High Peak Palermo Neck Wallet S kaklā karināms tūrisma maks (32071)

Ražotājs: High Peak
Kods: X021195
Ražotāja garantija: 24 mēn.

High Peak Palermo Neck Wallet S kaklā karināms tūrisma maks.

 Pilns apraksts

11.00 €
Pieejama 1-2 nedēļu laikā
Piegāde

Mazs, tūrisma un ikdienas kaklā karināms maciņš. Tur tu varēsi glabāt sīkas mantas, lai šīs lietas nepazūd lielajā somā vai kabatās.

Tips
* Kaklā karināms maks.

Materiāls
* Materiāls: 100% neilons, 190T Ripstop PU.

Kabatas/Nodalījumi
* 2 nodalījumi.
* 1 rāvējsledzējs apakšējai kabatai.

Komforts
* Regulējama kakla siksna.
* Iespēja glabāt naudu, vizītkartes, kredītkartes.

Izmērs/Svars
* Izmērs: G15cm x A11.5cm x P4cm.
* Svars: 45gr.

Krāsa
* Krāsa: melna.

Vācu kompānija Simex Sport piedāvā Latvijas tirgū plašu vācu tūristu ekipējuma izvēli ar zīmolu High Peak. Loti daudz dažādu modeļu telšu jebkādiem mērķiem, daudz guļammaisus katrai gaumei, mugursomas, nometnes piederumus un citi aksesuārus autonomai atpūtai brīvā dabā. Zīmols ātri ieguva vadošās pozīcijas tūristu un citu āra aktivitāšu cienītāju prātos. Lielā mērā pateicoties ideālai cenas un kvalitātes attiecībai un lielam sortimentam.

High Peak preču katalogā ir teltis kas domātas solo izbraucieniem, mazu gājēju grupām un velosipēdistu braucieniem, kā arī ērtam ģimenes kempingam. Tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas. Visi produkti tiek pakļauti stingrai kvalitātes kontrolei un ir sertificēti par atbilstību Eiropas standartiem. Daudziem modeļiem vīles ir dubultīgi pāršūtas, ir moskītu tīkli, viena vai vairākas durvis. Teltis ir viegli montēt, piemīt laba ūdens un vēja pretestība. Un vissvarīgāk ar visu to - pieņemama cena un augsta uzticamība. Papildus teltim, High Peak ražo neskaitāmus guļammaisu modeļus. Plašs temperatūras režīms, ar visticamākiem un labi zināmiem pasaulē izolācijas materiāliem.