KB White Label BiVision sienas/griestu elektriskais ekrāns 200x113

Ražotājs: Kauber
Kods: X003590

BiVision ir cenas un kvalitātes kompromisa elektriskās projekcijas ekrānu sērija. BiVision ekrāni galvenokārt ir paredzēti biroju un konferenču telpām, taču tie var būt labi izmantoti mājas kinozāles lietotājiem. Galvenā to priekšrocībā ir aizmugurējās projekcijas iespēja par pieņemamu cenu. Aizmirstiet par dārgiem aizmugurējās projekcijas ekrāniem, BiVision ekrāni ir tieši tas kas jums vajadzīgs!  Pilns apraksts

458.20 €
30.19 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

30.19€

Norādītajam ikmēneša maksājumam ir informatīva nozīme! Precīza informācija par aizdevuma summu un ikmēneša maksājumu būs zināma pēc pieteikuma izskatīšanas!

Vienreizēja līguma komisijas maksa: 22.91€
Kopējā atmaksājamā summa: 747.35€
Procentu likme: 35.00%
GPL: 56.66%
Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
Galvenās priekšrocības šajā sērijā ir: stilīgs alumīnija korpuss( krāsots baltā krāsā),  precīzs cauruļveida motors un ļoti pievilcīgā cena!

Unikāli izstrādātā mount sistēma ļauj Bivision ekrāniem būt viegli uzstādāmiem un lietojamiem.  BiVision projicēšanas ekrāni ir ražoti saskaņā ar Eiropas normām un noteikumiem, tādējādi sniedzot klientiem pilnīgu pārliecību par visaugstāko kvalitāti Kauber produktiem.

Galvenās īpašības
Skata leņķis: 150°
Atspīduma koeficents:  Gain 1.4
Materiāls: Matt White Plus, izgatavots pēc trīs-slāņu tehnoloģijas, melna aizmugure,  450 g/m2, 0.40 mm plāns, izgatavots ar jaunāko stiklplasta tehnoloģiju
Korpuss: Izturīgs un viegli uzstādāms alumīnija
Aizsardzība: Ugunsdrošs
Elektriskais mehānisms: motorizēts switch