Karcher SC 2 Steam Cleaner tvaika tīrītājs

Ražotājs: Karcher
Kods: X055977
MPN: 1.512-000&KAR

Karcher SC2 ir jaunās paaudzes tvaika tīrītājs. Pateicoties noņemamajai tvaika tvertnei, tas var nepārtraukti piegādāt tvaiku pilnīgai tīrībai, bez ķimikālijām vai mazgāšanas līdzekļiem - un tikai pēc 6 minūšu sildīšanas. Tvaika tīrītājs ir nepārspējams ar savu moderno dizainu, ērto lietošanu un pirmšķirīgo energoefektivitāti.
1 litru ūdens tvertne var tikt nepārtraukti piepildīta - bez nepieciešamības pārtraukt darbu. Ar 3,2 bāru tvaika spiedienu un 1500 W jaudu tvaika tīrītājs garantē augstu tvaika veiktspēju.
Kaļķakmens nosēdumi, tauku nogulsnes un citi ieēdušies netīrumi vannas istabā, virtuvē un jebkur citur ir efektīvi notīrāmi, nepiesārņojot apkārtējo vidi. SC2 tīra logus, dušas krānus, stiklu, krānus, flīzes, šuves, sildelementus vai keramiskās plīts virsmas.
Kärcher labākajai kvalitātei atbilstošais kompaktais tvaika tīrītājs piedāvā daudzas praktiskas detaļas, piemēram, viegli nosakāmu vadību, noņemamu tīrā ūdens tvertni, piederumu novietni uz iekārtas, novietošanas stāvokli grīdas uzgalim, lielus riteņus vieglai manevrēšanai un vadu nodalījumu.

 Pilns apraksts

101.99 €
10.20 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

10.20€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 112.20€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Pieejama 1-2 nedēļu laikā
Piegāde

Jauda
* 1500w

Uzkopšanas veids
* Mitrā

Tilpums
* Ielejamā ūdens tilpums 1 l

Spiediens, gaisa plūsma
* 3.2 bar

Citas īpašības
* Svars 2.9 kg
* Tvaika regulators uz roktura
* Bērnu drošības slēdzis
* Drošības vārsts
* Integrēts padziļinājums ūdens ieliešanai
* Uzsildīšanas laiks 6.5 min
* Tvaika šļūtene 2 m

Komplektācija
* Grīdas uzkopšanas komplekts
* Uzgalis logu mazgāšanai
* Tvaika caurule ar rokturi 2m
* Rokas uzgalis/punkta sprausla/ apaļā slotiņa

Izmērs
* 380 x 254 x 260 mm