Garmin dēzl 760LMT Europe kravas auto GPS navigācija (010-01062-10)

Ražotājs: Garmin
Kods: X017628
Ražotāja garantija: 24 mēn.

ēzl 760LMT navigācijas ierīce ir aprīkota ar 7” lielu ekrānu, kas ievērojami atvieglo kravas automašīnu šoferu dzīvi. Šī ierīce ne tikai vedīs Jūs pa kravas automašīnām un treileriem piemērotāko maršrutu, bet arī palīdzēs nodrošināt pareizās braukšanas joslas izvēli ar Active Lane Guidance funkcijas starpniecību. dēzl 760LMT Jūs vienmēr brīdinās par dažādām problēmām, piemēram, spēcīgu sānu vēju vai asiem līkumiem, kā arī ziņos par attiecīgajā nobrauktuvē pieejamajiem pakalpojumiem un kravas automašīnām piemērotiem intereses punktiem. Uzticot dēzl 760LMT ierīcei sava maršruta plānošanu, Jūs vienmēr varat paļauties uz to, ka šis būs labākais maršruts gan Jums, gan Jūsu kravas automašīnai.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Karšu pārklājums Ziemeļeiropa, Baltijas valstis / Austrumeiropa / Rietumeiropa / Centrāleiropa
Ekrāna izmērs 7"
Iebūvētā atmiņa 8GB
Bluetooth
Atmiņas karšu slots
Atbalstītie karšu veidi Micro SD (Micro Secure Digital)
Iebūvēts digitālais TV uztvērējs (DVB)
Iebūvēts videoreģistrators
Kravas auto navigācija
Navigācija motocikliem

Karšu pārklājums
* “City Navigator Europe NT” specializēta pilna Eiropas karte ar kravas auto ierobežojumiem un mūžīgo karšu atjauninājuma licenci + Pasaules pamatkarte ar reljefu

Ekrāns
* 7" collas, (15.4 x 8.6 cm; 17.8 cm diag.)
* Krāsains TFT ar balto apgaismojumu
* Izšķirtspēja 800 x 480 pikseļi

Karšu atjauninājumi
* Bezmaksas mūža

Atmiņa
* Iebūvēta: 8GB
* MicroSd atmiņas karšu atbalsts

Valodas
* Latviešu, krievu, angļu, vācu, spāņu, franču...

Balss komandas
* Latviešu, krievu, angļu, vācu, spāņu, franču...

Funkcijas
* Balss norādes
* Ielu nosaukšana
* Balss vadība (ierīces vadīšana ar balss komandām)
* Informācija par sastrēgumiem (maršruti atkarībā no satiksmes ar uztvērēju un abonēšanu)
* Satiksmes jauninājumi bez maksas uz mūžu
* Kustības joslas izvēles asistents (norāda uz pareizo braukšanas joslu)
* Krustojuma skatījums (ar krustojumā esošajām ceļa zīmēm)
* myTrends™ (maršrutu iepriekš noteikšana izmantojot vēsturiskos datus)
* trafficTrends™ (izstrādā maršrutus, pamatojoties satiksmes vēsturiskajiem datiem)
* Automātiska vairāku galapunktu izskatīšana (nodrošina īsāko maršrutu)
* Izvairīšanās no kāda veida ceļa (izvairīšanās no automaģistrālēm, maksas ceļiem, u.c.)
* Bluetooth® bezvadu tehnoloģija
* Ātruma ierobežojuma indikators (ziņo par ātruma ierobežojumiem uz ASV un Eiropas ceļiem)
* Kur es atrodosā funkcija (atrod tuvāko slimnīcu, policijas iecirkni vai degvielas uzpildes staciju, tuvāko adresi vai krustoju
* Garmin Locate™ (atzīmē atrašanās vietu, kad tiek noņemts no stiprinājuma)
* Foto navigācija (navigācija uz ģeogrāfiski atzīmētām fotogrāfijām)
* Pakalpojumi (ziņo par lielceļa izejās esošajiem pakalpojumiem)
* Iespēja pievienot papildus intereses punktus (Custom POIs)
* Pasaules pulkstenis, valūtas un vienību konvertētājs, kalkulators
* Qwerty vai ABC tastatūra (tastatūras plānojuma izvēle)
* Garmin Garage™ funkcija (ielādē automašīnas ikonas)
* Garmin Garage™ balss funkcija (ielādē ierīcē izmantojamās balsis)
* Attēlu pārlūks
* Maršruti 15
* Pieturas punkti, izlase - līdz 1000 punktiem

Akumulators
* Lādējams litija jonu akumulators
* Uzlādētas darbības laiks līdz 1 h

Savienojumi
* Micro USB
* Micro SD kašu slots

Izmērs
Platums x Augstums x Garums
* 18.7 x 11.4 x 2.3 cm

Komplektācijā
* Ierīce
* Ielādēta “City Navigator Europe NT” specializēta pilna Eiropas karte ar kravas auto ierobežojumiem
* FM sastrēgumu uztvērējs ar transportlīdzekļa barošanas vadu (12/24v)
* Satiksmes jauninājumi bez maksas uz mūžu
* BEZMAKSAS karšu atjauninājumi uz mūžu
* Savietojams ar Garmin BaseCamp bezmaksas kartogrāfijas programmu
* Stiprinājums pie paneļa
* USB vads
* Īsa pamācība

Izbaudiet uzlabotas kravas automašīnas funkcijas
Ar detalizētām kartēm un skaidrām, precīzām norādēm, nosaucot ielu nosaukumus, dēzl 760LMT nodrošina specializēta maršruta ievērošanu¹, atbalstot visus ar smago automašīnu saistītos ierobežojumus (ir iespējams pielāgot augstuma, svara, garuma un bīstamo materiālu iestatījumus). Vienkārši ievadiet izmērus un ielādējiet ierobežojumus - dēzl 760LMT vedīs Jūs pa maršrutu, ievērojot visas Jūsu prasības attiecībā uz maršrutu. Automašīnā pieejamais brauciena plānotājs (Trip Planner) ļauj izveidot maršrutus ar daudzām pieturvietām, kā arī plānot un saglabāt turpmākos plānotos braucienus. Izmantojiet dēzl 760LMT piedāvāto balss navigāciju. Šī funkcija ir tik vienkārša! Jums atliek vien runāt ar to!

Saskatiet vairāk ar Active Lane Guidance un PhotoReal junction View funkciju palīdzību
Pateicoties lielajam 7" augstas izšķirtspējas skārienekrāna displejam, dēzl 760LMT ļauj detalizēti aplūkot lielu informācijas apjomu. Sekojiet īpaši apzīmētajam kravas automašīnām draudzīgajam maršrutam, vienlaikus saņemot kravas automašīnu brīdinājumus, ziņojumus un norādes. Turklāt tikai dēzl 760LMT ir aprīkots ar ekskluzīvo Garmin Active Lane Guidance (ALG)funkciju. ALG rāda nepārtraukti atjauninātu vēlamās braukšanas joslas animāciju. Tāpat ierīce piedāvā arī photoReal junction view funkciju, kas sniedz reālistisku gaidāmā krustojuma foto skatījumu, lai vienmēr nogādātu Jūs uz pareizo joslu īstajā laikā². Visas šīs funkcijas ir īpaši noderīgas, braucot pa sarežģītām, nezināmām automaģistrālēm.

Izmantojiet piedāvātos Lifetime karšu atjauninājumus
dēzl 760LMT tiek komplektēta ar Lifetime Maps³ kartēm. Tas nozīmē, ka, lai vienmēr būtu informēts par izmaiņām vai ierobežojumiem uz ceļiem, Jūs varat lejupielādēt jaunākās kartes, tiklīdz tās ir pieejamas, - bez ikmēneša maksas vai jebkādām uzturēšanas izmaksām – visā ierīces kalpošanas laikā.

Iepazīstiet Lifetime 3D Traffic priekšrocības
Tā kā ierīces iepakojumā atradīsiet gan barošanas kabeli, gansatiksmes uztvērēju, Jūsu ierīcei tiek nodrošināti satiksmes pakalpojumi visā tās darbības laikā. Jūs zināsiet, kā izvairīties no satiksmes sastrēgumiem, izmantojot Jūsu dēzl 760LMT piedāvātos apvedceļus. Aizmirstiet par papildus izmaksām – visas šīs iespējas tiek piedāvātas bez maksas, kā arī bez nepieciešamības abonēt šo pakalpojumu.

Brauciet droši
dēzl 760LMT sniedz Jums informāciju par apstākļiem uz ceļa, piemēram, asiem pagriezieniem, tiltu augstumiem, svara ierobežojumiem, spēcīgu vēju, kā arī dažādiem ierobežojumiem, piemēram, vietām, kur aizliegts pārvietoties ar treileriem, vai arī brīdinājumiem par bīstamiem materiāliem. Datu lauks, kurā redzamas slīpuma pakāpes atzīmes, ļauj laikus sagatavoties kāpumiem un kritumiem uz ceļa. Uz ekrāna parādās uz smagajām automašīnām attiecināmie ātruma ierobežojumi, ja tie atšķiras no vieglajām automašīnām noteiktās vērtības. Savukārt, īstens speciālists savā jomā, Cyclops, nodrošinās Jūs ar brīdinājumiem par izvietotajiem radariem. Turklāt šīs ierīces pulkstenis automātiski maina laika zonas un sniedz informāciju par saules lēkta un rieta laikiem. Tāpat Jūs saņemsiet brīdinājumu, šķērsojot kādas valsts robežu. Lai sirds būtu vēl mierīgāka, tiek nodrošināta video datu ievade savietojamai dublēšanas kamerai.

Meklējiet Kravas automašīnu servisa centrus un citus intereses punktus
dēzl 760LMT piedāvā kravas automašīnām atbilstošus intereses punktus, ar kuru palīdzību Jūs varēsiet lielceļa nobrauktuvēs atrast kravas automašīnu pieturvietas, ēstuves, naktsmājas, atpūtas zonas, pakalpojumu centrus, riepu remontdarbnīcas, u.c.

Izmantojiet savietojamu viedtelefonu saiti
Pateicoties viedtelefonu saitei, Jūsu viedtelefons kļūs par labāko dēzl 760LMT ierīces sabiedroto. Šī lietojumprogramma ir pieejama Google Play vietnē. Viedtelefonu saite veido nepārtrauktu navigācijas sistēmu starp Jūsu dēzl 760LMT kravas automašīnu navigācijas ierīci un Android viedtelefonu. Pateicoties šai saitei, ierīces veic informācijas apmaiņu par tādiem aspektiem kā pēdējās atrastās lokācijas vai Jūsu automašīnas stāvvietas izvēle attiecībā pret Jūsu galamērķi. Jūs saņemsiet informāciju arī no Garmin Live Services pakalpojumu vietnes, piemēram, laika prognozes vai degvielas cenas.

Veiciet zvanus brīvroku režīmā
Lai nodrošinātu zvanus brīvroku režīmā, dēzl 760LMT izmanto Bluetooth® bezvadu tehnoloģiju ar iebūvētu mikrofonu un skaļruni. Vienkārši sapārojiet to ar savietojamu Bluetooth tālruni un runājiet brīvroku režīmā, vienlaikus koncentrējoties tikai uz ceļu. Lai veiktu zvanu, uzspiediet telefona numuru, izmantojot skārienekrāna klaviatūru. Lai atbildētu uz zvaniem, viegli uzsitiet uz ekrāna un runājiet iebūvētajā mikrofonā. Lai piekļūtu kontaktiem vai intereses punktiem, izmantojiet ērto viena-pieskāriena funkciju.