Xnet e-veikala sīkdatņu politika

Informācija, ko iegūstam par apmeklētājiem, izmantojot mājas lapu, tiek apstrādāta atbilstoši to ieguves mērķim. Lai varētu nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus mūsu klientiem un izvērtēt vajadzības, uzlabot mājas lapas saturu un tā izvietojumu, par interneta veikala apmeklētājiem papildus lietotāja sniegtajiem datiem tiek ievākta informācija, kas ietverta mājas lapas piekļuves failos (IP adrese, interneta servisa nodrošinātājs, apmeklējuma laiks, aplūkotās veikala sadaļas un preces).

Sīkfaili ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram: Internet Explorer, Firefox, Google Chrome vai Safari) saglabā tīmekļa lietotāja datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī. Šādi tīmekļa vietnes var saglabāt arī tīmekļa lietotāja individuālos iestatījumus. Sīkfaili parasti satur informāciju par tīmekļa vietnes nosaukumu, uzglabāšanas ilgumu ierīcē un unikālo numuru. Sīkfailus var uzskatīt par veidu, kā tīmekļa vietne iegūst informāciju, kas tai ļauj atpazīt lietotāju un atbilstoši reaģēt.

Xnet.lv tiek izmantoti sīkfaili, kas nodrošina tīmekļa vietnes un Interneta veikala Xnet.lv plašākas izmantošanas iespējas.

Pastāv trīs galvenie sīkfailu veidi:

Sesijas sīkdatnes ir pagaidu faili, kas tiek saglabāti lietotāja datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī līdz sesijas beigām, tīmekļa vietnes atstāšanai vai tīmekļa pārlūkprogrammas aizvēršanai, un tie tiek izmantoti, lai piedāvātu pakalpojumus, kuriem nepieciešama verifikācija kādā konkrētā interneta vietnē;

Pastāvīgie sīkfaili tiek glabāti datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī uz laiku, kas noteikts sīkfaila parametros vai kamēr tos izdzēš lietotājs, un tie tiek izmantoti, lai atcerētos lietotāja izvēlētos uzstādījumus un personalizētu saskarsmi;

Trešās puses sīkdatnes ļauj iegūt informāciju par to, kā tiek izmantotas tīmekļa vietnes, un lai nodrošinātu lietotājiem reklāmu saturu, kas optimāli pielāgots konkrētu lietotāju interesēm.

Xnet interneta veikala sadarbības partneri – trešās personas var izmantot sīkfailus, lai izvērtētu Xnet interneta veikala reklāmu efektivitāti un personalizētu reklāmas saturu. Informācija, ko trešās personas-reklāmas sniedzēji var ievākt, var iekļaut tādus datus kā ģeogrāfisko atrašanās vietu vai kontaktinformāciju, piemēram, e-pasta adresi.

Sīkfaili tiek izmantoti šādiem mērķiem:

  • Xnet.lv pielāgošanai lietotāju (Pircēju) vēlmēm;

  • Xnet.lv izmantošanas optimizēšanai,

  • Reklāmas un mārketinga optimizēšanas nolūkos, balstoties uz interesi par noteiktām priekšrocībām;

  • Statistikas veidošanai par Xnet.lv apmeklētāju skaitu.

Sīkfailus nav obligāti jāiespējo, lai tīmekļa vietne darbotos, taču sīkfaili nodrošina tīmekļa vietnes plašākas izmantošanas iespējas. xnet.lv ir iespējams neizmantot sīkfailus, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus, vai dzēst sīkfailus, taču atsevišķos gadījumos xnet.lv pārlūkošanas laikā var parādīties dažu funkciju ierobežojumi.
Ja vēlaties saņemt vairāk informācijas par to, kā to izdarīt, apmeklējiet mājaslapu
www.allaboutcookies.org vai rakstiet mums uz e-pastu xnet@xnet.lv