Fiskars "Functional Form", nažu statīvs, 5 naži, melns

Ražotājs: Fiskars
Kods: X059831
MPN: 1014190, 900242672
UPC: 6424001026380
Ražotāja garantija: 24 mēn.

Glabājiet nažus droši šajā elegantajā nažu statīvā. Tam ir arī īpašs magnēts citu virtuves piederumu turēšanai. Naži: Nerūsējošais tērauds. Softgrip™ rokturis / Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. 

 Pilns apraksts

99.00 €
Pieejama 1-2 nedēļu laikā
Piegāde
SPECIFIKĀCIJA
Nažu veids Universāls, Pavāru, Dārzeņu, Maizes, Mizošanas
Komplekti
Komplektā 5
Asmeņa materiāls Nerūsējosāis tērauds
Roktura materiāls Neslīdoša gumija

Fiskars fokusējas uz to, kas tiešām nepieciešams gatavošanai ikdienā. 
Fiskars ir radījis jaunu virtuves piederumu kolekciju Functional Form, kas atvieglo ēdiena gatavošanas procesu

Komplektā ietilpst: 
* Nazis mizošanai 7cm 
* Dārzeņu nazis 11cm 
* Pavāra nazis 16 cm 
* Virtuves nazis 20 cm 
* Maizes nazis 23 cm 

* Nerūsējošais tērauds 
* Softouch® pārklājums 
* Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā

Naži un griešanas instrumenti

Fiskars Functional Form nažu un griešanas piederumu sortimenta priekšrocības acīmredzami pārsniedz ierasto līmeni. Tiem ir ne tikai lielisks izskats, pateicoties stilīgajam un ergonomiskajam dizainam, bet arī izcila funkcionalitāte. Patiesībā, izmantojot mūsu sortimentu, produktu smalcināšana, šķēlēšana un griešana var sagādāt gandrīz tikpat lielu baudījumu kā to ēšana.

Vienkārša lietošana, tīrīšana un glabāšana

Fiskars Functional Form nažu izstrādes mērķis ir virtuves darbu atvieglošana, tāpēc tā konstrukcijai ir veltīta īpaša uzmanība. To priekšrocības ir jūtamas katrā izmantošanas reizē, pateicoties drošajam un ergonomiskajam rokturim (ar Softgrip un pirkstu aizturi), kas ļauj ērti griezt jebkurā leņķī.
Gatavojot ēdienu, nekas nav kaitinošāks par trulu asmeni. Tāpēc mūsu sortimentam ir pievienojies Fiskars Roll-Sharp nažu asinātājs un asināšanas tērauds. Tagad jūsu naži vienmēr būs nevainojami uzasināti un gatavi darbam. Turklāt tiem, kuri nažus vēlas izmantot maksimāli, ir paredzēta Fiskars Cutting Station. Tā nodrošina ideālu virsmu drošai un higiēniskai ēdiena gatavošanai, turklāt tās noņemamie dēlīši ir izgatavoti no plastmasas, kuri paredzēti arī mazgāšanai trauku mazgājamajā mašīnā.