iPod Shuffle 2GB Zils (MKME2BT/A)

Ražotājs: Apple
Kods: X058675

Simtiem dziesmu tavā kabatā.
Nekad vairs nešķiries no iemīļotākajām melodijām. Papildus akumulatoram ar darbības laiku līdz pat 15 stundām1 iPod shuffle ir vieta simtiem dziesmu. Ar to būs gana visām dziesmām, ko klausīties treniņa laikā vai braucot trolejbusā, kā arī vairākiem atskaņošanas sarakstiem, Genius izlasēm, podkāstiem un pat audiogrāmatām.

 Pilns apraksts

59.99 €
Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Iebūvētā atmiņa 2GB

Vadi mūzikas atskaņošanu ar vienu klikšķi.
iPod shuffle priekšpusē esošais vadības panelis ar pogām ļauj ērti pārskatīt un lietot mūzikas vadības elementus – atskaņot, apturēt un patīt uz priekšu vai atpakaļ. Klikšķis klikšķa galā – tavi pirksti rada mūziku.

Atskaņo, kā vien vēlies.
Tu esi spontānas dabas cilvēks? Vai uzskati, ka kārtībai jābūt? Vienkārši pabīdi pārslēgšanas slēdzi atbilstoši savam klausīšanās stilam. Pabīdi to pa kreisi un klausies mūziku vienmēr jaunā, vēl nedzirdētā secībā. Pabīdi to uz vidu, lai dziesmas atskaņotu pēc kārtas.

Ļauj dziesmām runāt.
Piemērs no dzīves – tu klausies dziesmu un vēlies uzzināt tās nosaukumu vai izpildītāju. Vienkārši nospied VoiceOver pogu iPod shuffle augšdaļā un klausies.2 Izmantojot VoiceOver, vari noklausīties arī atskaņošanas sarakstu nosaukumus un pārslēgties starp tiem.

Tas runā tavā valodā.
Franču mīlas balāde. Spāņu bolero. Itāļu kantāte. Tavā mūzikas bibliotēkā ir dziesmas no visas pasaules. Tāpēc VoiceOver runā 29 dažādās valodās. Un var nosaukt dziesmu nosaukumus un izpildītāju vārdus to dzimtajā valodā vai jebkurā tevis izvēlētā valodā.
Screen%20Shot%202015-10-01%20at%2010.57.
Sinhronizē, cik tik tīk.
iTunes ļauj ērti ielādēt saturu iPod shuffle no Mac vai PC datora. Tev tikai jāizvēlas atskaņošanas saraksti, audiogrāmatas, podkāsti vai citi vajadzīgie audiofaili un jāsinhronizē ierīces. Vari savā iPod shuffle sinhronizēt vairākus atskaņošanas sarakstus, lai pie rokas vienmēr būtu perfekta izlase jebkuram noskaņojumam.

Ļauj Genius atrast dziesmas.
Vēl viena iespēja, kā iPod shuffle izveidot labu mūzikas izlasi – uzticēt to Genius. Genius automātiski atrod lieliski kopā skanošas dziesmas un izveido atskaņošanas sarakstus, sauktus par Genius izlasēm, kurus vari sinhronizēt ar savu iPod shuffle. Lielisks veids, kā no jauna atklāt sen aizmirstas dziesmas.

Elegants, anodēts alumīnijs. Piecas dižas krāsas.
Korpuss izgatavots no viena alumīnija gabaliņa, tāpēc iPod shuffle ir stingrs, plāns un izturīgs. Plašā krāsu palete pārvērš to par lielisku modes aksesuāru.

Der visur. Un pie jebkā.
iPod shuffle ir ne tikai viegli pārnēsājams. To var arī piespraust pie apģērba. Piespraud pie krekla, žaketes, treniņtērpa, mugursomas vai somas siksnas, un tas tur cieši turēsies neatkarīgi no tā, vai tu steidzies darīšanās vai skrien krosu.

Specifikācija

Kapacitāte
* 2GB flash disks
* Līdz 500 dziesmām 128-Kbps AAC formātā
* Uzglabā datus, izmantojot USB flash disku

Audio
* Atskaņošana bez pārrāvumiem
* Frekvences: 20Hz līdz 20,000Hz
* Atbalstītie audio formāti: AAC (8 līdz 320 Kbps), Protected AAC (no iTunes Store), MP3 (8 to 320 Kbps), MP3 VBR, Audible (formats 2, 3, 4, Audible Enhanced Audio, AAX, un AAX+), Apple Lossless, AIFF, un WAV

Baterija un barošana
* Iebūvēta uzlādējama litija polimēru baterija
* Atskaņošanas ilgums: līdz 15 stundām, kad pilnībā uzlādēts
* Uzlāde caur iekļauto USB kabeli
* Pilnās uzlādes laiks: apmēram 3 stundas

Austiņas
* Austiņas
* Frekvences: 20Hz līdz 20,000Hz
* Pretestība: 32 omi

Mac sistēmas prasības
* Mac dators ar USB 2.0 portu
* Mac OS X v10.5.8 vai jaunāks
* iTunes 10 vai jaunāks

Windows sistēmas prasības
* PC ar USB 2.0 portu
* Windows 7, Windows Vista, or Windows XP Home or Professional (SP3) vai jaunāku
* iTunes 10 vai jaunāks

Ieejas un izejas
* 3.5-mm stereo ieeja austiņām un USB lādētāja

Izmēri un svars
* Augstums: 29 mm
* Platums: 31.6 mm
* Biezums: 8.7 mm
* Svars: 12.5 grami

Komplektācija
* ipod Shuffle 2GB
* Apple austiņas
* iPod shuffle USB kabelis (45 mm)
* Lietošanas pamācība