Prieks Tevi redzēt Xnet interneta veikalā!

Xnet ir lielisks interneta veikals visai ģimenei un visiem dzīves apstākļiem! Mūsu interneta veikalā, kur ir plašs preču sortiments, ātra un kvalitatīva apkalpošana un vienmēr izdevīgas cenas, jebkurš atradīs kaut ko sev patīkamu un noderīgu! 

Xnet rekvizīti:

Uzņēmums: Xnet SIA
Juridiskā adrese: Jūrkalnes 15, Rīga, LV-1046
Faktiskā adrese: Jūrkalnes 15, Rīga, LV-1046
Reģ.Nr.40003612435
PVN reģ.Nr.: LV40003612435
Banka: Swedbank
IBAN konta nr.: LV34HABA0551040697016

Kāpēc Xnet.lv ir īpašs interneta veikals?

Augstākās klases serviss - piegādāsim, konsultēsim, palīdzēsim! Izvēlies ērtāko apmaksas veidu - skaidrā naudā vai ar karti visā Latvijā bez komisijas maksas, ar pārskaitījumu vai pat līzingā! Mēs esam šeit, lai konsultētu, palīdzētu izvēlēties un nodrošinātu kvalitatīvu garantijas servisu arī pēc pirkuma veikšanas.

Komunikācija, komunikācija un vēlreiz komunikācija – risinot, piedāvājot, sarunājot.

Mēs veicam īpašu preču atlasi, lai piedāvātu klientiem tikai kvalitatīvas preces no labākajiem pasaules ražotājiem.

Mums ir profesionāli preču konsultanti, kuri ieteiks labāko variantu katras konkrētās preces iegādei, kā arī palīdzēs sarežģītāku risinājumu izvēlē.

Mēs nodrošinām kvalitatīvu piegādi visā Latvijā un pasaulē ikvienam sūtījumam. Esam piegādājuši preces ASV, Austrālijā, Skandināvijas valstīs un visās Eiropas valsīts.

Mūsu garantijas konsultants palīdzēs, ja gadījusies ķibelīte. Arī kvalitatīvākajiem ražotājiem mēdz gadīties kāds brāķis, tāpēc jebkuru situāciju atrisināsim ātri un ērti.

Pie mums Tavi viesi no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, varēs iegādāties preces TaxFree - atgūstot daļu samaksāto nodokļu summas.

Mēs esam gatavi palīdzēt nestandarta situācijās.

Kas mēs esam?

Xnet SIA ir dibināts 2002.gadā ar mērķi, kļūt par vienu no Latvijas lielākajiem un labākajiem interneta veikaliem. 2003.gada martā tika atvērts interneta veikals www.Xnet.lv, kas dažu mēnešu laikā kļuva par vienu no Latvijas populārākajām un iemīļotākajām interneta tirdzniecības vietām. Šobrīd Xnet.lv tirgo foto un video tehniku, mobilos telefonus un aksesuārus, sadzīves tehniku, televizorus, datortehniku, biroja tehniku, sporta un tūrisma preces, preces mājai un dārzam, autopreces, mēbeles, preces bērniem un māmiņām, preces skaistumam un veselībai, kā arī dāvanas.

Xnet ir noslēdzis sadarbības līgumus ar Latvijas lielākajiem vairumtirgotājiem, servisa centriem un oficiālajiem importētājiem. Tas klientiem dod iespēju iegādāties oriģinālus produktus par zemām cenām, nodrošinot kvalitatīvas konsultācijas, izcilu apkalpošanas kultūru un kvalitatīvu servisu.

Xnet.lv vēsture.

2002.gada 9.decembrī reģistrēts Xnet SIA.

2003.gada 28.martā tiek atklāts Xnet.lv interneta veikals. Sākotnēji tiek tirgota datortehnika, biroja tehnika, foto un video tehnika, mobilie tālruņi, gada beigās tiek pievienotas arī sadzīves tehnika, televizori un audio tehnika. Gads tiek pabeigts ar aptuveni 160 000Ls apgrozījumu.

2004.gadā preču sortimentamtiek pievienotas grāmatas un sporta un tūrisma preces. Gada vidū, Xnet.lv piedzīvo pirmās pārvērtības, piesaistot profesionālu dizaineri, Xnet.lv iegūst krāšņu veidolu. Tāpat, tiek mainīts arī kompānijas sauklis – sākotnējais apzīmējums “Zinošākais internetveikals” tiek aizstāts ar uzaicinājumu “Pērc ar Baudu!”. Gads tiek pabeigts ar aptuveni 527 000Ls apgrozījumu.

2005.gadā tiek pievērsta īpaša uzmanība preču sortimenta paplašināšanai. Sasaiste ar piegādātāju datubāzi ļauj klientam redzēt preču esamību noliktavā, kā arī ievērojami tiek paplašināts datortehnikas, biroja tehnikas un datoru detaļu klāsts. Xnet.lv iesaistās dažādos publiskos pasākumos, kā mājas aprīkošana izstādei “Būvniecības Pasaule”, atbalstām Kristus Piedzimšanas Katedrāles atjaunošanu, piedaloties SVET akcijā, atbalstam Pasaules Galda hokeja turnīru, kā arī dalām Xnet.lv dāvanu kartes radio Star FM konkursos. Xnet tiek reģistrēts, kā Latvijā aizsargāta Preču Zīme. Gads tiek pabeigts ar aptuveni 1 141 000Ls apgrozījumu.

2006.gads ir pārmaiņu gads. Lai kvalitatīvi apkalpotu strauji pieaugošo pasūtījumu daudzumu, tiek ieviesta jauna pasūtījumu sistēma, pieņemti jauni darbinieki, veidota loģistikas sistēma, pārveidota un uzlabota grāmatvedības un līzinga formēšanas sistēma. Īpašs darbs tiek veikts reklamāciju nodaļas izveidē. Klientu ērtībai tiek atklāts mobilais cenu meklētājs wap.xnet.lv, kā arī, pārveidots Xnet.lv interneta veikals. Šobrīd tas ir sadalīts 18 specializētos veikalos.

2007.gads mums ir stabilizācijas gads. Gada sākumā kopā ar visiem izjūtam inflācijas ietekmi. Vairāk līdzekļus prasa gan inflācija, gan straujais algu pieaugums. Periodā pirms pretinflācijas plāna ieviešanas cilvēki steidzas pirkt dzīvokļus un automašīnas, savukārt, pēc tam, kad kredīta saņemšana kļūst sarežģītāka, cilvēki atkal atceras par dažādām sadzīves precēm. Tāpat lielus ieguldījumus veicam iekšējo darbības sistēmu uzlabošanā – darbs nes augļus un rezultātā saspringtākie periodi, kad pirkumu skaits sasniedz 250 pirkumus dienā, mums galvassāpes nerada. Neskatoties uz grūtībām, apgrozījuma pieaugums salīdzinot ar 2006. gadu ir 56%. Xnet apgrozījums 2007. gadā ir aptuveni 2 950 000 Ls. Gada nogalē svinam 50 000. pirkumu, kas apkalpots Xnet interneta veikalā. Starp populārākajiem pirkumiem joprojām turas fotokameras un mobilie telefoni, taču arvien iecienītāki kļūst arī LCD televizori. To cenas kļūst klientiem pieejamākas, ļoti pieprasītas šogad ir arī TomTom GPS navigācijas iekārtas, pateicoties pilnvērtīgajām Baltijas un Eiropas kartēm. Šajā gadā turpinām attīstīt un uzlabot sava interneta lapas struktūru un funkcionalitāti, rodas arī jauni pakalpojumi – piemēram, iespēja pasūtīt preci ar SMS palīdzību. Īpašu prieku mums atnes septembrī atvērtais ĀboluVeikals, kas kļūst par pirmo specializēto Apple produkcijas interneta veikalu Latvijā. AboluVeikals.lv ļoti strauji iegūst klientu uzticību un jau pirmos četrus darbības mēnešus noslēdz ar 100 000 Ls apgrozījumu.

2008.gads Xnet.lv interneta veikalam ir pārbaudījumu gads. Laikā, kad pasaules ekonomiskā krīze liek par sevi manīt gan avīžu slejās, valdības plānos un cilvēku maciņos, Xnet.lv interneta veikals veic optimizācijas un efektivizācijas darbus, lai izdzīvotu un uzvarētu šo grūto laiku. Šajā laikā pārliecināmies, ka labs serviss, klientu lojalitāte un ilgtermiņa mērķi, ir bijušas pareizi izvēlētās prioritātes, kas palīdz izdzīvot arī ekonomiski grūtākos laikus. Tomēr arī šajā gadā neapstājamies attīstībā – ieviešama jaunu, modernu grāmatvedības uzskaites sistēmu, piesaistām privātu investoru un kaļam jaunus plānus attīstībai… 2008. gadā SIA Xnet apgrozījums sasniedz 3,5 miljonu latu apgrozījumu (bez PVN). 2008. gada nogalē Xnet.lv interneta veikals ir apkalpojis jau 85 000 preču pasūtījumus. Par spīti ekonomiskajai situācijai valstī, cilvēki joprojām izvēlas stabilitāti, servisu un pārbaudītas vērtības.

2009.gads - turpinās ekonomiskā stagnācija, Latvijā bankrotē lieli un mazi uzņēmumi, pieaug bezdarba rādītāji. Pa to laiku Xnet optimizē savu darbu, uzstādot jaunu un modernu grāmatvedības un noliktavas uzskaites programmu, optimizējot uzņēmuma un veikala sistēmas darbības. Skarbā ekonomiskā situācija piebremzē vērienīgos attīstības plānus, tomēr Xnet turpina mērķtiecīgu uzņēmuma attīstību. Šajā gadā apstājās līzinga pakalpojumu sniegšana, no Latvijas aiziet kredītlīniju pārapdrošinātāji, tāpēc samazinās naudas plūsma un tirdzniecības apjomi. Taču, par spīti grūtajam laikam, pircēji vēl aizvien iepērkas un 2009.gada augustā sagaidām mūsu 100 000 pircēju. Gads tiek pabeigts ar krietni pieticīgākiem rezultātiem nekā iepriekšējie, tomēr darbs turpinās.

2010.gada sākums ir divu gadu grūtākais periods, kura laikā Xnet vēlreiz pierāda pasaulei, ka mūsu vērtības atbalsta mūsu klienti, pateicoties kuriem mēs esam un darbojamies. Šī gada vidū pēc iepriekšējā gada darba un sistēmas optimizācijas sajutām rezultātus – sākās lēna, bet stabila finansu rādītāju stabilizācija un uzlabošanās. 2010.gada sākumā veicām veikalā piedāvāto produktu grupu un produktu auditu un, ņemot vērā šī pētījuma rezultātus, mainījām preču sortimentu veikalā atbilstoši tās situācijas tirgus pieprasījumam. Finansu dati gada beigās ir piezemēti, bet stabili. 2010.gads ir pārmaiņu gads arī meklējot papildus iespējas komunicēt ar klientiem. Tāpēc esam Twitter, Facebook un Draugiem.lv – Latvijas populārākajās sociālajās platformās, sarunājoties, atbildot, spēlējoties un iesakot.

2011. - 2014. gads pierādīja, ka aizvien pulveris vēl sauss un aizvien esam starp lielākajiem Latvijas interneta veikaliem. Nemitīgi tiek uzlabots piedāvājums un interneta veikala funkcionalitāte. Tomēr vēlmju ir daudz un esošā platforma sāk ierobežot mūsu vēlēšanos padarīt iepirkšanās procesu ērtu un ātru, tāpēc jau 2014.gadā sākam darbu pie jaunas e-veikala platformas. Darbs ir intensīvs un ļoti ceram, ka ilgtermiņā tas atmaksāsies un klienti novērtēs visas jaunās iespējas. 2014.gada apgrozījums sasniedz 4 miljonus euro, bet jauns gads sola jaunas iespējas un izaicinājumus.

2015.gada 31.martā par Xnet interneta veikala lielāko īpašnieku kļūst Igaunijas lielākais e-komercijas un distances pārdošanas uzņēmums - Hansapost OÜ. Tās mums un mūsu klientiem ir jauns sākums, kas palīdzēs ātrāk, labāk un kvalitatīvāk darboties jau tuvākajā laikā. Maija beigās Xnet interneta veikals tiek pie jauna dizaina un turpmāko gada daļu turpinam funkcionālus uzlabojumus veikala redzamajā daļā un arī acīm slēptajā virtuvē. Saņemam daudz atsauksmju par jauno izskatu un funkcionalitāti, kurus ņemam vērā, attīstam un realizējam. Zinam, ka vēl daudz darba priekšā. 

2016.gads ir sācies ar jauniem darbiem, cerībām un iespējām. SIA Xnet sāk apkalpot Hansapost.lv kataloga un interneta veikala aktivitātes. Martā pie klientiem nonāk pirmais apvienotais Hansapost un Xnet katalogs. Ir skaidrs, ka dārza preču sezona ir sākusies un piegādājam polikarbonāta un plēves siltumnīcas, ķerras, dārza instrumentus un mēbeles.

2017.gada jūlijā esam pārvietojušies uz jaunu interneta veikala platformu, lai kopā ar citiem Hansapost grupas uzņēmumiem darbotos vienotā noliktavas, loģistikas un pasūtījumu apstrādes sistēmā. 

Pasta pasūtījumu katalogs XNET (iepriekš Hansapost) uzsāka savu darbību jau 1997. gada pavasarī un ātri guva popularitāti visā Igaunijā un Latvijā ar savu plašo preču klāstu, pieņemamajām cenām un draudzīgo klientu apkalpošanu. Uz šodienu katalogam ir desmitiem tūkstošu uzticamu pastāvīgo klientu Igaunijā un Latvijā, kuriem 12 reizes gadā tieši uz mājām tiek nosūtīts mūsu katalogs ar neapšaubāmi labākajiem piedāvājumiem.

Katalogā ir apvienoti katras produktu grupas labākie piedāvājumi. Mūsu interneta veikalā atradīsiet tieši tās pašas preces un papildus tam vēl daudz lielāku izvēli katrā produktu grupā, kā arī īpašus piedāvājumus un akcijas. Noteikti reģistrējieties par mūsu pastāvīgo klientu – tad Jūsu iepirkšanās process ir ātrāks, ērtāks. Pasūtiet arī mūsu jaunumu vēstuli un vienmēr būsiet lietas kursā par visjaunākajiem un patiesi labākajiem piedāvājumiem.