Garmin nüvi 2789 LMT auto navigācija (010-01316-20)

Ražotājs: Garmin
Kods: X055821
MPN: 010-01316-20

Spilgts 7" ekrāns. Detalizētas Eiropas kartes un rūpīgi pārdomāts, mūsdienīgs dizains un vienkāršs stiprinājums. Foursquare interešu punkti. Bluetooth tehnoloģija brīvroku zvaniem. Balss vadība ļauj ierīci nenoņemot rokas no stūres.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Karšu pārklājums Baltijas valstis / Austrumeiropa / Rietumeiropa / Centrāleiropa
Ekrāna izmērs 7"
Iebūvētā atmiņa 8GB
Bluetooth
Atmiņas karšu slots
Atbalstītie karšu veidi Micro SDHC (Micro Secure Digital High Capacity)
Iebūvēts digitālais TV uztvērējs (DVB)
Iebūvēts videoreģistrators
Kravas auto navigācija
Navigācija motocikliem

Karšu pārklājums

*  “City Navigator Europe NT” karte

Ekrāns
* 7 collas, (15.3 x 8.5 cm, 17.6 cm diag.)
* Multi-touch, kapacitīvs, WQVGA krāsains TFT ar balto apgaismojumu
* Izšķirtspēja 800 x 480 pikseļi

Karšu atjauninājumi
* Bezmaksas karšu atjauninājumi uz mūžu
* Satiksmes jauninājumi bez maksas uz mūžu

Atmiņa
* Iebūvēta
* MicroSD atmiņas karšu atbalsts

Valodas
* Latviešu, krievu, angļu...

Balss komandas
* Latviešu, krievu, angļu...

Funkcijas
* Augstas jūtības GPS uztvērējs
* Līdz 1000 favorītu/galapunktu saglabāšana
* Balss norādes
* Ielu nosaukšana (ar Garmin Real Directions™)
* Balss vadība (ierīces vadīšana ar balss komandām)
* Informācija par sastrēgumiem (maršruti atkarībā no satiksmes ar uztvērēju un abonēšanu)
* Kustības joslas izvēles asistents
* Krustojuma skatījums
* myTrends™ maršrutu iepriekšēja noteikšana, izmantojot vēsturiskos datus
* trafficTrends™ izstrādā maršrutus, pamatojoties satiksmes vēsturiekajiem datiem
* Automātiska vairāku galapunktu izskatīšana
* Izvairīšanās no kāda ceļa veida, piemēram, maksas ceļi, zemes ceļi u.tml.
* Bluetooth® bezvadu tehnoloģija
* Ātruma ierobežojuma indikators
* Kur es atrodos? funkcija
* Pakalpojumi: ziņo par ceļa malās esošajām pakalpojumu vietām
* Custom POIs: Iespēja pievienot papildus intereses punktus
* Garmin Garage™ funkcija ielādē automašīnas ikonas
* Garmin Garage™ balss funkcija (ielādē ierīcē izmantojamās balsis):
* Ceļojuma arhīvs
* Ceļojuma plānotājs
* Foursquare
* Direct Access
* Savienojums ar viedtālruni

Akumulators
* Lādējams litija jonu akumulators
* Uzlādētas darbības laiks līdz 1 h

Savienojumi
* Micro USB
* Micro SD kašu slots

Svars un izmērs
* Izmēri: 19.6 x 11.2 x 1.8 cm
* Svars: 352 g

Komplektācijā
* nüvi 2789LMT
* Ielādēta “City Navigator Europe NT” karte
* Karšu atjauninājumi uz mūžu
* Satiksmes jauninājumi bez maksas uz mūžu
* Stiprinājums pie automašīnas stikla ar piesūceni
* Antena/auto lādētajs
* Lietošanas pamācība

Košs ekrāns
nüvi 2789LMT ir košs 7" ekrāns ar "pinch-to-zoom" vadāmību, lai Jūs ātrāk un ērtak piekļūtu informācijai uz displeja

Foursquare pievieno miljoniem jaunu interešu punktu

 

 Ar tik daudz informācijas datiem nüvi 2789LMT padara adrešu un interešu punktu meklēšanu vieglu un ērtu. Interešu punkti ietver sevī informāciju par biznesa centriem, veikaliem, restorāniem un citiem galamērķiem. Mūsu interešu punktu (POI) datu bāze ietver precīzu, uzticamu informāciju, kas ir veidota Foursquare datus. Tagad, kad Jūs meklējat, saraksta augšgalā parādīsies visbūtiskākie Foursquare rezultāti. Tas ir viegls veids kā atrast jaunus un populārus restorānus, veikalus un daudz ko citu.

Kad Jūs izmantojat Smartphone Link aplikāciju ar savu nüvi 2789LMT, Jūs varat "ieiet" Foursquare caur savu tālruni un iegūt detalizētākau informāciju par izvēlēto POI, ieskaitot atsauksmes, cenu diapazonu un darba laikus.

 

Bezmaksas informācija par satiksmes sastrēgumiem ierīces mūža garumā

2589002.jpg

nüvi 2789LMT piedāvā Garmin satiksmes informāciju, lai palīdzētu Jums vairāk atrasties kustībā. Ar Garmin satiksmes informāciju Jūsu braukšanas karte paliek uz ekrāna visu laiku. Satiksmes brīdinājumi uzrādās kartes malā, turklāt kopā ar balss norādēm. Garmin satiksmes informācija var sniegt sīku informāciju par situāciju, piemēram -  cik minūšu aizkavēšanās ir iespējama un, vai ir pieejams kāds apbraukšanas ceļš. Tas pat var noteikt vai atrodaties uz ātrākā ceļa. Bezmaksas satiksmes informācijas funkcija dod iespēju Jūsu nüvi 2789LMT saņemt bezmaksas informāciju par satiksmi visu tā darbības mūžu, bez "uznirstošām" reklāmām vai abonēšanas maksām. Garmin satiksmes informācija tiek piegādāta tieši uz Jūsu nüvi - nav nepieciešamības izmantot viedtālruni.

 

Garmin Real Directions funkcija

2589003.jpg

Brauciet pašpārliecināti, arī tad, ja esat tālu no tālruņa darbības zonas. nüvi 2789LMT ir speciāli izveidota navigācijas ierīce automašīnām un tā nepaļaujas uz tālruņa signāliem un nav ietekmējama telefona zonas neesamības gadījumos.

nüvi 2789LMT pārdefinē "balss norādes pagriezienu-pēc-pagrieziena" terminu ar Garmin Real Directions funkciju - viegli saprotamām braukšanas norādēm, kas vada kā draugs, atsaucoties uz atpazīstamiem orientieriem, ēkām un luksoforiem. Vairs nekādu uztraukumu cenošoties izlasīt ielu nosaukumus. Tā vietā dzirdiet skaidri izteiktu norādi, piemēram - "Pagriezieties pa kreisi pēc degvielas uzpildes stacijas". Piezīme: funkcija var nedarboties visos reģionos.

 

Atrodiet tieši to vietu, kurā Jums ir nepieciešams nonākt

 Direct Access funkcija atvieglo navigēšanu uz izvēlētajiem, sarežģītajiem galamērķiem, piemēram - lidostām un tirdzniecības centriem, atrodot piestāšanas vietu lielākā lokācijā. Kad dodaties uz tirdzniecības centru, Direct Access sniedz Jums papildus informāciju par konkrēta veikala atrašanās vietu tajā. Par piemēru - "Jūs tuvojaties tirdzniecības centram. Aptieka atrodas tirdzniecības centra iekšpusē, augšējā stāvā". Direct Access pat vada Jūs caur autostāvvietu, lai atrastu tuvāko tirdzniecības centra ieeju no Jūsu izvēlētā veikala atrašanās vietas.

 

Viegli navigējiet caur sarežģītiem ceļa posmiem

2589005.jpg2589006.jpg        
 2589007.jpg

Aktīvā pareizās joslas izvēles funkcija ar balss norādēm sagatavo Jūs braucienam caur nobrauktuvēm no tiltiem vai sarežģītiem krustojumiem. Kā Jūs tuvojaties sarežģītam posmam, animēts paraugs, izmantojot koši krāsainas norādes, norāda Jums pareizo braukšanas joslu izvēlētajam maršrutam; draudzīga balss piedāvā Jums padziļinātas norādes. Bird`s Eye krustojumu pārlūks piedāvā detalizētu uzbrauktuvju uz rotācijas apļiem un tiltiem pārlūku, uzrādot to tā, kā tos redzētu putns no lidojuma. photoReal krustojuma pārlūks reālistiski attēlo krustojumus un uzbrauktuves uz apļiem visa maršruta garumā, ieskaitot apkārt esošo reljefu. Krāsainas, košas bultiņas norāda uz atbilstošajām braukšanas joslām, lai Jūs turpinātu maršrutu. nüvi 2789LMT attēlo arī ceļa zīmes ar ceļa nosaukumiem to malās.

 

Bluetooth® saderība

 Sinhrozējiet Bluetooth saderīgu ierīci¹, kā savu viedtālruni, ar nüvi 2789LMT, lai izmantotu brīvroku zvanu funkciju caur nüvi ierīcē integrēto mikrofonu un skaļruni. Noglabājiet savu tālruni kabatā, somiņā vai konsolē un tāpat veiciet un saņemiet zvanus.

 

Jūsu balss spēks

1500976.png

 nüvi 2789LMT piedāvā balss aktivizētas navigācijas lietošanas ērtības. Runājiet un Jūsu ierīce inteliģenti reaģēs; Jūsu rokas var palikt uz automašīnas stūres. Protams, Jūs tāpat varat izmantot skārienjūtīgo ekrānu ierīces vadāmībai. Piezīme: balss aktivizācijas funkcija var nedarboties visos reģionos.

 

Smartphone Link saderība

 Smartphone Link ir bezmaksas mobilā aplikācija, kas savieno Jūsu nüvi 2789LMT ar Jūsu iPhone® vai Android™ viedtālruni. Kad sapārots, Jūsu nüvi var izmantot Jūsu telefona eksistējošo datu plānu², lai dalītos ar tādu informāciju kā, kur esat novietojis savu automašīnu, kur atrodas interešu punkti, kur atrodas Jūsu izvēletais galamērķis. Ar Smartphone Link aplikāciju Jūs droši varat pārsūtīt saglabātās vietas un adreses no Jūsu tālruņa tieši uz nüvi ierīci.

Smartphone Link dod Jums piekļuvi arī Garmin Live servisiem³ - noderīgai informācijai par laika apstākļiem u.c. Smartphone Link darbojas ar iPhone 4s vai jaunākiem modeļiem un dažām Android ierīcēm.

 

Vairāk informācijas tūlītējai apskatei

21625.png

 nüvi 2789LMT uzrāda Jūsu brauciena karti uz ekrāna visu laiku un papildus informācija atrodas tai līdzās. Papildus informācijai - vienkārši pieskarieties ekrānam. Kad Jūs braucat pa savu maršrutu, Up Ahead maršrutā gaidāmo pakalpojumu funkcija pastāvīgi informē Jūs par tuvumā esošajiem pakalpojumu punktiem: ēstuvēm, degvielas uzpildes stacijām un bankomātiem.

nüvi 2789LMT ataino ātruma ierobežojumus, pašreizējo ātrumu un atlikušo laiku līdz galamērķim. Ar ātru skata "uzmetienu" ekrānam Jūs varat izlasīt ielas nosaukumu, uz kuras atrodaties. 

Viegla ierīces pārvaldība

Izmantojiet Garmin Express, lai uzturētu savu ierīci aktuālu. Garmin Express piedāvā vieglus risinājumus, lai atjauninātu ierīces kartes un programmatūru, pārnestu saglabātos punktus no un uz ierīci un ielādētu ierīcē papildus bezmaksas transporta līdzekļu ikonas un balss norādes.