Epastu saņemšana

Visbiežāk Xnet e-veikala sūtīto epastu saņēmi, jo vēlamies izmantot savas leģitīmās tiesības preču piedāvāšanai saviem klientiem un potenciālajiem klientiem. Protams, visi, kuri citādi izteikuši vēlmi saņemt jaunumus epastā, arī tos saņem. 

Ziņas epastā par pamestu pirkuma grozu nosūtām saskaņā ar mūsu leģitīmajām tiesībām pārdot potenciālajiem klientiem preces, par kurām ir izrādīta interese. 

Jaunumu epasta saņemšanas pamatojums ir iepriekš veiktais pasūtījums Xnet interneta veikalā un saskaņā ar spēkā esošo Informācijas sabiedrības pakalpojuma likuma 9.pantu:

(2) Pakalpojuma sniedzējs, kas savu komercdarījumu ietvaros ieguvis no pakalpojuma saņēmējiem elektroniskā pasta adreses, drīkst tās izmantot citiem komerciāliem paziņojumiem, ja:

1) komerciālie paziņojumi tiek sūtīti par līdzīgām pakalpojuma sniedzēja precēm vai pakalpojumiem;
2) pakalpojuma saņēmējs jau sākotnēji nav iebildis par turpmāku elektroniskā pasta adreses izmantošanu;
3) pakalpojuma saņēmējam katrā turpmākajā komerciālā paziņojuma saņemšanas brīdī tiek dota nepārprotama bezmaksas iespēja (iesniedzot iesniegumu vai nosūtot paziņojumu elektroniski) atteikties no turpmākas elektroniskā pasta adreses izmantošanas.

Ja vēlies atteikties no Xnet interneta veikala, jebkura epasta apakšējā daļā ir saite, uz kuru spiežot, Tava epasta adrese tiks izņemta no jaunumu un akciju saņēmēju saraksta. Ja nevari atrast minēto saiti, raksti uz xnet@xnet.lv un mēs visu izdarīsim.