Forerunner 110 HRM Women skriešanas pulkstenis (010-00863-12)

Ražotājs: Garmin
Kods: X021176
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Sporta pulksteni ar GPS, kas ieraksta jūsu laiku, ātrumu, distanci, GPS pozīciju un pulsu
Aprīkoti ar jaudīgo GPS uztvērēju
Ūdensizturīgi (IPX7)
Savietojami ar Garmin Connect treniņu apstrādes sistēmu
Pārlādējams litija jonu akumulators
Pulsometrs komplektā

 Pilns apraksts

Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Pulkstenis
Aktivitāšu sensors
Patērēto kaloriju uzskaite
Pulsa mērītājs
Treniņa rekomendācijas funkcija
Treniņa laiks
Ātrums
Distance
Hronometrs
Modinātājs
Datums
Altimetrs
Savietojams ar operētājsistēmu Windows / Apple
Wi-Fi savienojums
Ūdensizturīgs

Specifikācija
Valodas: angļu, vācu, spāņu, franču...
Darbības temperatūra: -20° līdz 60°C
Ūdens drošība: IPX7 (30 minūtes uz 1 metra dziļuma)
Pulsometrs: ir komplektā
Soļu skaititājs: nav savienojams
Bezvadu datu savienojums ar datoru: Nē
GPS: Jā

Forerunner 110 ir vienkāršākais veids, kā sekot līdzi savām treniņa aktivitātēm. Šī ierīce ir aprīkota ar GPS, tādēļ tā vienmēr zina, cik ātri un cik tālu Jūs skrienat. Praktiski nekāda ierīces iestatīšana nav nepieciešama. Vienkārši nospiediet „start” un sāciet skriet vai iet. Forerunner 110 ierīces datiem draudzīgais displejs ir viegli salasāms pat skriešanas laikā, nodrošinot Jūs ar tādiem datiem kā distance un vidējais temps.Trenējieties ar prātu, nevis ar spēku
Neatkarīgi no tā, vai Jūs trenējaties savu pirmo 5000m distances veikšanai vai arī vienkārši vēlaties uzlabot savu fizisko formu, precīziem treniņa datiem ir liela nozīme. Forerunner 110 izmanto GPS, lai precīzi ierakstītu Jūsu veikto distanci, laiku un tempu. Katra skrējiena dati tiek saglabāti ierīcē, lai pie tiem vienmēr varētu atgriezties, aplūkojot, kāda ir izaugsme salīdzinājumā ar pagājušās nedēļas vai pagājušā mēneša datiem. Tāpat šos datus var arī augšupielādēt Garmin Connect™ tīmekļa vietnē, lai tos varētu aplūkot un vēlreiz izsekot līdzi savam skrējienam.

Vienkārši lietojams
Forerunner 110 tiek automātiski uzstādīts, lai rādītu Jūsu tempu šīs jūdzes laikā, kā arī dalītu laiku katrai veiktajai jūdzei. Ja nepieciešams, mērvienības ir iespējams nomainīt uz kilometriem, vai pat nomainīt distanci, lai nodrošinātu vēl biežāku sadalījumu.

Sekojiet savai sirds darbībai
Dažas Forerunner 110 versijas (vīriešiem paredzētais krāsu salikums: melns/sarkans un sievietēm paredzētā: pelēks/rozā versija) nodrošina sirds darbības monitoru, kas rāda Jūsu sirds sitienu skaitu minūtes laikā. Tāpat, pamatojoties uz sirds darbības rādītājiem, tiek veikts kaloriju aprēķins, precīzi norādot sadedzināto kaloriju skaitu. Ja Jūs izmantojat melns/pelēks Forerunner 110 versiju bez sirds darbības monitora, Jūs varat iegādāties Garmin sirds darbības monitoru atsevišķi vai arī izmantot kopā ar *ANT+™ sirds darbības monitoru, kas Jums jau ir pieejams.

Aplūkojiet vēlreiz, analizējiet un dalieties ar citiem
Iespēju aplūkot savus skrējiena datus novērtēs ikviens – gan iesācējs, gan profesionālis, jo tā ir papildus motivācija, kā arī informatīvs avots, uz kā balstīt savus turpmākos sasniegumus. Izmantojot mūsu bezmaksas datu apmaiņas un analīzes programmatūru Garmin Connect, šie procesi kļūst vēl vienkāršāki. Vienkārši augšupielādējiet datus Garmin Connect vietnē no sava PC vai Mac®, tad aplūkojiet maršrutu uz kartes, pārlūkojiet kopsavilkumu par Jūsu treniņa datiem, nosakiet mērķus un veiciet daudzas citas darbības.

Ātrums un precizitāte
Forerunner 110 ir aprīkots ar HotFix® satelīta prognozēšanas funkciju. Tas nozīmē, ka Forerunner 110 ierīce ātri uztver satelīta signālu, lai Jums pirms skrējiena nav lieki jāuzkavējas. Tāpat šī ierīce nodrošina augstas jutības pakāpes GPS uztvērēju, kas uztver signālu pat starp augstceltnēm vai zem koku vainaga.
*ANT+ bezvadu tehnoloģija uz šīs Forerunner ierīces darbojas tikai ar ANT+ sirds darbības monitoru, nevis citiem aksesuāriem.

Komplektācija
* Forerunner 110 women
* Pulsometrs
* 220v lādētājs
* USB vads savienošanai ar datoru
* Īsa pamācība