Gardena 380 Li akumulatora zāles pļāvējs (965863701)

Ražotājs: Gardena
Kods: X014150
MPN: 4025-20
UPC: 4078500402507
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Ar GARDENA cilindrisko zāles pļāvēju ar akumulatoru, jūs viegli un ātri izveidosiet savu angļu mauriņu. Princips ir pavisam vienkāršs: tiklīdz jūs sākat stumt, tā griezējcilindrs un apakšējais asmens darbojas bez kontakta. Līdzīgi kā ar šķērēm, zāles asmens ir pacelts un griež. Īpašā raksturiezīme: griezējcilindrs un apakšējais asmens savstarpēji nesaskaras un tādējādi nodrošina patīkamu darbu ar zemu trokšņa līmeni. 

 Pilns apraksts

389.00 €
38.90 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

38.90€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 427.90€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Pļāvēja tips Akumulatora
Motora/Akumulatora jauda 25V
Pašgājējs
Mulčēšana
Pļaušanas platums 38 cm
Maksimālais pļaušanas augstums 42 mm
Minimālais pļaušanas augstums 12 mm
Savācējtvertnes tilpums 40 l
Citas priekšrocības Gultņu riteņi

patikams-darbs-14829843.jpg

Patīkams darbs
Tā kā cilindriskajam zāles pļāvējam ar akumulatoru pļaušanas tehnika ir bez saskaršanās, pļaušanai ir īpaši zems trokšņa līmenis un viegla stumšana.

precizs-un-tirs-plavums-497ece6.jpg

Precīzs un tīrs pļāvums
Augstas kvalitātes griezējcilindrs un apakšējais asmens ir stabili un spēcīgi ar ilgu kalpošanas laiku, nodrošinot tīru un precīzu zāliena pļaušanu.

drosa-iekartas-ekspluatacija-fafbb20.jpg

Droša iekārtas ekspluatācija
Lai garantētu drošu mašīnas ekspluatāciju, iebūvētā termiskā un pārslodzes aizsardzība ar LED displeju aizsargā akumulatora cilindrisko zāles pļāvēju pret pārkaršanu un, pārslodzes gadījumā, aptur to.

 

viegla-stumsana-e3ba201.jpg

Viegla stumšana
Lielie riteņi ar īpašo protektoru un mīkstajiem plastmasas komponentiem jūtami atvieglo vadāmību un nodrošina labāku saķeri ar zālienu.

jaudigu-akumulatoru-tehnologija-641930eb.jpg

Jaudīgu akumulatoru tehnoloģija
Jaudīgajiem litija jonu akumulatoriem ir augsta veiktspēja, tos var viegli un vienkārši uzlādēt, bez atmiņas efekta, kā arī tos var viegli uzlādēt jebkurā laikā. LED displejs parāda pašreizējo uzlādes līmeni.

 

Īpašības
* Rūdītais griezējcilindrs ar nelīpoša materiāla pārklājumu ir izgatavots no kvalitatīva tērauda un, kopā ar apakšējo asmeni, garantē tīru un precīzu pļaušanu teicamai zāliena kopšanai.
* Akumulatora zāles pļāvējs ir aprīkots ar savācējmaisu, nopļautā zāle pļaušanas laikā tiek nekavējoties savākta, un no tās var viegli atbrīvoties.
* Zāles pļāvējs ir jaudīgs tādēļ, ka tam ir viegli un vienkārši lādējama litija jonu 25 V un 3,2 Ah akumulatora baterija. To var uzlādēt jebkurā laikā, bez atmiņas efekta.
* Ja neizmantojat akumulatoru, cilindrisko zāles pļāvēju ar akumulatoru var izmantot kā rokas zāles pļāvēju.
* Cilindriskais zāles pļāvējs ar akumulatoru ir aprīkots ar daudziem ērtību piešķirošiem elementiem, kas atvieglo jūsu darbu un padara to daudz patīkamāku. Piemēram, tam ir ļoti lieli riteņi ar īpašu protektoru un mīkstiem plastmasas komponentiem, ergonomiski veidotu rokturi un nolokāmu rokturi kompaktai glabāšanai.
* Izmantojot parocīgo regulatoru, vēlamo pļaušanas augstumu var uzstādīt pavisam vienkārši.

Dzinējs
* Dzinējs: Elektriskais ar akumulatoru
* Akumulators: Litija jonu, 25V
* Akumulatora ietilpība: 3.2 Ah

Pļaušana
* Appļaušanas platums: 38 cm
* Appļaušanas augstums: 12-42 mm
* Paredzēts platībai līdz: 400m2
* Savācējtvertnes ietilpība: 40 l

Funkcijas
* Pļaušana
* Uztveršana

Piedziņa
* Stumjams
* Gultņu riteņi

Svars
* Svars: 14 kg