Garmin dēzl 570LMT EU kravas auto navigācija

Ražotājs: Garmin
Kods: X064543
MPN: 010-01342-11
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Garmin dēzl 570LMT EU auto navigātors ir izstrādāts tieši kravu pārvadājumu industrijas pārstāvjiem. Navigātorā ir iepriekš ielādētas visas Eiropas kartes ar kravas auto ierobežojumiem. Navigātoram ir liels 5 collu  skārienjūtīgs displejs kurš palīdzēs viegli sekot līdz maršrutam. Navigātors ir aprīkots ar funkcijām kā kustības joslas izvēles asistents, krustojuma skatījums ar photoReal skatu. Navigātoram ir BEZMAKSAS mūža satiksmes atjauninājumi un karšu atjauninājumi.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Karšu pārklājums Rietumeiropa / Centrāleiropa
Ekrāna izmērs 5"
Bluetooth
Atmiņas karšu slots
Atbalstītie karšu veidi Micro SD (Micro Secure Digital)
Iebūvēts digitālais TV uztvērējs (DVB)
Iebūvēts videoreģistrators
Kravas auto navigācija
Navigācija motocikliem

Redziet vairāk, dzirdiet labāk
dēzl 570LMT vada ar 5 collu stikla ekrānu, kas ir viegli saskatāms visā automašīnas kabīnē. Īpaši skaļas, uzlabotas skandas nodod dzidri izrunātus norādījumus pagriezienu-aiz-pagrieziena, kas ir labi sadzirdami pat pie ceļa trokšņiem.
Izrunātās Garmin Real Directions norādes(2) vada kā labs draugs – izmantojot atpazīstamus orientierus, ēkas un luksoforus, grūti ieraugāmu un salasāmu ielu nosaukumu vietā.

Pielāgota maršrutācija kravas auto
dēzl 570LMT navigācijas ierīcē ir ievietota detalizēta Eiropas ceļu karte, kas sevī iekļauj arī kravas auto ierobežojumus, piemēram – tiltu augstumus, asus pagriezienus, svara ierobežojumus un vairāk, plus, saistīto informāciju vairums galvenajiem ceļiem un šosejām. Vienkārši ievadiet sava auto parametrus (pielāgojami pēc augstuma, svara, garuma, platuma un bīstamiem materiāliem) un atrodiet kravas auto izmantojamus maršrutus, kas atbilst Jūsu auto izmēriem un svaram(1).
Vienkāršais Truck Profile profils ļauj Jums viegli pārslēgties starp dažādu piekabju profiliem ar vienas pogas pieskārienu. Trip Planner funkcija ļauj Jums izveidot maršrutu no vairākiem ceļa punktiem, saglabāt un plānot nākotnes ceļojumus.
Route Shaping funkcija ļauj Jums viegli mainīt Jūsu maršrutu, pievienojot tam ieteicamos ceļus un pilsētas.

dezl570-001.jpg

 

BEZMAKSAS ceļu satiksmes informācija ierīces mūža garumā
dēzl 570LMT iekļauj sevī Garmin Traffic satiksmes informāciju, lai palīdzetu Jums vairāk atrasties kustībā ar auto. Ar Garmin Traffic, Jūsu brauciena karte paliek uz ekrāna visu laiku. Brīdinājumi par satiksmi parādās kartes malā kopā ar skaņas brīdinājumu. Garmin Traffic var sniegt Jums detalizētu informāciju par notiekošo situāciju, piemēram, cik minūtes ir plānota aizkavēšanās, vai ir pieejami apbraukšanas ceļi. Funkcija var pat noteikt vai Jūs esat izvēlējies ātrāko maršrutu. BEZMAKSAS satiksmes informācija nodrošina Jūsu dēzl 570LMT ar satiksmes informāciju bez maksas tās mūža garumā – bez reklāmām un abonēšanas maksas. Garmin Traffic tiek sūtīts tieši uz Jūsu dēzl ierīci - nav nepieciešamības pēc pievienota viedtālruņa.

 dezl570-002.jpg

 

Bluetooth saderība
Savienojiet Bluetooth saderīgu ierīci3, piemēram, Jūsu veidtālruni, ar dēzl 570LMT brīvroku funkcijai, jo tajā ir iebūvets mikrofons un skanda. Turiet savu viedtalruni kabatā, bet veiciet un saņemiet zvanus tāpat. 

dezl570-003.jpg

 

Kravas auto pielāgoti interešu punkti (POI) un servisa pakalpojumi
Nepieciešama palīdzība, lai atrastu vietas, uz kurām doties? Atrodiet profesionālām vajadzībām nepieciešamos interešu punktus un sniedziet tiem novērtējumus. Tie sevī iekļauj kravas auto novietnes, svara kontroles stacijas, auto stāvvietas, naktsmītnes, Wi-Fi piekļuves punktus un vēl vairāk interesējošas vietas.

dezl570-004.jpg

 

Jūsu balss spēks
dēzl 570LMT ir aprīkots ar balss aktivizētu navigāciju. Vienkārši runājiet ar dēzl un tas tas reaģēs.

dezl570-005.jpg

 

Viegli naviģējiet caur sarežģītiem krustojumiem
dēzl 570LMT ir aktīvā pareizās joslas izvēles asistenta funkcija. Tā izmanto balss norādes un koši krāsainas bultiņas, lai norādītu uz atbilstošu braukšanas joslu Jūsu maršruta turpināšanai. PhotoRealkrustojuma skatījums uzrāda nobrauktuves no rotācijas apļiem kā tā izskatās dzīvē: pilnībā krāsainas un detalizētas. Bird`s Eye krustojuma pārlūks piedavā detalizētu krustojuma skatu no putna lidojuma.

dezl570-006.jpg

 

Saderība ar Smartphone Link

Smartphone Link ir bezmaksas mobilā aplikācija, kas savieno Jūsu dēzl 570LMT ar Jūsu iPhone vai Android viedtālruni. Kad sapārots, dēzl var izmantot Jūsu tālrunī esošo datu plānu4, lai dalītos ar informāciju.
Smartphone Link dod Jums iespēju piekļūt arī Garmin Live Services5, noderīgu tiešā laika informāciju, piemēram, par laika apstākļiem, gan bez maksas, gan ar abonēšanas maksu. Jūs varat iegādāties aplikācijas premium saturu, lai iegūtu padziļinātu informāciju par laika apstākļiem, satiksmi un fotoradariem.

dezl570-007.jpg

 

Saderība ar bezvadu aizmugurēja skata kameru
Redziet, kas atrodas aiz Jūsu automašīnas, kad pārvietojaties atpakaļgaitā, pievienojot Garmin bezvadu kameru (iegādājama atsevišķi). dēzl 570LMT ir saderīga ar BC 30 bezvadu aizmugurējā skata kameru. Kad sapārota, dēzl 570LMT rāda pārraidīto video informāciju tieši tās ekrānā. Pievienojiet kameru pie pastāvīgas strāvas barošanas un viegli pārslēdzieties no navigācijas režīma uz kameres režīmu. Ieteicama profesionāla uzstādīšana.

dezl570-008.jpg

 

Up Ahead funkcija
Ar Up Ahead funkciju, Jūs viegli varat atrast vēlemās vietas neatstājot navigācijas karti. Kā Jūs pārvietojaties pa savu maršrutu, Up Ahead pastāvīgi informē Jūs par tuvējiem pakalpojumiem, ieskaitot pārtiku, degvielu un bankomātus. Vislabākais – Up Ahead ir personalizējams, tā Jūs vienmēr zināsiet sirdij tuvāko galamērķu atrašanās vietas visa ceļa garumā.

 dezl570-009.jpg

 

Vairāk informācijas par ceļu
dēzl 570LMT informē Jūs par priekšā esošā ceļa stāvokli un ierobežojumiem, ieskaitot asus pagriezienus, tiltu augstumus, svara ierobežojumus, īpaši vējainas vietas, kravas auto un motormājām nepieejamus ceļus un bīstamus materiālus. Brīdinājumi par ceļa kāpumiem un kritumiem ļauj laicīgi sagatavoties atbilstošai braukšanas ātrumu nomaiņai. Tiek uzrādīts kravas auto braukšanas ātruma ierobežojums, ja tas atšķirās no vieglā transporta braukšanas ātruma ierobežojuma. Tās pulkstenis automātiski pielāgosies laika zonai un nodrošinās informāciju par saullēkta un saulrieta laikiem. Jūsu dēzl 570LMT informē Jūs par valstu vai štata robežām un Jūsu ierašanās laiku.

dezl570-010.jpg

 

Servisa vēstures žurnāls
dēzl 570LMT ir pieejams servisa vēstures žurnāls (Service History Log), lai Jūs varētu piefiksēt servisa apmeklējuma iemeslus un datumus. Ērti sekojiet līdzi riepu nolietojumam, riepu spiedienam, eļļas maiņai, riepu maiņai u.t.t.

dezl570-011.jpg

 

Iekļauj BEZMAKSAS karšu atjauninājumus
dēzl 570LMT ir pārdošanaā ar iepriekšēji ielādētu Eiropas ceļu karti. Ar karšu atjauninājumiem bez maksas ierīces mūža garumā, Jūsu maršruti būs vienmēr balstīti uz aktuālākajām kartēm, interešu punktiem un navigācijas informāciju. Jaunas kartes ir pieejamas lejuplādei bez maksas, lai pagarinātu Jūsu navigācijas ierīces prakstiskās izmantošanas laiku.
Mūsu interešu punktu informācija tagad piedāvā arī papildus informāciju no Foursquare vietnes. Foursquare pievieno miljoniem jaunu un populāru restorānu, veikalu, pakalpojumu un vairāk.

 

NB! Funkcija nav pieejama visos reģionos. Jūsu kravas auto profila parametru ievadīšana negarantē to pielietojumu visos maršruta posmos. Vienmēr pievērsiet uzmanību izvietotajām ceļa zīmēm un ceļa stāvoklim.

 

Kartes un atmiņa
* Iepriekš ielādētas ceļu kartes: Jā (karte ar kravas auto ierobežojumiem)
* Ietver karšu atjauninājumus uz mūžu
* Iebūvētā atmiņa: 14 gb
* Atmiņas kartes pieslēgums: microSD (nav komplektā)
* Favorīti un atrašanās vietas punkti: 1000 vienības

Kartes pārklājums
* Pilns pārklājums: Austrija, Beļģija, Bulgārija, Igaunija, Spānijā (iesk. Kanāriju salas), Horvātija, Īrija, Islande, Itālija, Kosova, Grieķija, Lietuva, Lihtenšteina, Luksemburga, Latvija, Nīderlande, Malta, Monako, Norvēģija, Polija, Portugāle (Azoru salas iesk.), Francija, Zviedrija, Vācija, San - Marino,  Serbija,  Slovākija,  Slovēnija, Somija, Šveice, Dānija, Čehija, Turcija, Ungārija, Vatikāns, Lielbritānija
* Daļējs pārklājums: Maķedonija, Melnkalne, Rumānija, Ukraina

Funkcijas
* Balss norādes
* Ielu nosaukšana: ar Garmin Real Directions™
* Balss vadība: ierīces vadīšana ar balss komandām (angļu valodā)
* Satiksmes jauninājumi bez maksas uz mūžu
* Kustības joslas izvēles asistents (norāda pareizo braukšanas joslu): Jā (aktīva pareizās joslas izvēles funkcija ar balss norādēm)
* Krustojuma skatījums (ar krustojumā esošajām ceļa zīmēm)
* Izvairīšanās no kāda ceļa veida (izvairīšanās no zemes ceļiem, maksas ceļiem, u.c.)
* Bluetooth® bezvadu tehnoloģija
* Ātruma ierobežojuma indikators (ziņo par ātruma ierobežojumiem uz ASV un Eiropas ceļiem)
* Pakalpojumi (ziņo par ceļa malās esošajām pakalpojumu vietām)
* Garmin Garage™ funkcija (ielādē automašīnas ikonas)
* Garmin Garage™ balss funkcija (ielādē ierīcē izmantojamās balsis)
* Papildus: Foursquare, Smartphone Link, TruckDown POIs, Easy Route Shaping, personalizējama izvēlne, aizmugurējā skata kameras atbalsts

Fiziskie parametri un veiktspēja
* Ierīces izmēri (P x A x D): 15.06 x 9.25 x 2.41 cm
* Displeja izmēri (P x A): 11.1 x 6.3 cm; 12.7 cm diag. (5")
* Displeja izšķirtspēja: 480 x 272 pikseļi
* Displeja tips: WVGA krasains TFT displejs
* Svars: 233.7 g
* Baterija: litija jonu akumulators
* Baterijas darbības laiks: līdz 2 stundam

Komplektācijā
* Navigātors
* Stiprinājums pie vējstikla
* Stiprinājums pie paneļa (stacionārs)
* USB vads
* Īsa pamācība