinājums-TPE.
* Izmērs: 194mmx194mmx61mm.
* Krāsa: sarkana.
* Izgatavots Zviedrijā.

Citas īpašības
* Izgatavots no videi draudzīgas plastmasas.
* Lietojams mikroviļņu krāsnī.
* Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.
* Piemērots gan maltītei pilsētā, gan brīvā dabā.
* Iekrītot ūdenī, trauku komplekts peld pa ūdens virsmu.

Svars
* Svars: 384gr.

Jūs zināt - lielisku ideju var pamanīt uzreiz - tā ir vienkārša, acīmredzama, tomēr pilnīgi svaiga. Tieši tā cilvēki reaģē ieraugot Light My Fire produktus. Zviedru uzņēmums Light My Fire specializējas uz āra aktivitāšu piederumiem, kas ir prakstiski pielietojami kā pilsētvidē, tā mežā. No uguns iegūšanas līdz ēdiena pagatavošanai – mūsu produkti ir domāti sirdīm visā pasaulē - kā ikdienas piedzīvojumu meklētājam, tā pieredzējušam izdzīvotājam! No brīža, kad Jūs turat Light My Fire produktus savās rokās, Jūs tos vēlaties. Un tāpat – Jūsu draugi, ģimene un klienti.