Goodyear EfficientGrip 205/50R17 93H XL vasaras riepa

Ražotājs: Goodyear
Kods: X062932
MPN: EFFICIENTGRIP
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Goodyear EfficientGrip vasaras riepas - tā ir efektivitāte un ekonomija jaunā pakāpē! Samazināts degvielas patēriņš un īsāks bremzēšanas ceļš ir stūrakmeņi, kas vislabāk raksturo jauno Goodyear riepu EfficientGrip . Jaunā FuelSaving tehnoloģija sasniedz izcilus samazinātas rites pretestības rādītājus un ļauj ekonomēt degvielu.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Riepas platums 205
Riepas augstums 50
Riepas diametrs R17
Rites pretestības klase C
Saķere uz mitra seguma: C
Palielināta kravnesība (XL)

Sezona
* Vasaras

Izmērs
* Platums: 205 mm
* Augstums: 50 mm
* Diametrs: R17

Ātruma indekss
* H - šīs riepas ir atļauts izmantot līdz 210 km/h lielam ātrumam

Īpašības
* Uzlabota degvielas patēriņa efektivitāte un nobraukums;
* Īsāka bremzēšanas distance uz sausa un arī slapja ceļa;
* Labāka akvaplanēšanas pretestība;
* Videi draudzīgākas

Goodyear EfficientGrip vasaras riepas - tā ir efektivitāte un ekonomija jaunā pakāpē! Samazināts degvielas patēriņš un īsāks bremzēšanas ceļš ir stūrakmeņi, kas vislabāk raksturo jauno Goodyear riepu EfficientGrip . Jaunā FuelSaving tehnoloģija sasniedz izcilus samazinātas rites pretestības rādītājus un ļauj ekonomēt degvielu. Savukārt optimizētā protektora virsmas mikrostruktūra ļauj pārspēt konkurentus sāniskās noturības un darbības ziņā uz slapja seguma, kā arī saķeres rādītājos uz sausa seguma.

Goodyear EfficientGrip riepas ir guvušas labus panākumus arī starptautiskos vasaras riepu testos. Auto Motor und Sport 2010.gada riepu testā izmērā 245/45 R17 EfficientGrip saņēma novērtējumu ļoti ieteicama, savukārt 2009.gada testā izmērā 205/55 R16 Goodyear jaunākais veikums tika novērtēts kā ieteicams autobraucējiem.