Gardena 35 metru šļūtenes kaste ar automātisku satīšanu (8024-20)

Ražotājs: Gardena
Kods: X062920
MPN: 967169501
UPC: 4078500802406
Ražotāja garantija: 24 mēn.

GARDENA Comfort 35 pie sienas uzstādāmā šļūtenes kaste padara apūdeņošanu īpaši ērtu un vieglu. Šļūtenes kaste pati satin dārza šļūteni. Praktiskā šļūtenes kaste, kas piemontēta pie sienas var tikt pagriezta par 180°. Šļūteni iespējams viegli izvilkt, izvilktā garuma maksimālais intervāls līdz 50cm. 13mm (½’’) diametra, kvalitatīva šļūtene nodrošina augstu ūdens plūsmu un optimālu smidzinātāju darbību.

 Pilns apraksts

166.99 €
16.70 €/mēn. Lizinga kalkulators
Līzinga kalkulators

16.70€*

Pirmā iemaksa un ikmēneša maksājumu kopsumma ir 183.70€

*Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt kredīta ikmēneša maksājums. Izvēlieties aizdevuma summu un termiņu. Raksturīgākos piemērus skatīt šeit.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Ir centrālajā noliktavā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Ierīces veids Šļūtene
Šļūtenes diametrs 1/2" ( 13 mm )
Šļūtenes garums 35 m
daudzpusigs-lietosana-un-viegli-transpor

Daudzpusīgs lietošanā un viegli transportējams
Praktisks sienas stiprinājums padara to iespējamu: Šļūtenes kaste var griezties ap savu asi 180 grādos. Tas pasargā sļūteni no samezglošanās, kamēr apūdeņojat dārzu, un kasti var piestiprināt pie sienas, lai uzlgabātu šlūteni. Ziemā kasti vienkārši var izņemt no stiprinājuma un uzglabāt no sala pasargātā vietā.

viss-viegli-pieejams-1ed80df.jpg

Viss viegli pieejams
Šļūtene ir viegli pieejama un dažādi pievienojamie uzgaļi vienmēr ir tur, kad viņi ir nepieciešami. Jo sprauslas, smidzinātāji un mazgāšanas birstes var ērti pakārt un uzglabāt sienas stiprinājumā.

neliecas,-nelikumojas,-nepaliek-netiras-

Neliecas, nelīkumojas, nepaliek netīras rokas
Nepaspēsiet ne aci pamirkšķināt, kad 15 metrus garā dārza šļūtene būs gatava lietošanai, kad tas nepieciešams, vēlamajā garumā. Pēc lietošanas viegli paraujiet šļūteni, tā automātiski saritināsies atpakaļ. Integrēta šļūtenes vadīkla nodrošina vienmērīgu satīšanos bez šļūtenes samezglošanās vai sapīšanās.

viss-ieklauts-komplekta-gatavs-lietosana

Viss iekļauts komplektā. Gatavs lietošanai
Viss iekļauts komplektā: Pie sienas stiprināmā šļūtenes kaste iekļauj kasti, šlūteni, smidzinātāju un visus savienojumu stiprinājumus. Praktiskā šļūtenes kaste ir gatava tūlītējai lietošanai.

Īpašības
* Savilcējs tiek aktivizēts ar vieglu rāvienu un pateicoties automātiskajam savilcējam, šļūtene tiek satīta bez salocīšanas vai samezglošanās. Jūsu rokas paliek tīras.
* Iebūvēta tērauda atspere, kas piemērota šļūtenes garumam, satin šļūteni ar vienmērīgu, lielu spēku.
* Iebūvēta šļūtenes vadīkla pasargā sļūteni no sagriešanās un samezglošanās.
* Pēc lietošanas beigām, savienojuma šļūteni iespējams viegli pieslēgt pie pretpilēšanas iekārtas, kas aizsargā pret ūdens pilēšanu no šļūtenes.
* Papildus iespēja: smidzinātāji, sprauslas un mazgāšanas birstes iespējams uzglabāt pie sienas stiprinājuma, vienmēr gatavas lietošanai.
* Ziemā šļūtenes kasti viegli iespējams noņemt no stiprinājuma, lai uzlgabātu to no sala drošā vietā.
* Pateicoties komplektā esošajam sienas stiprinājumam kopā ar skrūvēm un bīdeļiem, uzstādīšana nevar būt vēl vieglāka. Apūdeņošana var būt tik vienkārša - ar Comfort 25 pie sienas stirpināmo šļūteni, kas pati satinas.

Šļūtenes savienojums
* 1/2

Garums
* 35 m

Diametrs
* 13 mm