Gardena teleskopisks, grozāms rokturis zāliena un dzīvžogu šķērēm (966647001)

Ražotājs: Gardena
Kods: X062907
MPN: 966647001
UPC: 4078500889902
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Zāliena apmaļu un zemāk augošu augu griešanai, atrodoties vertikālā stāvoklī, visas GARDENA akumulē. dzirkles var viegli aprīkot ar GARDENA teleskopiskajiem, grozāmajiem rokturiem. Izmantojot teleskopisko, grozāmo rokturi, pļaujot var sasniegt augstākus dzīvžogus vai izveidot tiem sānu kontūras. 

 Pilns apraksts

36.99 €
3.70 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

3.70€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 40.70€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Teleskopiskais kāts

patikams-darbs-bez-nolieksanas-3d0b1afd.jpg

Patīkams darbs bez noliekšanās
Pateicoties teleskopiskajam, grozāmajam kātam, kas ir piemērots visām GARDENA dzirklēm ar akumulatoru, darba vide ir ergonomiska un ērta, atrodoties vertikālā darba stāvoklī.

viegla-un-atra-uzstadisana-5a820bba.jpg

Viegla un ātra uzstādīšana
Tā kā māšīnai ir bezvadu savienojums, teleskopisko, grozāmo kātu var uzmontēt vienā mirklī un dārza darbi var sākties.

elastigs-45fe805f.jpg

Elastīgs
Patīkamam darbam teleskopisko, grozāmo kātu var grozīt 45° platumā, no abām pusēm. Pilnībā regulējams, 85-120 cm augstuma robežās, pielāgojams optimālam ķermeņa augstumam un darba stāvoklim.

ergonomisks-rokturis-fc7323b.jpg

Ergonomisks rokturis
Pateicoties ergonomiskajai roktura formai, teleskopiskais, grozāmais rokturis ideāli iekļaujas rokās. Otrā satvēriena daļa uz roktura ir optimāli piemērota, ja ir nepieciešama precīzāka krūmu izgriešana.

Īpašības
* Pateicoties bezvadu savienojumam, uzstādīšana ir īpaši viegli un ātri paveicama. * Ergonomiskais rokturis pilnībā iekļaujas rokā, un ar ierīci var darboties no augšpuses. * Patīkamākam darbam teleskopisko, grozāmo rokturi vienā vai otrā pusē var pielāgot dažādās leņķu pozīcijās, 45 ° platumā un tam ir pilnībā regulējams augstums - no 85 līdz 120 cm, kas paredzēts optimālai ķermeņa augstuma un darba stāvokļa pielāgošanai.
* Otrā roktura opcija ir ideāli piemērota darbam ar akumul. krūmu dzirklēm, ja nepieciešams vēl precīzāks griezums.

Paredzēts 
* ClasicCut; ComfortCut zāles šķērēm