Forever Bluetooth Selfie Bezvadu pults priekš telefona kameras Android / iOS

Ražotājs: Forever
Kods: X064306
MPN: FO-GSM009668
Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Bluetooth

Forever ir moderns un atpazīstams zīmols, kurš piedāvā plašu klāstu ar mobilo tālruņu un mobilo ierīču dažādākajiem aksesuāriem. Forever ražotājs atbilst augstākās kvalitātes standartiem un visiem produktiem nodrošina Eiropas CE sertifikāciju. Piedāvājumā ietilpst: auto lādētāji, tīkla lādētāji, akumulatori, auto turētāji, aizsardzības plēves displejiem un daudz citu produktu, kuri iepakoti modernos ražotāja blistera iepakojumos.

Forever produktu līnija ir rezultāts ilggadējam kompānijas speciālistu darbam, kas pilnībā izprot lietotāju un tirgus tendences prasības mobilo telefonu un aksesuāru jomā.

Tātad, ja jūs meklējat kvalitatīvus un funkcionālus aksesuārus, tad Forever noteikti var piedāvāt ne tikai funkcionalitāti, bet arī estētisku un mūsdienīgu risinājumu.

Ražotājs: Forever

Produkta kods: FO-GSM009668

Forever Bluetooth Selfie Remote - Bluetoth Bezvadu vadāma pults priekš Selfie Stick Stiprinājumiem, kura ērti nodrošina iespēju fotogrāfet vieim iemīļotos " Sēlfījus" Atsevišķa "Shutter" poga ar Bluetooth bezvadu tehnoloģiju ir savietojama ar jebkuru telefona stiprinājumu, un padara īpaši ērtu foto un video vadāmību.

Tehniske parametri:

Bluetooth: versija -  3.0

Darbības diapazons: 10m

Barošanās avots: CR2032

Frekvence: 2.4Ghz - 2.4835Ghz

Sistēmu savietojamība: visas - Android / iOS

Svars: 9g.

Iepkots Oriģinālajā ražotāja blistera iepakojumā