iRobot Scooba 450 mazgājošais robots putekļsūcējs

Ražotājs: iRobot
Kods: X059517
Ražotāja garantija: 24 mēn.

iRobot Scooba® 400. sērijas Grīdas mazgāšanas robots

Jūsu vietā no grīdas nomazgā piekaltušus netīrumus un traipus, likvidējot līdz pat 99,3% baktēriju, kas sastopamas uz mājokļu grīdām.

Grīdu mazgāšana nenotiek tik bieži kā vajadzētu. iRobot Scooba ir vienīgais robots, kas Jūsu vietā mazgās grīdu. Darbiniet Scooba robotu regulāri, lai Jūsu grīdas būtu tīras katru dienu - ērti un vienkārši.             

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Displejs
Uzmazgāšanas režīms

Pamatīga mazgāšana
Scooba 3-pakāpju tīrīšanas sistēma

scooba_3cycle.png

Scooba 450 maksimālu tīrīšanu nodrošina ar Scooba 3-pakāpju tīrīšanas sistēmu, pielietojot Atmērcēšanas Tehnoloģiju. Izmantojot profesionālās mazgāšanas principus, Scooba pirms mazgāšanas savāc putekļus un gružus, tad atmērcē piekaltušos netīrumus, mazgā kārtīgi birstējot un tad uzsūc netīro ūdeni atsevišķā tvertnē. Tādejādi sausā uzkopšana pirms mazgāšanas vairs nav obligāta.

Mazgāšanas sistēma ir izstrādāta pilnībā no jauna, lai cieto grīdas segumu uzmazgāšanas procesu padarītu trīs reizes labāk un samazinātu Jums veicamos darbus vēl vairāk. Tikai piepildiet ūdens tilpni un nospiediet CLEAN.

Phase11.jpg

1.solis: Sausā uzkopšana un Atmērcēšana

Scooba sagatavo grīdu mazgāšanai - savācot gružus un putekļus, un uzklājot plānu ūdens kārtu (ūdenim var būt pievienots iRobot Grīdu Mazgāšanas līdzeklis), lai atmiekšķētu pielipušos netīrumus un traipus, līdzīgi kā netīrumi uz traukiem tiek atmiekšķēti pirms mazgāšanas.

Phase21.jpg

2.solis: Birstēšana un netīrā ūdens savākšana

Birste, griežoties ātrāk kā 600 reizes minūtē, nobirstē un atmazgā pielipušos, piekaltušos netīrumus un traipus. Netīrumus uzņēmušo ūdeni no grīdas savāc sūknis, uzkrājot to atsevišķā - netīrā ūdens rezervuārā.

Phase31.jpg

3.solis: ūdens savākšanas pabeigšana

Mazgāšanu Scooba pabeidz atkārtoti savācot ūdeni, lai mēs saņemtu tīras - lieliski izmazgātas grīdas.

Nscooba-400-tank-transp.pngepārtraukti mazgā grīdu tikai ar tīru ūdeni vai mazgāšanas līdzekli

Atšķirībā no tradicionālām mazgāšanas metodēm - ar lupatu vai birsti, Scooba roboti grīdas mazgā tikai ar tīru mazgāšanas šķidrumu. Pateicoties nodalīto rezervuāru sistēmai, mazgāšanai no sākuma līdz beigām tiek izmantots tīrais mazgāšanas līdzeklis, kas tiek ņemts no tīrā rezervuāra, bet netīro savāc atsevišķā nodalījumā, tādejādi nodrošinot, ka Scooba netīro ūdeni nekad nelies atpakaļ uz grīdas.

scooba-450-removes-bacteria.jpg

Attīra grīdu no baktērijām

Ir pierādīts, ka veicot pilnu 3-pakāpju mazgāšanas procesu, Scooba gan nomazgā netīrumus, gan arī likvidē līdz pat 99.3% no baktērijām, kas sastopamas uz mājokļa grīdas.

 

 

scooba-450-removes_stuckon.jpg

Nomazgā traipus un pielipušus netīrumus

Jaudīgs motors griež birstes ātrāk kā 600 reizes minūtē, lai nobirstētu traipus un pielipušus netīrumus.                 

 

scooba-450-floor-surfaces.jpg

Lieliski piemērots vairumam cieto grīdu segumu mazgāšanai

Izmantojiet Scooba visur, kur Jūs mazgāšanai droši izmantotu slotu un spaini. Robotu varat droši darbināt uz keramikas un akmens flīzēm, linoleja, vinila, marmora un noslēgtām, lakotām koka grīdām.                   

Vienkārša un ērta lietošana

Jaunajā Scooba 450 ir īpaši padomāts par lietošanas ērtumu un vieglumu, iestrādājot virkni ērtības funkciju. Scooba paveiks garlaicīgo grīdu mazgāšanas darbu Jūsu vietā un atbrīvos no ņemšanās ar mazgāšanas birstēm un spaiņiem.

icon_easy.pngVienkārši piepildīt un iztukšot
Piepildiet un iztukšojiet ūdens tvertnes dažu sekunžu laikā, bez rūpēm, pateicoties Scooba 450 jaunajam tvertņu dizainam.

icon_cleaningneeds.pngPiemērosies Jūsu mājas mazgāšanas vajadzībām
Scooba 450 ir divi mazgāšanas cikli - pilnais 40 minūšu cikls un 20 minūšu cikls mazākām telpām.

icon_solutions.pngMazgā ar tīru ūdeni vai iRobot Grīdu Mazgāšanas līdzekli
Scooba 450 mazgāšanai izmanto tīru ūdeni vai iRobot Grīdu Mazgāšanas līdzekli - vēl dziļākai uzkopšanai, attīrot grīdu no baktērijām, pat neizmantojot antibakteriālos mazgāšanas līdzekļus.                 

Scooba-450-DryDock-InSetting.pngDryDock™ Uzlādes un Žāvēšanas stends
DryDock Uzlādes un Žāvēšanas stendā ievietojot Scooba 450 robotu, aktivizējas robota uzlādes un žāvēšanas cikls, ievērojami saīsinot žāvēšanas laiku un samazinot mikrobu veidošanās procesu. Tas arī nodrošina kompaktu robota uzglabāšanu.
(Komplektā nav iekļauta un jāiegādājas atsevišķi)    

scooba-450-virtual-wall.jpg

Tīrāmās teritorijas norobežošana

Virtuālā siena ar infrasarkano staru ļauj robota lietotājiem ierobežot robota darbības teritoriju, piemēram padarot robotam neaizsniedzamu telpu, kur atrodas dzīvnieku ēdienu trauki.                   

    scooba-450-compatible.jpgSavietojams ar Roomba piederumiem

Scooba 450 ir savietojams ar Roomba Virtuālo sienu, akumulatoru un lādētāju, ļaujot izmantot vienus un tos pašus piederumus.                 

 

 

scooba-450-talks2you.jpg

Sarunājas ar Tevi

Izmantojot informācijas pogu, uzziniet par robota darbības principiem un lietošanas ieteikumus (angļu valodā).                  

 

 

scooba-450-simple2clean.jpg

 

Vienkārša apkope

Izņemama tīrīšanas galva ļauj viegli piekļūt Scooba birstēm un sūkšanas rakelim, lai to apkoptu.                   

 

 

 

Visaptveroša mazgāšana iAdapt® - inteliģenta, uz apkārtējo vidi reaģējoša, adaptīva navigācijas un tīrīšanas tehnoloģija
* Izmantojot iAdapt Tehnoloģiju - sistēmu, kurā apvienotas jaunākās sensoru un programmatūras tehnoloģijas, kas pielietotas arī vispasaules atzinību ieguvušajos iRobot Roomba robotos, Scooba 450 nosedz maksimāli iespējamo grīdas virsmu, kur katra vieta tiek tīrīta vairākas reizes un pārklāta dažādos tīrīšanas leņķos.
* Speciāli modificējot iAdapt sistēmu Scooba mazgāšanas funkcijai, ir nodrošināti arī optimāli laika intervāli starp atkārtotām katras grīdas vietas mazgāšanas reizēm, tādejādi maksimizējot mazgāšanas sniegumu, atmērcēšanas, traipu un pielipušo netīrumu nomazgāšanas spējas.        

Tīrīšanas Tehnoloģija
*  Scooba 3-pakāpju tīrīšanas process

Tīrīšanas veids
* Vairākkārtīga, pamatīga grīdu mazgāšana, atmērcējot un birstējot
* Attīra līdz 99.3% baktēriju

Tīrāmo telpu platība
* līdz 28 m2

Navigācijas sistēma
* iAdapt navigācijas tehnoloģija
* Savietojams ar Roomba Virtuālo sienu, akumulatoru un lādētāju.

DryDock uzlādes un žūšanas stacija JĀIEGĀDĀJAS ATSEVIŠĶI