Gardena Comfort 6000/5 iegremdējamais spiediena ūdenssūknis (01476-20)

Ražotājs: Gardena
Kods: X014605
MPN: 900924901
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Dziļām akām vai cisternām paredzētais iegremdējamais spiediena sūknis 6000/5 ar automātisko darbību ir vispiemērotākais izstrādājums. Ar ļoti augstu veiktspēju un bez trokšņa, tas sūknē ūdeni līdz 13 metru dziļumā - pat tad, ja iegremdēts ilgāku laiku, jūsu dārza apūdeņošanai vai ūdens sanitārijai mājās. Ērtai darbībai, kas ietupa enerģiju, sūknis ir aprīkots ar inovatīvu automātisko funkciju. 

 Pilns apraksts

479.00 €
47.90 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

47.90€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 526.90€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Šobrīd nav noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Sūkņa veiktspēja 6000 l/h
Sūkņa spiediens 4.5 bāri
Motora veids Elektriskais
Motora jauda (w) 1050 W
Maksimālais ūdens padeves augstums 45 m
Maksimālais uzsūkšanas augstums 12 m
Maksimālais iegremdēšanas dziļums 12 m
Spiedvada / Sūcvada diametrs 1" ( Iekšējā vītne )
Maksimālā ūdens tempeatūra 35 °C
Svars 8 kg

praktiskas-automatiskas-funkcijas-335df0ea.jpg

Praktiskas automātiskās funkcijas
Integrētā elektronika ar manometrisko slēdzi aktivizē sūkni, ja ir nepieciešams ūdens (piemēram, ja tiek skalota tualete) un pēc tam automātiski izslēdz to. Ērti, saudzē sūkni un ietaupa enerģiju.

vienkarsi-lietojams-un-dross-6c7b22ca.jpg

Vienkārši lietojams un drošs
Augstas kvalitātes materiāli un rūpīgi izstrādātais ražojums aizsargā sūkni no bojājumiem un tādējādi nodrošina ilgu kalpošanas laiku un drošu ekspluatāciju, sūknim atrodoties zem ūdens.

draudzigs-lietotajam-7aa2445b.jpg

Draudzīgs lietotājam
Izturīgā, nostiprinātā trose uz sūkņa ļauj to viegli iegremdēt, neradot nekādas problēmas un, ja nepieciešams, izvelk sūkni atpakaļ uz augšu. Ergonomiski veidotais rokturis ļauj patīkami pārnēsāt sūkni.

viegli-pielagojams-130ba0ed.jpg

Viegli pielāgojams
Integrētā sūkņa salāgojuma vītne atbilst starptautiskajiem standartiem, un to var viegli savienot ar kopējo sistēmu/šļūtenēm.

Īpašības
* Integrētais manometriskais slēdzis ar plūsmas sensoru automātiski ieslēdz sūkni, ja nepieciešams ūdens , un pēc tam to automātiski izslēdz.
* Spēcīgie, augstas kvalitātes materiāli ļauj sūknim viegli un droši darboties zem ūdens un aizsargā sūkni no bojājumiem.
* Nerūsējoša tērauda filtrs novērš piemaisījumu nonākšanu sūknī.
* Termiskā pārslodzes slēdzis aizsargā no pārslodzes klusas darbības kondensatordzinēju, kam nav nepieciešama tehniskā apkope.
* Integrētais pretplūsmas vārsts novērš noplūdi šļūtenē pēc tam, kad sūknis vairs netiek ekspluatēts, kā arī un saīsina atsūkšanas laiku, kad sūknis tiek atkal ieslēgts.
* Sūknis nedarbojas, ja tajā nav šķidruma.
* Sensors brīdinās, ja ir pārāk zems ūdens līmenis, un automātiski apstādinās sūkņa darbību.
* Sūknim ir daudz īpašību, kas garantē drošu un ilgu sūkņa darbību bez problēmām. * Papildus augstas sūkņa darbības drošībai un ilgam sūkņa kalpošanas laikam, sūknis ir aprīkots ar dubultajām dzinēja blīvēm un keramisko aizsardzību.
* Ar 4 pakāpju šķidruma padeves darba ratu ūdens tiek sūknēts efektīvi un klusi. * Praktiskais pielietojums: pateicoties 15 metrus garajam savienotājkabelim, sūkni var ātri uzstādīt un ar nostiprināto trosi , kas nāk līdzi komplektā, to var viegli iegremdēt vai izvilkt atpakaļ laukā no ūdens, kad tas ir nepieciešams.

Veiktsēja
* Jauda: 1050 W
* Maks. ūdens padeves kapacitāte 6000 l/h

Uzsūkšana
* Maks. spiediens 4,5 bāri
* Maks. iegremdēšanas dziļums 12 m
* Maks. ūdens padeves bloks 45 m
* Stiprinājuma trose 15 m
* Sūkņa diametrs 15,1 cm
* Šķidruma padeves darba rats 4 posmi
* Maks. šķidruma temperatūra 35 ° C
* Vada garums 15 m
* Strāvas kabeļa tips H07 RNF
* Elektriskā drošības klase IP X8

Svars
* Svars: 8 Kg