Kā atrast vēlamo preci?

Meklēšana pēc atslēgas vārda

Ievadiet atslēgas vārdu sākumlapā esošajā meklēšanas ailītē un Jums tiks piedāvātas visas šo atslēgas vārdu saturošās preces. Kreisajā pusē esošajā izvēlnē varēsiet apskatīt, pie kuras produktu grupas pieder Jūsu meklētā prece. Varat arī uzreiz izvēlēties to produktu grupu, kurā vēlaties sameklēt sev tīkamo preci.

Izvērstā meklēšana

Noklikšķinot uz katras produktu grupas, Jums tiek piedāvāta iespēja meklēt preces pēc dažādiem parametriem. Izvēlieties sev piemērotāko parametru un visas konkrētās produktu grupas preces tiks sarindotas pēc Jūsu izvēles kritērijiem.

Pasūtiet pēc produkta koda tieši no kataloga

Ja Jums patīk pārlapot un izvēlēties preces katalogā, iesakām izmantot vienkāršo un ērto iespēju “Pasūtiet pēc produkta koda”. Jums ir tikai jāievada preču kodi un jānoformē pasūtījums.

Salīdziniet preces

Mūsu veikalā ir plašs preču klāsts un dažkārt ir grūti veikt izvēli. Izmantojiet iespēju salīdzināt mūsu preces, lai pieņemtu pēc iespējas labāko lēmumu.

Pasūtīšanas informācija

1) Pa tālruni 67 65 1234

Mūsu klientu apkalpošanas serviss gaida Jūsu zvanus:

- no pirmdienas līdz sestdienai no plkst. 8.00 - 20.00

- svētdienās no plkst. 9:00 - 18:00

2) Uz e-pastu: xnet@xnet.lv

3) Interneta veikalā: www.xnet.lv

4) Izdarot pasūtījumu pa pastu, aizpildiet katalogā esošo pasūtījumu lapu un nosūtiet (par pasta pakalpojumiem nav jāmaksā) uz adresi: SIA Xnet, a/k 42, Rīga LV-1044