i Xtreamer multimediju centrs

Ražotājs: Xtreamer
Kods: X002079

iXtreamer hibrīdais mediju atskaņotājs ir balstīts uz tās pašas veiksmīgi izveidotās platformas, uz kuras balstās 2010.gadā ieviestie modeļi. Šie modeļi ļauj straumēt HD (MKV H.264) filmas vai lietotāja veidotus video, klausīties augstas kvalitātes digitālos mūzikas failus, demonstrēt augstas izšķirtspējas Jūsu ģimenes fotoattēlus TV ekrānā.iXtreamer ir iespējams aprīkot ar 1 normāla izmēra 3.5” cieto disku, kurā var uzglabāt līdz pat 3 TB datu, dublēt atmiņas failus un iPhone saturu, kas sniedz iespēju izbaudīt savu iTunes kolekciju TV ekrānā.

 Pilns apraksts

229.00 €
Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Wi-Fi savienojums
LAN Interneta pieslēgums
USB pieslēgums 1
HDMI pieslēgvieta 1

Klausieties mūziku no savas iPad mūzikas kolekcijas un savā TV ekrānā izbaudiet aizraujošu māksliniecisku grafisko lietotāja interfeisu (GUI) ar iespaidīgu HD video attēla kvalitāti un kristālskaidru skaņu, ko nodrošina 7.1 CH digitālā audio sistēma.

Izmantojiet sava iPhone vai ierīces tālvadības kontroli, lai veicot atzīmes vai caur animētu HD izvēlni organizētu izklaides iespējas.iXtreamer izmanto 3 dažādus interfeisus, kas ļauj kontrolēt ierīces plašās iespējas.

TV lietotāja interfeiss atbalsta HD risinājumus, tādēļ attēls ir kristālskaidrs visos TV iestatījumos. Cits grafiskais lietotāja interfeiss ir redzams tiklīdz ierīcei pievienojat savu iPhone/iPad vai iPod.

iPhone interfeiss tika izveidots, lai nodrošinātu vieglāku navigāciju. Tas ļauj pārvaldīt jūsu Apple ierīci izmantojot iXtreamer tālvadības kontroli.

Pastāv iespēja uzstādīt dažādas lietotāja izvēles, ko arī var veikt izmantojot tīmekļa grafisko lietotāja interfeisu (GUI). Tam var piekļūt caur datoru, interneta pārlūkā ierakstot ierīces lokālo IP adresi. Tur arī var atrast citas funkcijas, kas ļaus pārvaldīt DDnS, NFS un Jukebox iestatījumus, kā arī izmantot ierīcē iebūvēto iPhone tālvadības kontroles režīmu. Hihg@5.1 1080p atbalsts.

iXtreamer atbalsta un nodrošina jaunākā H.264/MPEG-4 AVC 1080p funkcionalitāti un vissarežģītākos video kompresijas standartus. H.264 tiek izmantots tādās lietotnēs kā, Blu-Ray disks, video no YouTube un kameras ierakstītie video, tāpat arī iTunes datu krātuve, DVB pārraide, televīzijas pakalpojumu tiešā pārraide, kabeļtelevīzijas pakalpojumi un tiešsaistes video konferences. Tas sniedz iespēju atkārtoti atskaņot High@5.1 1080p 16 failus no USB diska un ārējā cietā diska. Var tikt veikta zemāka bitu daudzuma HD failu straumēšana bezvadu vai Lan režīmā, bet šis process ir atkarīgs no citiem faktoriem. iXtreamer, tas ir atkarīgs no tīmekļa vides un ierīcēm.

iXtreamer atbalsta UPnP mediju serverus. TVersity mediju serveris ļauj pārvaldīt Jūsu interneta un mājas mediju vidi, izveidot personalizētu kanālu sarakstu, jeb kā mēs to saucam „Personīgo izklaides pārvaldnieku”(PEG). Ar tā palīdzību mājās vai atrodoties ceļā var izmantot lielu skaitu tīmeklī saistītu ierīču. Veiksmīgi tiek pārvarēti visi ierobežojumi un uzdevumus var veikt atrodoties kustībā. Tādējādi Jūsu mediju sistēma jebkādā ierīcē ir pieejama visur un vienmēr. Ierīcei ir divu veidu modeļi, pamata modelis, kurš izveidots ar lietotāju atbalstu, ir pieejams bez maksas, bet profesionālais modelis ir pieejams par nelielu samaksu. Veicot dažus vienkāršus uzdevumus, savā iXtreamer varēsiet skatīties ievērojamu skaitu video tiešraides, TV kanālus un tūkstošiem video pārraides gan HD, gan SD kvalitātē.