Ex Line TLX (5-11.5cm) Universāls Auto loga stiprinājums ar lokanu 17cm stieni un piesūsamu loga fiksātoru

Ražotājs: Ex Line
Kods: X064383
MPN: A-C-HO-TLX
Diemžēl šī prece ir izpārdota
SPECIFIKĀCIJA
Paredzēts Universālā

Ražotājs: Exclusive Line

Produkta Kods: A-C-HO-TLX

Krāsa: Melna

Ex Line TLX universāls auto loga un paneļa stiprinājums GPS navigācijām un mobīlajiem telefoniem. Izgatavots no augstas kvalitātes plastmasas un gumijas materiāliem.

- Stiprinās pie loga vai pie taisnas auto paneļa virsmas ar speciālu piesūsamu gumijas mehānismu, kurš darbojas ar speciālu mehānizmu kurš piesūc un atbrīvo loga stiprinājumu.

- Ērti noņemams nospiežot pogu "Press" kura atbrīvo piesūcamo gumijas mehānismu

- Regulējams visos iespējamos leņķos pateicoties savai universālajai konstrukcijai - brīvā formā lokāmam stienim (metāla un dzels konstrukcija patentēta USA), kura garums no iekārtas turētāja līdz piesūcamajai daļai iztaisnotā veidā ir 20cm

- Turamo iekārtu iespējams pagriezt gan vertikāli, gan horizontāli, pateicoties 360 grādu mehānismam kurš iebūvēts stiprinājumā.

- Regulējams turamās iekārtas mehānisms, kurš atbalsta maksimālos iekārtas izmērus (platums no 5 – 11,5 cm / augstums – neierobežots / biezums – līdz 3cm

- Viegla iekārtas izņemšana pateicoties pogai kura atbrīvo iekārtas saspiedēja mehānismu

- Regulējami plastmasas stabilizātori turētāja daļā, kas papildus nodrošina stabilitāti un neļauj iekārtai izslīdēt pa apakšējo daļu.

- Turētāja plankē noņemam caurspīdīga plastikāta lodziņš, aiz kura iespējams ievietot papīra fotogrāfiju

 – Turētāja sānu daļā regulējama izmēra saspiedēji ar mīkstiem formu pieņemošiem paraloniem, kas iespiež un notur iekārtu mehānismā.

- Komplektā stiprinājums pie auto paneļa gaisa izplūdes restēm

(EU Blister) - Iepakots kartona blistera iepakojumā!