Leica ultravid 8 x 42 BL melnas ādas apvalks

Ražotājs: Leica
Kods: X000464
Ražotāja garantija: 12 mēn.

50 mm, 42 mm un 32 mm modeļos apvalks un centrālais gredzens ir ļoti viegls, tomēr izturīgs, izgatavots no magnija un titāna sakausējuma. Pieejami divu veidu apvalki: no mīkstas gumijas vai elegantas ādas. Šādu vieglu materiālu izmantošana savienojumā ar ideāli pieskaņotām detaļām garantē ilgstošu izturību un minimālu svaru.

 Pilns apraksts

1,369.00 €
Šobrīd nav noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Palielinājums 8 x

Viegli slīdoši gredzeni 50 mm un 42 mm modeļos, kā arī okulāru vāciņi ar diviem stiprinājumiem visos Ultravid modeļos nodrošina ērtu skatīšanos. Pateicoties mīkstajam gumijas elementam, binoklis ērti pieguļ acīm, bet vāciņu stiprinājums ļauj ideāli piemērot pastiprinājumu.

Viens no Ultravid klases lielākajiem plusiem ir augstas kvalitātes attēls, kuru nodrošina Leica Izturīgā luksu sistēma (HLSTM). Šī jaunā sistēma, kas apvieno labi atstarojošu spoguļstikla pārklājumu uz prizmām un uzlabotu optisko un mehānisko dizainu, samazina izkliedēto gaismu, kā arī palielina gaismas caurlaidību un kontrastu, tādējādi nodrošinot neaizmirstamu skatīšanos.
Šīs un citas priekšrocības pierāda, ka Ultravid klase ir jauns atskaites punkts binokļu jomā.

Viegls modelis ar klasisku dizainu

LEICA ULTRAVID BL 42 mm – ļoti viegls modelis ar klasisku dizainu. 42 mm BL modeļi ar ādas pārklājumu ir īpaši eleganti un atgādina klasiskos binokļus un kameras, kas padarīja Leica zīmolu populāru. Pateicoties ādas apvalkam, binokļa svars ir mazāks par 700 g

LEICA ULTRAVID 8 x 42 BL

130 m skata lauks ar 8x palielinājumu. Kontrastains attēls gan dienā, gan krēslā.
Elegantā, melnā ādas apvalkā:
8 x 42 Order No. 40 271

Magnija un titāna sakausējuma apvalks ir 50 mm, 42 mm un 32 mm modeļu stiprā puse. Apvalks, kas izgatavots no magnija, un centrālais gredzens, kas izgatavots no titāna, garantē binokļa ilgstošu izmantošanu un padara Ultravid modeļus īpaši vieglus. Binokli ir ērti izmantot, un tam ir teicams izskats. Atjaunotais centrālā gredzena dizains ir Leica inženieru sasniegums. Lietošanu atvieglo jaunais gredzenveida lodziņš un ērtais fokusēšanas gredzens. Pateicoties ātrajai fokusēšanai, optimālais asuma punkts ir viegli atrodams.

Saite uz lietošanas pamācību Latviešu valodā