Forever CH-140 Universāls Auto Stiprinājums Autostiklam/Panelim 17cm Lokanu stieni (4.5-11cm) Melns

Ražotājs: Forever
Kods: X064404
MPN: FO-T_0012411
Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Paredzēts Universālā

Ražotājs: Forever

Produkta Kods: FO-T_0012411

Krāsa: Melna

Forever CH-140 - Šim modelim ir īpašs iekārtas stiprinājuma mehānizms - atliek telefonu ielikt turētājā, un atspiežot pret pogu savilcēji automātiski saspiežas! Iespēja ar vienu roku stiprināmo iekārtu ērti ielkt un izņemt no stiprinājuma. Šis auto loga stiprinājums ir izveidots kā perfekts risinajums tieši Smartfoniem fiksējot tos Horizontāli, jeb vertikāli un pielietojot kā GPS Navigāciju, kā arī GPS Navigācijas iekārtām, pateicoties gareniskajai lielizmēra pamatnei ar maināmu savilcēja fiksātora stiprinājumu.

Šis auto loga stiprinājums ar lokano kājas mehānismu 20cm

. Izgatavots no augstas kvalitātes plastmasas un gumijas materiāliem.

- Stiprinās pie loga vai pie taisnas auto paneļa virsmas ar speciālu piesūsamu gumijas mehānismu, kurš darbojas ar speciālām pogām kuras piesūc un atbrīvo loga stiprinājumu.

- Ērti noņemams nospiežot pogu "Press" kura atbrīvo piesūcamo gumijas mehānismu

- Regulējams visos iespējamos leņķos pateicoties savai universālajai konstrukcijai

- Turamo iekārtu iespējams pagriezt gan vertikāli, gan horizontāli, pateicoties 360 grādu mehānismam kurš iebūvēts stiprinājumā.

- Regulējams turamās iekārtas mehānisms, kurš atbalsta maksimālos iekārtas izmērus (platums no 4.5-11cm / augstums – neierobežots / biezums – līdz 3cm)

- Viegla iekārtas izņemšana pateicoties pogai kura atbrīvo iekārtas saspiedēja mehānismu

- Fiksēti plastmasas stabilizātori turētāja daļā, kas papildus nodrošina stabilitāti un neļauj iekārtai izslīdēt pa apakšējo daļu.