Gardena Classic dārza grieznes + Classic zaru grieznes (903794826)

Ražotājs: Gardena
Kods: X065429
MPN: 903794826
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Gardena Classic dārza griezes un zaru griezes komplekts par īpaši izdevīgu cenu!

 Pilns apraksts

30.95 €
Ir centrālajā noliktavā
Piegāde

komforts-un-drosiba-1045a07f.jpg

Komforts un drošība
Izturīgās sviras un ergonomiskie rokturi ar neslīdošu pārklājumu un īpašu rādītājpirksta balstu ļauj strādāt ērtāk un drošāk.

 

ilgs-kalposanas-laiks-63c5be9f.jpg

Precīza un viegla griešana
Augstākās kvalitātes asmens ar īpašu pārklājumu, kas aizsargā pret netīrumiem, kā arī praksē pārbaudītā zargrieža ģeometrija ar teicamu spēka sadalījuma nodrošina īpaši precīzu un vieglu zaru griešanu.

 

Ilgs kalpošanas laiks
Augstākās kvalitātes materiāli garantē ilgu kalpošanas laiku. Praktisks risinājums: balstu var nomainīt.

 

GARDENA laktveida dārza grieznes Classic ir īpaši piemērotas vecākas koksnes, koksnainu zaru un zariņu griešanai. Leņķveida griezēgalviņas augšējam asmenim ir nelīpošs pārklājums un precīzs griezums. Pateicoties ergonomiski veidotajiem rokturiem, dārza grieznes optimāli iekļaujas rokās. Abas saturēšanas pozīcijas ļauj spēcīgi griezt un ātri izveidot izgriezumus. Ar vienu roku ieslēdzamo fiksatora mehānismu dārza grieznes var viegli nofiksēt drošai glabāšanai. Ar dārza grieznēm Classic var nogriezt zarus, kuru maksimālais diametrs ir 18 mm. 

GARDENA Classic ir klasiskās zaru grieznes svaigu zaru griešanai ar maksimālo zara diametru līdz 35 mm. Rūdītie asmeņi ar pretaplipšanas pārklājumu, praksē pārbaudītā ģeometrija, kas nodrošina precīzu spēka pārņemšanu, nodrošina īpaši kvalitatīvu un precīzu griezumu. Izturīgie pilienveida formas tērauda rokturi nodrošina ērtu un drošu darbu. Pateicoties teicamajam sviras mehānismam, griešanas procesā jāpielieto mazāk spēka. Ergonomiskās formas rokturi ar īpašu rādītājpirksta balstu nodrošina stabilu satvērienu un ērtu darbu. Ērtus un drošus darba apstākļus garantē arī mīkstās roktura daļas ar īpašu plastmasas pārklājumu, kas nodrošina stingru satvērienu. Papildus jaunā aizsarga sistēma ar lielu, vienpusēju aizsargu no traumām pasargā plaukstu locītavas.