High Peak Trek And Run I LED Headlamp pieres lukturis (41480)

Ražotājs: High Peak
Kods: X011076
Ražotāja garantija: 24 mēn.

High Peak Trek And Run I LED Headlamp pieres lukturis.

 Pilns apraksts

22.00 €
Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Lukturu veids Pieres
Barošanas veids Baterijas
Gaismas avots LED
Svars 0.1 kg

Pieres lukturis lieti noderēs tev izbraukumos, kad nav pie rokas elektrība. Ieliekot baterijas un uzvelkot lukturi, tu varēsi turpinat kustību tumsā bez bažām. Izmantojams ne tikai tūrismā, bet arī ikdienā.

Apgaismojums
* Baterija: 2xAAA.
* Spuldze/Diode: 1 Watt/40 lumeni.

Materiāls.
* Plastmasa.

Baterijas un darbības ilgums
* 2xAAA (baterijas nav iekļautas komplektā).
* Kontrole: 2 līmeņi (ekonomiskā gaisma, spilgta gaisma).
* Degšanas ilgums no 2-10 stundām (10% atkarīgs no baterijas tipa).

Krāsa
* Krāsa: melna.

Izmērs/Svars
* Izmērs: 570mmx80mmx45mm.
* Svars: 53gr.

Vācu kompānija Simex Sport piedāvā Latvijas tirgū plašu vācu tūristu ekipējuma izvēli ar zīmolu High Peak. Loti daudz dažādu modeļu telšu jebkādiem mērķiem, daudz guļammaisus katrai gaumei, mugursomas, nometnes piederumus un citi aksesuārus autonomai atpūtai brīvā dabā. Zīmols ātri ieguva vadošās pozīcijas tūristu un citu āra aktivitāšu cienītāju prātos. Lielā mērā pateicoties ideālai cenas un kvalitātes attiecībai un lielam sortimentam.

High Peak preču katalogā ir teltis kas domātas solo izbraucieniem, mazu gājēju grupām un velosipēdistu braucieniem, kā arī ērtam ģimenes kempingam. Tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas. Visi produkti tiek pakļauti stingrai kvalitātes kontrolei un ir sertificēti par atbilstību Eiropas standartiem. Daudziem modeļiem vīles ir dubultīgi pāršūtas, ir moskītu tīkli, viena vai vairākas durvis. Teltis ir viegli montēt, piemīt laba ūdens un vēja pretestība. Un vissvarīgāk ar visu to - pieņemama cena un augsta uzticamība. Papildus teltim, High Peak ražo neskaitāmus guļammaisu modeļus. Plašs temperatūras režīms, ar visticamākiem un labi zināmiem pasaulē izolācijas materiāliem.