Piegāde

Piegāde

Xnet birojā. Pasūtīto preci var saņemt Xnet.lv birojā Rīgā, Jūrkalnes ielā 15 darba dienās no 09:00 - 18:00. Sūtījuma uzglabāšanas laiks ir 5 darba dienās. Jūs varat norēķināties skaidrā naudā, ar maksājuma karti, kā arī ar bankas pārskaitījumu (priekšapmaksa). Tāpat Jūs varat saņemt arī līzingā iegādātās preces. Xnet birojā neapmaksātas preces tiek uzglabātas 3 darba dienas. Pēc dotā termiņa Jūsu pasūtījums tiek atcelts. Lūdzu, informē mūs, ja vēlies saņemt preci ilgākā termiņā.

Piegāde uz Omniva pakomātu. Piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai gadījumā, ja veicat priekšapmaksu. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlēties sev tuvāko pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsiet pakomāta atvēršanas kodu. Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas. Ja Jūs neizņemsiet sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, mēs to nosūtīsim atpakaļ sūtītājam. 

Piegāde uz DPD PickUp punktu. Piegāde uz DPD PickUp punktu ir iespējama tikai gadījumā, ja veicat priekšapmaksu. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlēties sev tuvāko PickUp punktu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsiet atvēršanas kodu. Pēc SMS saņemšanas Jums ir 7 dienas, lai izņemtu savu paku izvēlētajā punktā. Jūs neizņemsiet sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas tiks nosūtīts atpakaļ sūtītājam.

Piegāde uz Latvijas pasts pasta nodaļu. Pasūtītā prece tiks piegādāta Jums tuvākajā pasta nodaļā. Piegāde var aizņemt līdz divām nedēļām, atkarībā no preču pieejamības noliktavā. Pēc tam, kad sūtījums būs pienācis pasta nodaļā, Jūs saņemsiet paziņojumu ar aicinājumu saņemt sūtījumu. Sūtījuma glabāšanas laiks - viens mēnesis, skaitot no tā saņemšanas dienas pasta nodaļā. Maksa par sūtījumu glabāšanu pasta nodaļā virs 11 diennaktīm - saskaņā ar AS Latvijas pasts cenrādi.

Piegāde uz vēlamo adresi ar kurjeru. Lai kurjers varētu Jums piegādāt sūtījumu, noformējot pasūtījumu, obligāti pievienojiet sava tālruņa numuru. Tiklīdz sūtījums būs pienācis, ar Jums sazināsies kurjers, lai vienotos par piegādes laiku. ja būsiet izvēlējies piegādi ar Latvijas pasts kurjeru, taču piegādi īstenot nebūs iespējams, sūtījums tiks nosūtīs uz tuvāko pasta nodaļu. Jums tiks nosūtīts paziņojumu par sūtījuma pienākšanu, pamatojoties uz kuru Jūs varēsiet to saņemt sūtījumu paziņojumā norādītajā pasta nodaļā. Ja pasūtītās preces nav iespējams izsūtīt no noliktavas vienā sūtījumā, tās tiks izsūtītas vairākos sūtījumos, bet pasta izdevumi tiks iekasēti tikai vienu reizi. Izvēloties sūtījuma piegādi ar kurjeru, preces tiek piegādātas tikai līdz ēkas ārdurvīm. Tādēļ lūdzam parūpēties par preces tālāko piegādi (piemēram, uznešanu dzīvoklī) pašiem.

Svarīgi!

Līzinga gadījumā dokumentus var parakstīt tikai līzinga iesniedzējs. Lūdzu, sagatavo pases kopiju, ko iesniegt kurjeram vai Pasta nodaļā.

* Pircēja pienākums saņemot preci pirms pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtēt preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē, vai nav redzami iepakojuma vai preces vizuāli defekti. Ja tiek atklāti defekti pircējam ir tiesības attiekties pieņemt preci un par minēto faktu nekavējoties informēt pārdevēju, lai varētu iespējams ātrākajā termiņā veikt bojātās preces nomaiņu.

Piegādes cena uz saņemšanas punktiem

  Piegādes maksa
Xnet birojā Bezmaksas
   
Ar kurjeru uz mājām vai biroju  
0-15 kg € 3,99
15 - 30 kg € 6,99
30-50 kg € 8,99
50 - … € 12,99
   
Uz pasta nodaļu

€ 5,95

Uz DPD PickUp punktu € 2,49
Uz Omniva pakomātu

€ 2,49

Lai saglabātu pirmslīguma informāciju savā datorā, atveriet saiti Piegāde.pdf un spiediet saglabāt.