Gardena TCS Li-18/20 teleskopiskais zaru zāģis ar akumulatoru (967246501)

Ražotājs: Gardena
Kods: X062903
MPN: 8866-20
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Teleskopiskais zargriezis ir GARDENA dārza darbarīks ar visgarāko "kaklu". Tas ļauj aizsniegt jebkuru zaru, droši stāvot uz zemes, nevis saliekamajām kāpnēm. Teleskopisko zargriezi var izmantot koku zaru retināšanai vai apzāģēšanai. Teleskopiskā roktura dēļ ar to var viegli piekļūt pat grūti aizsniedzamiem zariem.

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Sliedes garums 20 cm
Barošanas veids Akumulatora
Citas priekšrocības Augstu zaru griešanai

sistema-2-1-4387efb9.jpg

Sistēma 2-1
Nolokāms zāģēšanas bloks padara to iespējamu: nozāģēt zarus augstu kokos vai uz zemes. Jūs pat variet viegli piekļūt vietām, kas parasti ir grūti aizsniedzamas.

neticama-zagesanas-speja-6f51f51c.jpg

Neticama zāģēšanas spēja
Teleskopiskais akumulatora zaru griezējs ar vienu, pilnībā uzlādētu akumulatoru spēj nogriezt 140 zarus ( ja zaru diametrs ir 5cm).

teleskopiski-regulejams-24df10b6.jpg

Teleskopiski regulējams
Vieglais, teleskopiskais kāts ir regulējams garumā. Stāvot kājās, jūs varēsiet aizsniegt zarus pat 4 metru augstumā.

izturigs-un-neatkarigs-no-elektribas-pie-7bb9cf6c.jpg

Izturīgs un neatkarīgs no elektrības pieejamības.
Spēcīgs Litija jonu rezerves akumulators sniedz ilgu darbošanās laiku, kā arī ir piemērots citiem GARDENA akumulatoru produktiem. POWERinfo ir uzlādes indikators, kas Jūs vienmēr informēs par akumulatora uzlādes stāvokli.

Īpašības
* Rokturis ir ļoti viegls, tāpēc varat viegli un ērti aizsniegt vietas, kuru aizsniegšanai citādi vajadzētu veikt bīstamu pakāpšanos vai patērēt daudz spēka.
* Vienkārši pielāgojiet teleskopiskā zargrieža garumu vēlamajam augstumam. Aizsniedziet vietas līdz pat četru metru augstumam.
* Teleskopiskā zargrieža ar akumulatoru vieglā un šaurā zāģēšanas galva ir teicami piemērota zāģēšanai starp cieši saaugušiem zariem.
* Zāģēšanas galva ir noliecama, tāpēc varat ērti pielāgot zāģēšanas leņķi specifiskajiem darba apstākļiem.
* Pateicoties divi vienā sistēmai, teleskopiskais zargriezis ir teicami piemērots darbam augstumā vai zāģēšanai, stāvot uz zemes.
* Zāģēšanas balsts asmens galā nodrošina ērtu zaru zāģēšanu no apakšas, kā arī aizsargā ķēdi, kad zāģējat tuvu pie zemes.
* 18 V / 2,0 Ah litija jonu akumulators nodrošina ilgu darba laiku: ar pilnībā uzlādētu akumulatoru varat nozāģēt līdz 140 zariem (zara diametrs ne lielāks par 5 cm). * Akumulatora uzlādes statusa indikators POWER info uzskatāmi parāda, kad akumulatoru nepieciešams atkal uzlādēt.
* Tukšu akumulatoru var pilnībā uzlādēt apmēram trīs stundās.

Akumulators
* Tips: 18 V / 2,0 Ah litija jonu 
* Pilna uzlāde: aptuveni 3 stundās

Veiktspēja
* līdz 140 zariem (zara diametrs līdz 5 cm)