iRobot Roomba 870 putekļsūcējs robots

Ražotājs: iRobot
Kods: X061366
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Iepazīstinām ar visu laiku modernāko iRobot Roomba robotu-putekļu sūcēju.
Jaunā AeroForce tīrīšanas tehnoloģija nodrošina 5 reizes lielāku sūkšanas jaudu un savāc par līdz pat 50% vairāk netīrumus, putekļus, matus un gružus. 800. sērijas Roomba roboti nodrošina maksimālu tīrīšanas sniegumu, minimizējot robota apkopes un tīrīšanas rūpes.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Krāsa Melna / Pelēka
Displejs
Uzmazgāšanas režīms
Svars 3.8 kg

Iepazīsties - AeroForce:
Paaugstinātas veiktspējas tīrīšanas sistēma tīra līdz pat 50% labāk. AeroForce sistēma ir 3 ļoti svarīgu, jaunu tehnoloģiju kombinācija, kas nodrošina visveiksmīgāko sūkšanas jaudas un netīrumu savākšanas apvienojumu.

AeroForce™ netīrumu savākšanas rullīši:
800. Sērijas iRobot Roomba robotos, birstu vietā tiek izmantoti elastīgi rullīši ar protektoriem, kas ir izgatavoti no noturīgas gumijas. Atšķirībā no agrāk lietotajām birstēm, sprauga starp rullīšiem ir daudz šaurāka un tas ir viens no faktoriem, kas sakoncentrē gaisa vilkmi un 5 reizes palielina sūkšanas jaudu. Tajā pašā laikā rullīšu elastīgais materiāls nodrošina to, ka arī lielāki netīrumi starp tiem tiek viegli ievilkti netīrumu tvertnē.

Gaisa plūsmas paātrinātājs:
Arī šī ir pilnīgi jauna tehnoloģijas sastāvdaļa. Gaisa plūsmas paātrinātājs caur cieši izolētiem kanāliem putekļu sūcēja radīto vakuumu novada cieši pie grīdas virsmas, nodrošinot lielāka netīrumu apjoma savākšanu no katra grīdas centimetra.

Augstas veiktspējas putekļusūcējs:
Kompakts un efektīvs Putekļu sūcējs, kopā ar Gaisa plūsmas paātrinātāju un Rullīšiem, nodrošina 5 reizes lielāku sūkšanas jaudu nekā tas bija iespējams līdz šim radītajos robotos-putekļu sūcējos.

Tīras grīdas katru dienu, bez piepūles
Netīrumi rodas katru dienu, bet ar tiem tikt galā kļūst aizvien vieglāk. Nospiediet CLEAN pogu un robots apgrūtinošos, nogurdinošos un vienmuļos grīdu tīrīšānas darbus izdarīs Jūsu vietā, atbrīvojot laiku izklaidei vai atpūtai.

Patstāvīgi pieslēdzas lādēšanai
Kad Roomba robots būs pabeidzis tīrīt Jūsu māju, tas patstāvīgi atgriežas uz pašuzlādes māju, lai uzlādētos nākamajai tīrīšanas reizei.

Tīra pēc grafika
Roombai var tikt iestatīts tīrīšanas grafiks, piemērots Jūsu dzīves ritmam, lai Roomba tīrītu tad, kad ir ērti Jums. Roomba var iestatīt tīrīšanas laikus atsevišķi katrai nedēļas dienai, līdz pat 7 reizes nedēļā.

Informē, kad netīrumu tvertne ir pilna
Roomba robots ir aprīkots ar pilnas netīrumu tvertnes indikatoru, kas informēs kad netīrumu tvertne ir jāiztukšo.

Absolūti minimizēti Roomba apkopes darbi
Jaunajā tīrīšanas sistēmā birstes ir aizstātas ar netīrumu savācējrullīšiem, kas ir pasargātāki no matu, diegu uztīšanās un vairs neaplīp ar dzīvnieku spalvām, līdz ar to līdz minimumam samazinot rūpes par robota apkopi. Īpaši tas atvieglo dzīvi mājdzīvnieku saimniekiem, jo vidējas un īsas dzīvnieku spalvas, kas var pieķerties birstēm, jaunajos rullīšos vairs neķeras. Roomba lietošana katru dienu ir kļuvusi vēl ērtāka un vienkāršāka.

iAdapt® adaptīvā navigācijas tehnoloģija
Tīrāmo telpu pārklājuma testos Roomba robots ir nepārspēts pateicoties iAdapt tehnoloģijai - iRobot izstrādātai sensoru un programmatūras sistēmai. iAdapt ļauj robotam orientēties visdažādākās formas un izmēru mājokļos, visu grīdu noklājot vairākās tīrīšanas kārtās, nodrošinot pamatīgu tīrīšanu.

Galvenās īpašības:
* AeroForce™ paaugstinātas veiktspējas tīrīšanas sistēma
* No uztīšanās pasargāti AeroForce™ netīrumu savācējrullīši
* HEPA filtri
* Dirt Detect™ 2 tehnoloģija ar atkārtotas šķersošanas tīrīšanu
* Secīgas tīrīšanas sistēma
* iAdapt® adaptīvā navigācijas tehnoloģija
* Dirt Detect™ 1 tehnoloģija
* Pašuzlāde
* Tīrīšanas grafika uzstādīšana
* Tīrīšanas galva ar pašregulējošu piekari
* Tīrīšanas galvas pašregulējošā piekare ļauj Roomba robotam automātiski pielāgoties dažādiem grīdas segumiem. Roomba pat viena tīrīšanas cikla ietvaros, vienlīdz labi var tīrīt gan paklājus, gan flīzes, gan dēļu un lamināta grīdas.
* Tīrīšana gar sienām
* Vienā darbības ciklā robots vidēji iztīra 80 m²
* Viena darbības cikla laiks 3 h 
* 2 virtuālās sienas

Izmēri un svars
* Izmēri: 350x350x95 mm
* Svars neto: 3.8 kg