iHealth BP5 Bluetooth asinspiediena mērītājs uz augšdelma

Ražotājs: iHealth
Kods: X018378
Ražotāja garantija: 24 mēn.

iHealth Bluetooth asinspiediena mērītājs uz augšdelma

 Pilns apraksts

95.00 €
9.50 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

9.50€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 104.50€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Pieejama 1-2 nedēļu laikā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Mērītāja veids Automātiskie
Mērītāja novietojums Uz augšdelma
Maksimālais aproces izmērs 42 cm
Vairāku lietotāju atmiņa 1
Aritmijas indikators
Bluetooth
Savietojams ar operētājsistēmu iOS
Pieslēdzams pie datora
Barošanas veids Akumulatora

Ātri un ērti izmēri savu asinsspiedienu. Izmantojot iHealth mobilo aplikāciju vari viegli sekot līdzi sistoliskajiem un diastoliskajiem rādījumiem, sirdsdarbības ritmam un pulsam. Datus saglabā un nepieciešamības gadījuma vari tos nosūtīt savam ģimenes ārstam.


Mērīšanas metode
* Oscilometriska

Aproce
* Aproces izmērs: 22cm - 42cm
* Aproces spiediena diapazons: 0-295mm Hg
* Spiediena precizitāte: ±3mm Hg

Mērījumi
* Pulsa mērījumu diapazons: 40 -180 sitieni/min, precizitāte: ±5%

Barošana
* DC:5V 1.0A, Baterija: 1*3.7V Li-ion 400mAh

Savietojamība
* iOS iekārtas: iPhone, iPad
* iHealth MyVitals aplikācija

Iekārtas izmērs / Svars
* Svars: 135g
* Izmērs: 145mm x 58mm x 30mm


Kā darbojas Health BP5 Bluetooth asinspiediena mērītājs uz augšdelma
Health BP5 Bluetooth asinspiediena mērītājs uz augšdelma ir pilnībā automātiska iekārta, kas darbojas uz Oscilometriskajiem principiem un mēra sistolisko un diastolisko asinspiedienu, sirdsdarbības ritmau un pulsu. Sekot līdz datiem vari savā iOS iekārta izmantojot iHealth MyVitals bezmaksas aplikāciju.

Cik precīza ir iekārta
Iekārta ir sertificēta ES (CE) un ASV (FDA), kā arī ieguvusi ESH sertifikātu (European Society of Hypertension)

Vai iekārtu var izmantot ar vairākiem iPhone, iPad vai iPod Touch
Atliek tikai uzinstalēt uz iekārtas iHealth MyVitals aplikāciju un varēsi sekot līdz datem.

Vai iekārtu var izmantot vairāki lietotāji
Jā, iekārtu var izmantot vairāki lietotāji. Pirms iekārtas lietošanas iHealth MyVitals aplikācijā izvēlēties un norādiet lietotāju.


Vai asisnspiediena mērītāju var izmantot bez iOS iekārtu
Jā var. Pēc pirmās reizes, kad asiinsspiediena iekārta ir sapārota ar Tavu tālruni, iHealth MyVitals aplikācijā iekārtas iestatījumos jāizvēlas "offline" režīms. Mērījumus vari uzsākt uz iekārtas nospiežot "START/STOP" taustiņu. Mērījumus iekārta saglabās atmiņā, līdz nākamajai reizei, kad tiks sapārota ar iPhone, iPad Ipod Touch. Tad dati automātiski tiks pārsūtīti uz iOS iekārtu.

Kas ir iHealth Cloud un kā to lietot
Kad esi iestatījis aplikāciju un izveidojis savu kontu tu varēsi bez maksas piekļūt iHealth Cloud servisam un saglabāt tur savus datus. Dodies uz www.ihealthlabs.com, ieraksties uzspiežot "Sign in" un piekļūsti savam kontam izmantojot aplikācijas lietotājvārdu un paroli. Tagad vari piekļūt saviem datiem no jebkuras vietas kur vien pieejams internets un dators.
Mērīšana uz augšdelma
Uz augšdelma uzliek manšeti, lai tās vidusdaļa atrastos sirds augstumā, bet apakšējā mala – 2cm virs elkoņa locītavas. Manšete jāuzliek tik cieši, lai starp to un rokas virsmu varētu ielikt rādītājpirkstu. Ja asinsspiedienu mēra guļus stāvoklī, rokai jāatrodas paralēli ķermenim un jābūt nedaudz paceltai – augstumā, kas atbilst krūšu kurvja vidum. Zem pleca un elkoņa var palikt mazu spilventiņu.

Asinsspiedienu ieteicams mērīt divreiz dienā vienā un tajā pašā laikā – pirms brokastīm un vakarā, ja vien ārsts nav norādījis citādi. Mērījumu veic kreisajā rokā vai tajā rokā, kurā asinsspiediens konkrētajam cilvēkam ir augstāks. Atkārtotu asinsspiediena mērījumu veic tai pašai rokai 3 – 5 minūtes pēc tam, kad no manšetes ir pilnīgi izlaists gaiss. Laikā starp šiem mērījumiem nevajadzētu mainīt manšetes novietojumu un ķermeņa pozu. Standarta poza asinsspiediena mērīšanas laikā ir sēdus, atbalstoties pret krēsla atzveltni, kājām jābūt atslābinātām un nesakrustotām, roku atkailina un novieto uz galda virsma