Goodyear Ultra Grip Ice 2 205/60R16 96T XL ziemas riepa

Ražotājs: Goodyear
Kods: X109128
MPN: ULTRA GRIP ICE 2

Goodyear Ultra Grip Ice 2 ir skandināvu tipa frikcijas ziemas riepa. Tā lieliski tiks galā ar skarbiem ziemas apstākļiem, tai pašā laikā būs droša un stabila pilsētas satiksmē. Ar jaunajām Goodyear Ultra Grip Ice 2 riepām jūs variet rēķināties ar izcilām bremzēšanas īpašībām uz ledus, pārliecinošu sniegumu dziļā sniegā un kriogēna adaptīvā gumijas sastāva priekšrocībām. 

   Pilns apraksts

106.30 €
Prece pieejama uz pasūtījumu
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Riepas platums 205
Riepas augstums 60
Riepas diametrs R16
Ar radzēm
Vissezonas (M+S)
Ziemas riepu tips Skandināvijas tipa profils
Rites pretestības klase C
Saķere uz mitra seguma: E
Run Flat
Palielināta kravnesība (XL)
Ātruma indekss T - šīs riepas ir atļauts izmantot līdz 190 km/h lielam ātrumam
Trokšņa līmenis (maks.) 66 db

Tehniskie jauninājumi, kas ieviesti Goodyear Ultra Grip Ice 2 riepā:
* ActiveGrip tehnoloģija
* Kriogēna adaptīvais gumijas sastāvs
* Virzienveida protektors
* Atvērtas sānu rievas
* Zāģveida bloki protektora plecu daļā
* Adaptīvi, slīpi iegriezumi protektora centrālās daļas blokos

Goodyear Ultra Grip Ice 2 ieguva dalītu 1.vietu somu žurnālaTekniikan Maailma veiktajā testā un izpelnījās uzslavas par šādām riepas veiktspējas īpašībām:
*  Laba saķere uz ledus
*  Viegla vadāmība un veiktspēja sniegā
*  Ļoti labi rezultāti uz slapja asfalta
*  Laba saķere, bremzējot uz slapja ceļa seguma
* Klusas un stabilas riepas

pašā laikā būs droša un stabila pilsētas satiksmē. Ar jaunajām Goodyear Ultra Grip Ice 2 riepām jūs variet rēķināties ar izcilām bremzēšanas īpašībām uz ledus, pārliecinošu sniegumu dziļā sniegā un kriogēna adaptīvā gumijas sastāva priekšrocībām. Tehniskie jauninājumi, kas ieviesti Goodyear Ultra Grip Ice 2 riepā: ActiveGrip tehnoloģija Kriogēna adaptīvais gumijas sastāvs Virzienveida protektors Atvērtas sānu rievas Zāģveida bloki protektora plecu daļā Adaptīvi, slīpi iegriezumi protektora centrālās daļas blokos Goodyear Ultra Grip Ice 2 ieguva dalītu 1.vietu somu žurnāla Tekniikan Maailma veiktajā testā un izpelnījās uzslavas par šādām riepas veiktspējas īpašībām:+ laba saķere uz ledus+ viegla vadāmība un veiktspēja sniegā+ ļoti labi rezultāti uz slapja asfalta+ laba saķere, bremzējot uz slapja ceļa seguma+ klusas un stabilas riepasGARANTIJA! Šīm riepām ir spēkā paplašinātā garantija. Iegādājies 4 Goodyear Ultra Grip Ice 2 riepas Atlas Riepu e-veikalā, montē tās Atlas Riepu servisā un iegūsti šādas privilēģijas:1) 14 dienu laikā varēsi mums riepas atgriest, ja nebūsi ar tām apmierināts/-a;2) ceļu satiksmē bojātu, neremontējamu riepu bez maksas apmainīsim pret jaunu!